Terminarz
Runda jesienna
30 lipca 2016r., 17:00
Śląsk II Wrocław 0-2 Skra Częstochowa
6 sierpnia 2016r., 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-2 Śląsk II Wrocław
10 sierpnia 2016r., 17:00
Śląsk II Wrocław 2-2 Górnik II Zabrze
17 sierpnia 2016r., 18:00
Stal Brzeg 0-0 Śląsk II Wrocław
20 sierpnia 2016r., 11:00
Śląsk II Wrocław 4-5 Ślęza Wrocław
27 sierpnia 2016r., 17:00
GKS 1962 Jastrzębie 4-2 Śląsk II Wrocław
3 września 2016r., 11:00
Śląsk II Wrocław 2-0 Miedź II Legnica
9 września 2016r., 19:00
KS Polkowice 4-0 Śląsk II Wrocław
17 września 2016r., 13:00
Śląsk II Wrocław 1-1 Unia Turza Śląska
1 października 2016r., 15:00
Olimpia Kowary 1-3 Śląsk II Wrocław
08 października 2016r., 15:00
Śląsk II Wrocław 0-0 Lechia Dzierżoniów
15 października 2016r., 15:00
Piast Żmigród 0-0 Śląsk II Wrocław
22 października 2016r., 14:00
Śląsk II Wrocław 2-0 BKS Stal Bielsko-Biała
30 października 2016r., 14:00
Śląsk II Wrocław 1-0 Ruch Zdzieszowice
5 listopada 2016r., 13:30
Falubaz Zielona Góra 1-0 Śląsk II Wrocław
12 listopada 2016r., 17:00
Śląsk II Wrocław 0-1 Górnik Wałbrzych
19 listopada 2016r., 13:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Śląsk II Wrocław
Runda wiosenna
18 marca 2017r., 17:00
Skra Częstochowa 0-3 Śląsk II Wrocław
25 marca 2017r., 13:00
Śląsk II Wrocław 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie
1 kwietnia 2017r., 14:00
Górnik II Zabrze 3-0 Śląsk II Wrocław
08 kwietnia 2017r., 11:00
Śląsk II Wrocław 1-2 Stal Brzeg
15 kwietnia 2017r., 14:00
Ślęza Wrocław 1-0 Śląsk II Wrocław
23 kwietnia 2017r., 16:30
Śląsk II Wrocław 0-2 GKS 1962 Jastrzębie
29 kwietnia 2017r., 11:00
Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław
3 maja 2017r., 17:30
Śląsk II Wrocław - KS Polkowice
7 maja 2017r., 17:00
Unia Turza Śląska - Śląsk II Wrocław
13 maja 2017r., 17:00
Śląsk II Wrocław - Olimpia Kowary
20 maja 2017r., 15:30
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław
27 maja 2017r., 17:00
Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród
31 maja 2017r., 18:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław
3 czerwca 2017r., 17:00
Ruch Zdzieszowice - Śląsk II Wrocław
14 czerwca 2017r., 18:00
Śląsk II Wrocław - Falubaz Zielona Góra

Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław
17 czerwca 2017r., 17:00
Śląsk II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała

Sonda
Czy Śląsk po rundzie zasadniczej znajdzie się w grupie mistrzowskiej?
Na pewno tak
Raczej tak
Raczej nie
Na pewno nie
 
Piłkarz meczu
Piłkarzem Meczu
w meczu z
Zagłębie Lubin
został

Piotr Celeban
Wybierz Piłkarza Meczu z
Górnik Łęczna
Śląsk info
31.kolejka Ekstraklasy:

28.04.2017(18:00)
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:1

28.04.2017(20:30)
Lech Poznań - Korona Kielce 3:2

29.04.2017(15:30)
Wisła Płock - Ruch Chorzów 1:1

29.04.2017(18:00)
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0:2

29.04.2017(20:30)
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0

30.04.2017(15:30)
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin :

30.04.2017(18:00)
Legia Warszawa - Wisła Kraków :

01.05.2017(18:00)
Zagłębie Lubin - Cracovia :

Dołącz do nas!
Wyszukiwarka
 
Polecane video


Śląsk Wrocław - Legia Warszawa: oprawa kibiców WKS-u


Ostatni mecz
Ekstraklasa 2016/2017
29 kwietnia 2017r., 18:00
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
0:2
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2016/2017
6 maja 2017r., 15:30
Piast Gliwice
Śląsk Wrocław
Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Lech Poznań 31 31 53-24
2.Jagiellonia Białystok 30 30 56-31
3.Lechia Gdańsk 31 30 48-37
4.Legia Warszawa 30 29 58-30
5.Wisła Kraków 30 22 45-46
6.Pogoń Szczecin 30 21 47-40
7.Bruk-Bet Termalica Nieciecza 31 21 31-40
8.Korona Kielce 31 20 41-58

9.Wisła Płock 31 21 43-45
10.Zagłębie Lubin 30 20 37-36
11.Górnik Łęczna 31 18 38-52
12.Śląsk Wrocław 31 17 34-47
13.Arka Gdynia 31 17 38-51
14.Cracovia 30 16 38-43
15.Ruch Chorzów 31 16 38-47
16.Piast Gliwice 31 16 32-50
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

III liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.GKS 1962 Jastrzębie 23 50 50-19
2.Ruch Zdzieszowice 23 41 31-20
3.Stal Brzeg 23 40 39-28
4.BKS Stal Bielsko-Biała 23 36 32-19
5.Pniówek Pawłowice Śląskie 23 36 36-33
6.Rekord Bielsko-Biała 23 35 39-27
7.Skra Częstochowa 23 35 30-27
8.Piast Żmigród 23 35 34-34
9.KS Polkowice 23 34 39-25
10.Ślęza Wrocław 23 34 36-34
11.Falubaz Zielona Góra 23 31 29-35
12.Górnik II Zabrze 23 30 32-31
13.Miedź II Legnica 21 30 32-32
14.Śląsk II Wrocław 23 21 23-34
15.Górnik Wałbrzych 23 21 15-29
16.Unia Turza Śląska 23 20 29-38
17.Lechia Dzierżoniów 23 18 16-40
18.Olimpia Kowary 22 11 22-61
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl