Puchar Polski
Puchar Polski 2016/2017
ZOBACZ Sandecja Nowy Sącz Śląsk Wrocław 1:2 10.08.2016(17:30)
ZOBACZ Drutex Bytovia Śląsk Wrocław 3:0 22.09.2016(20:30)

Puchar Polski 2015/2016
ZOBACZ Stomil Olsztyn Śląsk Wrocław 1:5 12.08.2015(19:45)
ZOBACZ Podbeskidzie Bielsko-Biała Śląsk Wrocław 0:1 22.09.2015(20:30)
ZOBACZ Zawisza Bydgoszcz Śląsk Wrocław 0:0 27.10.2015(18:00)
ZOBACZ Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz 1:2 16.12.2015(20:00)

Puchar Polski 2014/2015
ZOBACZ Widzew Łódź Śląsk Wrocław 1:2 23.09.2014(20:00)
ZOBACZ Stal Stalowa Wola Śląsk Wrocław 0:1 28.10.2014(13:00)
ZOBACZ Śląsk Wrocław Legia Warszawa 1:1 12.02.2015(20:00)
ZOBACZ Legia Warszawa Śląsk Wrocław 4:2 05.03.2015(20:00)

Puchar Polski 2013/2014
ZOBACZ Stal Stalowa Wola Śląsk Wrocław 1:3 17.08.2013(15:30)
ZOBACZ Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 0:1 21.10.2013(20:00)

Puchar Polski 2012/2013
ZOBACZ Śląsk Wrocław 0:1 04.08.2012(19:00)
ZOBACZ Śląsk Wrocław GKS Bełchatów 3:0 26.09.2012(20:30)
ZOBACZ Śląsk Wrocław Flota Świnoujście 3:2 27.02.2013(17:00)
ZOBACZ Flota Świnoujście Śląsk Wrocław 0:2 27.03.2013(14:00)
ZOBACZ Śląsk Wrocław Wisła Kraków 2:1 10.04.2013(18:30)
ZOBACZ Wisła Kraków Śląsk Wrocław 2:3 17.04.2013(18:30)
ZOBACZ Śląsk Wrocław Legia Warszawa 0:2 02.05.2013(18:30)
ZOBACZ Legia Warszawa Śląsk Wrocław 0:1 08.05.2013(20:30)

Puchar Polski 2011/2012
ZOBACZ Okocimski KS Brzesko Śląsk Wrocław 1:3 27.09.2011(15:30)
ZOBACZ Podbeskidzie Bielsko-Biała Śląsk Wrocław 0:1 18.10.2011(18:45)
ZOBACZ Śląsk Wrocław 2:0 14.03.2012(18:30)
ZOBACZ Śląsk Wrocław 3:1 21.03.2012(18:30)

Puchar Polski 2010/2011
ZOBACZ Świt Nowy Dwór Mazowiecki Śląsk Wrocław 0:1 21.09.2010(19:00)
ZOBACZ Śląsk Wrocław Legia Warszawa 1:2 26.10.2010(18:45)


Sezon 2009/2010

1/16 finału - 23 września, 16:00
Dolcan Ząbki - Śląsk Wrocław 1:1(1:0) k.5-4
Relacja live
Relacja
Statystyki
Pomeczowe wypowiedzi
Dwugłos trenerski
Galeria


Sezon 2008/2009

I runda - 27 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław 1:0(1:0)
Relacja live
Statystyki
Galeria
Wywiad z Banaszyńskim
Relacja

Terminarz i wyniki PP

Sezon 2007/2008

I runda - 29 sierpnia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2:3 pd (2:2, 0:2)
Relacja live
1/16 finału PP - 26 września
Śląsk Wrocław - Wisła Karków 2:2 (0:2., 2:2) 4:5 k.
Relacja live


Terminarz i wyniki PP

Puchar Polski na szczeblu okręgu wrocławskiego

1/16 finału - 26 sierpnia
Czarni Kondratowice - Śląsk II 0:4 (0:2)
Termianrz i wyniki PP

Sezon 2006/2007 - na szczeblu okręgu wrocławskiego

1/16 - 18.10.2006
1. Amator Wrocław - Polonia ¦roda ¦l. 1:6
2. Polar Wrocław-Zawid. - Pogo II Oleśnica 1:2
3. Czarni Kondratowice - GKS Kobierzyce 3:7
4. Widawa Kiełczów - Wulkan Wrocław 0:3
5. Kolektyw Radwanice - ¦witeź Wiązów 3:2
6. Sadida Wrocław - MKP Wołów 0:1
7. Puma Pietrzykowice - Śląsk II Wrocław 1:3
8. Dąb Dobroszyce - Gawin Królewska Wola 0:4
9. Widawa Bierutów - Foto-Higiena.Korona Błyskawica Gać 3:2
10.Ognisko Przeworno - Strzelinianka Strzelin 2:6 (p.d.)
11.TSV 1984 Węgrów - Wiwa Goszcz 3:5
12.Intakus Wrocław - Polonia Trzebnica 5:1
13.Muchobór W. Wrocław - KP Brzeg Dolny 1:3
14.Orzeł Sadków - Motobi-Bystrzyca Kątyt Wr.0:5
15.LZS Solniki Małe - Pogoń Oleśnica
16.Czarni Jelcz-Laskowice - MKS Oława 4:2 (p.d)

