Aura: Pochmurno i chłodno, wiatr słaby, temp. 13 °C

ŁKS Łódź STARY:(stroje: ) Wyparło - Łakomy, Sierant, Jikia, Piątkowski, Kłus, Leszczyński, Niżnik, Mysona, Sypniewski (46' Kościuk), Barkaniczkov (41' Sotirović). Trener:
Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewcz - Rudolf, Ignasiak ,Sztylka - Flejterski (85' Wan), Rosiński, Szewczyk ,Dudek (75' Wielgus), Budka - Ulatowski, Kowal (89' Witkowski). Trener:

ŁKS Łódź STARY:

90 min. - Koniec meczu !!!. Po niezłej drugiej połowie Śląsk przegrywa w Łodzi z ŁKS, 2:0.
89 min. - Witkowski wchodzi w miejsce Kowala.
86 min. - Szewczyk ukarany żółtą kartką.
85 min. - Wan zmienia Flejterskiego.
79 min. - Szewczyk ogrywa obrońców, wbiega w pole karne, wykłada piłkę w zdłuż linii bramkowej, jednak nikomu nie udaje się przyłożyć nogi.
78 min. - Fenomenalna obrona Janukiewicza. W zasadzie powinno być 3:0, Jikia strzela z 28 metrów z rzutu wolnego, piłka pewnie zmierza w okienko wrocławskiej bramki. Janukiewicz, i nie ma gola!!!
77 min. - Sztylka może mówić o wielkim szczęściu. Znów fauluje wychodzącego na czystą pozycję zawodnika ŁKSu, jednak arbiter nie pokazuje mu drugiego żółtego kartonika.
76 min. - Za faul na Ulatowskim przy linii bocznej "żółtko" otrzymuje Jikia.
75 min. - Wielgus zmienia na murawie Dudka.
74 min. - Kąśliwy strzał Dudka z dystansu mija bramkę Łodzian.
71 min. - Sotirović groźnie uderza ale Radek Janukiewicz z refleksem przenosi piłkę ponad bramkę.
70 min. - Znów Rosiński, tym razem z rzutu wolnego z 30 metrów, nad bramką.
69 min. - Niżnik fatalnie uderza z pierwszej piłki.
67 min. - Szewczyk strzela z dystansu ale bardzo nie celnie.
65 min. - W doskonałej sytuacji Dudek, jednak Wyparło decyduje się na wyjscie i wślizgiem wybija piłkę na aut.
64 min. - Z rzutu wolnego dla ŁKSu piłka trafia w pole karne, tam jednak mija się z nią Sotirović.
63 min. - Żółtą kartką ukarany, za atak na nogi przeciwnika, Rosiński.
59 min. - Po rzucie rożnym groźnie główkuje Kłus.
56 min. - Z rzutu rożnego uderza Rosiński, podkręcona piłka znajduję drogę do bramki, ale Wyparło popisuje się refleksem.
55 min. - Zawodnicy Śląska próbują naciskać. Budka znalazł się w polu karnym ale obrońcy ŁKSu blokują go wybijając piłkę na róg.
51 min. - Gra się uspokoiła, zdaję się że Łodzianie będzą teraz bronili wyniku.
50 min. - Niżnik ukarany żółtą kartką za faul w środku pola na Dudku.

Kibice ŁKSu na znak protestu na zaistniałą sytuacje opuścili swój sektor tzw. młyn. Na stadionie nie ma dopingu.