1/8 - 26.11.2006
1. Kolektyw Radwanice - Czarni Jelcz-Laskowice 1:3 (p.d.)
2. Widawa Bierutów - Pogoń Oleśnica 1:3
3. Intakus Wrocław - Polonia ¦roda ¦l. 2:1
4. Strzelinianka Strzelin - GKS Kobierzyce 2:3
5. Pogoń II Oleśnica - Motobi-Bystrzyca Kąty Wr. 0:3
6. Wiwa Goszcz - Gawin Królewska Wola 0:5
7. MKP Wołów - Wulkan Wrocław 0:2
8. KP Brzeg Dolny - Śląsk II SSA Wrocław 2:0

Sezon 2006/2007

I runda - 22-23 sierpnia
(21) Mieszko Gniezno - Śląsk Wrocław 1:0

Termianrz i wyniki PP

Sezon 2005/2006

W tym sezonie Śląsk nie występuje w rozgrywkach PP (nie awansował ze szczebla okręgu w poprzednim)

Sezon 2004/2005

Finał PP 15.06.2005
MKS Oława - Motobi Kąty Wrocławskie 0:1

1/2 PP 25.05.2005
MOTOBI Kąty Wrocławskie - Polar Wrocław 5:3
MKS Oława- Śląsk Wrocław 1:0

1/4 PP 11.05.2005
Błyskawica Gać - Polar Wrocław 1:2
Pogoń II Dobrzeń - MOTOBi Kąty Wrocławskie 1:2
Parasol Wrocław - MKS Oława 0:8
Puma Pietrzykowcie - Śląsk Wrocław 0:2

1/8 PP 20.04.2005
Burza Szewce - Polar Wrocław 1:9
Iskra Pasikurowice - Błyskawica Gać 1:3
Pogoń II Dobrzeń - Orzeł Sadków 3:1
Sokół Smolec - MOTOBi Kąty Wrocławskie 0:2
Parasol Wrocław - KP Brzeg Dolny 2:1
LKS Stary ¦leszów - MKS Oława 0:2
¦witeź Wiązów - Puma Pietrzykowcie 1:3
Czarni Jelcz-Laskowice - Śląsk Wrocław 0:3 wo

1/16 PP - 11.11.2004
Odra Malczyce - Polar Wrocław 0:4
Burza Szewce - Foto-Higiena Oława 3:1
Iskra Pasikurowice - Piast Zmigród 2:1
UKP Pogoń Wrocław - Błyskawica Gać 0:2
Nefryt Jordanów - Pogoń II Dobrzeń 1:6
Orzeł Sadków - Polonia ¦roda ¦l. 4:4 (6:5 dog)
Sokół Smolec - Rolnik Sędzice 4:1
Pogoń Syców - MOTOBI Kąty Wrocłwskie 0:8
Malwa Nowoszyce - Parasol Wrocław 2:4
Amator Wrocław - KP Brzeg Dolny 1:4
Cosmos Juszczyn - Stary ¦leszów 1:7
Orkan Ligota Piękna - MKS Oława 0:5
Polonia Jaszowice - ¦witeź Wiązów 1:2
Polonia Grabowno Wlk - Puma Pietrzykowice 2:3
Błysk Kuźniczysko - Czarni Jelcz-Laskowice 0:3
Sokół Wielka Lipa - Śląsk Wrocław 1:3

1/32 PP 22.09.2004
¦lęża Sobótka - Polar Wrocław 0:5
Odra Malczyce - Inkopax II Kąty Wrocławskie 5:4
Foto-Higiena Oława - Widawa Wrocław 7:1
Burza Szewce - Pogoń II Oleśnica 4:3
Dąb Dobroszyce - Iskra Pasikurowice 3:0 (wo)
Piast Żmigród - Wiwa Goszcz 3:2
Pogoń Leśnica - Polonia Miłoszyce 3:2
Błyskawica Gać - Gawin Królewska Wola 1:0
Mirków Długołęka - Nefryt Jordanów 4:3
Pogoń II Oleśnica - Kwarcyt Jegłowa 1:6
Barycz Sułków - Polonia ¦roda Śląska 1:2
Orzeł Sadków - Śląsk II Wrocław 4:2- Wróbel, Biliński
Energetyk Siechnice - Sokół Smolec 0:3 (wo)
GKS Żórawina - Rolnik Sędzice 3:3 (k.4:2)
Pogoń Syców - Ognisko Przeworno 1:0
Inkopax Kąty Wrocławskie - Burza Bystrzyca Oławska 0:7
Kotwica Kotowice - Malwa Nowoszyce 3:0
Parasol Wrocław - Błękitni Chwalimierz 2:6
Amator Wrocław - Porcelana Ciechów 4:2
Strzelinianka Strzelin - KP Brzeg Dolny 3:4
Cosmos Juszczyn - Bór Oborniki Śląskie 1:6
Stary ¦leszów - Barycz Milicz 0:1
Orkan Ligota Piękna - PKS Łany 4:0
Czarni Kondratowice - MKS Oława 1:5
Polar II Wrocław - ¦witeź Wiązów 7:1
Polonia Jaszowice - GKS Kobierzyce 3:2
Polonia Grabowno - Gawin II Królewska Wola 1:0
Puma Pietrzykowice - Polonia Trzebnica 5:0
Czarni Jelcz Laskowice - MKP Wołów 2:0
Błysk Kuźniczysko - ¦lęza Wrocław 3:1
Sokół Marcinkowice - Sokół Wielka Lipa 7:0
Polonia Wrocław - Śląsk Wrocław 0:3 (0:0)