46 min. - W przerwie nastąpiła zmiana w ekipie ŁKS. Sypniewskiego zastąpił Kościuk.
45+1 min. - Koniec pierwszej połowy!!!
45+1 min. - Bardzo ładne podanie Jikiji, sam na sam z Janukiewiczem Niżnik, ale Radek dzielnie ratuję sytuacje.
45 min. - Sotirović wychodząc na pozycję sam na sam jest faulowany przez Sztylkę, piłka trafia do Niżnika a ten oddaje mocny strzał, na szczęscie nad bramką. Za faul żółtą kartkę otrzymuje Sztylka.
42 min. - ŁKS tak jakby w dziesiątke, kuleje Sypniewski.
41 min. - Sotirović zmienia za boisku Barkaniczkowa.
40 min. - Kolejna doskonała akcja Śląska. Dudek przerzuca piłkę do Rosińskiego, ten dośrodkowuje w pole karne, z piłką jednak minimalnie mija się Kowal i Ulatowski.
38 min. - W doskonałej sytuacji Kowal. Po dośrodkowaniu z głębi pola ma przed sobą jedynie Wyparłe i strzela ...prosto w niego.
35 min. - 2:0 !!! Po szarży jednego z łódzkich napastników, piłkę wślizgiem próbuje wybijać Sztylka, lecz robi to tak niefrasobliwie, że futbolówka trafia wprost pod nogi Piątkowskiego. Ten niekryty, w sytuacji sam na sam podwyższa na 2:0.
28 min. - Na strzał z dystansu decyduje się Dudek, bardzo mocny strzał z największą trudnością, końcami palców paruje Wyparło.
25 min. - Dośrodkowanie Rosińskiego z rzutu rożnego, piłka trafia na głowę Rudolfa ale jego strzał mija bramkę.
23 min. - Bramka dla ŁKSu. Po prostopadłym podaniu, w sytuacji sam na sam z Janukiewiczem znajduje się Sypniewski i umieszcza piłkę w siatce.
21 min. - Kłus dwukrotnie w 100% sytuacji, jednak bramkarz Śląska jest na posterunku.

W tej chwili wszystkie flagi z płotu zdjęli kibice ŁKSu, po chwili, po namowach wrocławskich zawodników i flagi Śląska zostają zdjęte. Kibice Śląska zdecydowali się opuścić stadion. ŁKS krzyczy "zostańcie, zostańcie" , za parę chwil mecz zostanie wznowiony po 25 minutach przerwy.

Po 17 minutach na murawie zostali juz tylko piłkarze, sędziowie udali się do szatni razem z delegatem. Spiker prosi o zdjęcie flag które ponownie zostały rozwieszone na płotach.

Mija właśnie dziesiąta minuta od momentu przerwania meczu. Do wrocławskich kibiców z apelem podbiega Sztylka, podbiegli również, trener Tarasiewicz i prezes Ptak, flaga zostaje zdjęta z płotu ale nie schowana. Kibice trzymają flagę rozłożoną w rękach. Delegat telefonuje do PZPN.

17 min. - Mecz zostaje przerwany przez arbitra na wniosek delegata PZPN, sprawa dotyczy dwóch flag, jednej Śląska (Skinheads) i jednej ŁKSu.
14 min. - Groźne dośrodkowanie Piątkowskiego, Janukiewicz wypuszcza piłkę z rąk jednak po chwili naprawia swój błąd.
10 min. - Z dystansu strzela Łakomy, niecelnie.
6 min. - Znów Rosiński, z rzutu wolnego, wrzuca piłkę w okolice bramki ŁKSu. Sztylka uderza głową, jednak popychany przez obrońców pudłuje.
5 min. - Rosiński wrzuca piłkę w pole karne z 35 metrów. Po krótkim zamieszaniu pod bramką futbolówka opuszcza boisko.
3 min. - Mecz się powoli rozkręca. Narazie trwa rekonesans w środku pola.
1 min. - Gwizdek arbitra i gramy. Śląsk tradycyjnie na zielono, Łodzianie w biało-czerwonych strojach.

W rezerwie pozostają: ŁKS - Sabela, Centkowski, Kościuk, Radunović, Łochowski, Ostalczyk, Sotirović. ŚLĄSK - Hryńczuk, Biliński, Wan, Witkowski, Wielgus.

Witam wszystkich zgromadzonych przed monitorami. Dziś przyszedł czas na kolejną wyprawę do Łodzi. Z tej pierwszej, nasi zawodnicy wrócili z kompletem punktów. Miejmy nadzieje że nie inaczej będzie i tym razem. Za niecałe trzy kwadranse Tomasz Witkowski z Warszawy da sygnał do rozpoczęcia tego spotkania.