SEZON 2003/2004
Drabinka PP w okręgu wrocławskim (z wynikami)

Finał PP (okręg wrocł.) 1 czerwca 2004r.
Gawin Królewska Wola - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)

1/2 PP (okręg wrocł.) 4 maja 2004r.
Inkopax Wrocław - Śląsk Wrocław 0:1 (0:0)

1/4 PP (okręg wrocł.) 7 marzec 2004r.
Odra ¦cinawa Polska - Śląsk Wrocław 0:8 (0:4)

1/8 PP (okręg wrocł.) 7 marzec 2004r.
Polonia ¦roda ¦l. - Śląsk Wrocław 0:1 (0:0)

1/16 PP (okręg wrocł.) 9 październik 2003r.
¦lęza Wrocław (jun.)- Śląsk Wrocław 1:14 (0:5)

1/32 PP (okręg wrocł.) 10 wrzesień 2003r.
Sokół Marcinkowice - Śląsk Wrocław 0:4 (0:1)

Sonda
Czy Śląsk powinien przedłużyć umowę z Kamilem Bilińskim?
Tak
Nie
Nie wiem
 
Piłkarz meczu
Piłkarzem Meczu
w meczu z
Zagłębie Lubin
został

Mariusz Pawelec
Wybierz Piłkarza Meczu z
Arka Gdynia
Śląsk info
35.kolejka Ekstraklasy:

19.05.2017(18:00)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 4:1

19.05.2017(20:30)
Cracovia - Ruch Chorzów 2:0

20.05.2017(15:30)
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1:2

20.05.2017(18:00)
Piast Gliwice - Górnik Łęczna 2:1

20.05.2017(20:30)
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 4:0

21.05.2017(15:30)
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:0

21.05.2017(18:00)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

22.05.2017(18:00)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 0:2

Dołącz do nas!
Wyszukiwarka
 
Polecane video


Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław - Legia Warszawa: wojna ogniowa


Ostatni mecz
Ekstraklasa 2016/2017
19 maja 2017r., 18:00
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
4:1
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2016/2017
27 maja 2017r., 18:00
Śląsk Wrocław
Cracovia
Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Legia Warszawa 35 40 69-31
2.Lech Poznań 35 38 58-26
3.Jagiellonia Białystok 35 38 60-36
4.Lechia Gdańsk 35 38 53-37
5.Korona Kielce 35 28 47-61
6.Wisła Kraków 35 26 52-53
7.Pogoń Szczecin 35 22 48-50
8.Bruk-Bet Termalica Nieciecza 35 22 32-52

9.Zagłębie Lubin 35 31 47-41
10.Wisła Płock 35 28 49-50
11.Piast Gliwice 35 25 40-54
12.Cracovia 35 24 45-49
13.Śląsk Wrocław 35 23 44-52
14.Górnik Łęczna 35 21 44-58
15.Arka Gdynia 35 20 40-58
16.Ruch Chorzów 35 17 39-59
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

III liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.GKS 1962 Jastrzębie 28 55 53-24
2.Ruch Zdzieszowice 28 53 46-26
3.KS Polkowice 28 49 55-31
4.BKS Stal Bielsko-Biała 28 46 45-22
5.Miedź II Legnica 28 46 44-38
6.Stal Brzeg 28 45 43-32
7.Rekord Bielsko-Biała 28 44 46-31
8.Skra Częstochowa 28 43 36-31
9.Piast Żmigród 28 43 45-45
10.Pniówek Pawłowice Śląskie 28 40 41-42
11.Ślęza Wrocław 27 39 39-38
12.Falubaz Zielona Góra 28 36 35-45
13.Górnik II Zabrze 28 34 37-39
14.Lechia Dzierżoniów 28 28 25-49
15.Unia Turza Śląska 29 27 40-49
16.Śląsk II Wrocław 28 24 30-41
17.Górnik Wałbrzych 28 23 17-37
18.Olimpia Kowary 28 11 27-84
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl