Śląsk Wrocław:(stroje: ) Janukiewicz - Wołczek, Wójcik, Pokorny, Czap, Rosiński (Ostrowski 65'), Sztylka, Górski, Szewczuk (Klofik 46'), Łudziński, Imeh (Ulatowski 85') Trener:
Wisła Kraków:(stroje: ) Juszczyk- Baszczyński, Dudka, De Lima, Kosowski, Jirszak (Sobolewski 77'), Cantoro, Zieńczuk, Głowacki, Paweł Brożek (Dudu MacPherlin 59'), Małecki (Bogucki 70') Trener:

Wojciech Górski przestrzelił. Wisła wygrała w karnych 5:4

Łudziński po raz drugi w tym meczu położył Juszczyka na tyłku.4:4

Baszczyński niezwykle silnie i celnie w róg. 4:3

Bohater meczu Wołczek położył Juszczyka.3:3

Podobnie Dudka Janukiewicza. 3:2

Czap kompletnie zmylił Juszczyka. 2:2

Janukiewicz wyczuł Zieńczuka, ale strzał był mocny i precyzyjny. 2:1

Sztylka silnym strzałem pokonał Juszczyka 1:1

Rzuty karne będą wykonywane na bramkę od strony ulicy Grabiszyńskiej. Do piłki podchodzi Cleber de Lima. Cleber zmylił Janukiewicza strzelając w swój lewy róg.

Koniec meczu. Magiczny wieczór przy ulicy Oporowskiej zakończą rzuty karne.

119 min. - Cleber de Lima brutalnie zaatakował Janukiewicza, za to dostał żółtą kartkę. Na minutę przed rzutami karnymi bramkarz Śląska jest kontuzjowany.
118 min. - Żółta kartka dla Ulatowskiego za przeszkadzanie w wybijaniu rzutu wolnego.
116 min. - Ostrowski z Ulatowskim znów zakręcili Wiślakami, ale ten drugi chybił.
114 min. - Po tym jak Cleber de Lima uderzył w twarz Ulatowskiego sędzia pokazał żółtą kartkę protestującemu Łudzińskiemu.
113 min. - Coś niezwykłego dzieje się na stadionie przy ulicy Oporowskiej. Piłkarze Śląska przez długą chwile grali z rywalami „w dziada”.
111 min. - Po szybkiej akcji prawą stroną Ostrowskiego strzał Klofika z najwyższym trudem obronił Juszczyk.
110 min. - Piłkarze Wisły tylko stali i przyglądali się, jak Wrocławianie rozgrywają piłkę. Po koronkowej akcji główka Ulatowskiego minimalnie przeszła ponad poprzeczka.
106 min. - Rozpoczęła się druga cześć dogrywki, po akcji Ostrowskiego Klofik z kilku metrów strzela ponad poprzeczką.
105 min. - Sędzia główny nie lubi Śląska. Arbiter zakończył pierwsza cześć dogrywki nie czekając, aż Czap wykona rzut różny.
103 min. - Sędzia liniowy nie lubi Ulatowskiego, bo zasygnalizował spalonego w sytuacji, kiedy napastnik Śląska wychodził sam na sam z bramkarzem Wisły
99 min. - Sędzia najwyraźniej nie lubi Czapa, bo dał mu żółtą kartkę za upomniane się o odsunięcie muru.
97 min. - Strzał Dudki wylądował na aucie. Wisła nie może przedrzeć się przez szczelną defensywę Śląska, który nie ma już jednak sił, żeby atakować.
91 min. - Rozpoczęła się dogrywka. Śląsk włożył w 90 minut dużo sił. Zobaczymy jak wypadnie w drugiej połowie

Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył dwie minuty. 20 sekund już minęło. Niewiarygodne Śląsk odrobił 2 bramki w meczu z Wisłą.

87 min. - Rzut wolny wykonywał Wołczek. Trafił w gęsty mur Krakowian, ale piłka odbiła się prosto pod nogi obrońcy Śląska, którego dobitka wpadła tuż przy słupku do bramki 2:2
86 min. - Bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego, który dyktuje faul po zagraniu reka przez Głowackiego, uznając, że zdarzenie miało miejsce przed linia pola karnego. Rzut wolny dla Śląska na 16 metrze. Wszyscy Wiślacy w polu karnym.
85 min. - Zmiana w Śląsku za kulejącego Imeha wchodzi Ulatowski.
77 min. - Trzecia zmian w Wiśle, za Jirszaka wszedł Sobolewski.
76 min. - 76 Jęk zawodu na stadionie, po szybkim wykonaniu rzutu wolnego (podanie Klofika do Łudzińskiego) Juszczyk z najwyższym trudem wybija przed siebie strzał napastnika Śląska.
70 min. - Wszedł Bogucki za Małeckiego.
70 min. - Łudziński próbował zaskoczyć lobem Juszczyka, ale bramkarz Wisły był czujny.
66 min. - Śląsk rzucił się do ataku: po rzucie wolnym Górskiego Sztylka uderzał zza pola karnego, ale parę metrów od bramki.

Śląsk ma pół godzin na wyrównanie.

61 min. - Za faul na Imhu Juszczyk ukarany został żółta kartką.
61 min. - Rzut karny dla Śląska Juszczyk fauluje z boku pola karnego Imeha, z 11 metrów strzelał Łudziński niczym profesor pokonując bramkarza Wisły.
59 min. - Pierwsza zmian w Wiśle za Brożka wchodzi Dudu MacPherlin.
57 min. - Po dośrodkowaniu Zieńczuka Baszczyński nie trafił w piłkę w polu karnym. Mecz w drugiej połowie stał się nieco senny. Żyją jedynie trybuny, na których trwa nieustanny doping.
46 min. - Pierwsza akcja: strzał Łudzińskiego sprawił nieco problemu Juszczykowi.

Zaczęła się druga połowa. Dwie zmiany w Śląsku za Rosińskiego- Ostrowski, a za Szewczuka Klofik.

Po pierwszych 45 minutach Wisła prowadzi 2:0, choć z przebiegu meczu nie widać aż takiej przewagi pierwszoligowców.

45 min. - Cantoro przeszedł się po Imehu, ale sędzia odgwizdać zamiast faulu koniec pierwszej połowy.
45 min. - 2:0 dla Wisły. Po zamieszaniu na polu karnym Śląska piłka trafiła na 16 metr do Kosowskiego, którego płaski strzał odbił się od słupka i pleców interweniującego Janukiewicza i piłka wtoczyła się za linie bramkowa.
42 min. - Imeh przedryblował kilku obrońców Wisły i tuz przed linią pola karnego został ścięty, ale sędzia nie odgwizdał nawet faulu, wzbudzając ostry protest na widowni.
40 min. - Brożek znalazł się sam na sam z Janukiewiczem. Przelobował wrocławskiego bramkarza, ale uczynił to zbyt lekko i Pokorny zdołał wybić piłkę na róg.
39 min. - Łudziński wraz z Imehem próbowali przedrzeć się przez obronę Wisły, ale w ostatniej chwili zostali powstrzymani.
37 min. - 1:0 dla Wisły. Po rzucie wolnym Kosowskiego z prawej strony, obrońcy Śląska nie zdołali zablokować Wiślaków Brożek z kilku metrów dopełnił formalności.
35 min. - Łudziński wciąż próbuje się wstrzelić, tym razem uderzył słabo i niecelnie.
29 min. - Odpowiedz Wisły. Kolejne znakomite dośrodkowanie Kosowskiego, jednak po główce Brożka piłka nie znacznie mija słupek.
25 min. - Janukiewicz po raz pierwszy pokazał swoje umiejętności broniąc strzał z kilku metrów Kosowskiego. Ale i tak był spalony.
23 min. - Po bardzo ładnej akcji Imeha z Szewczukiem Łudziński główkuje tuż obok słupka. Wisła miała dużo szczęścia.

Pierwszy kwadrans za nami. Śląsk nie przestraszył się faworyzowanego rywala. Na trybunach trwa święto kibiców.

13 min. - Po znakomitej centrze z lewej strony Kosowskiego, Zieńczuk fatalnie pudłuje z pola karnego.
12 min. - Pierwsza interwencja Janukiewicza, który uprzedził szarżującego Brożka.
10 min. - Znów gorąco zrobiło się pod bramką Wisł, jednak strzał Łudzińskiego na raty złapał Juszczyk.
4 min. - Pierwszy strzał Śląska. Uderzenie Imeha przyblokowane przez obrońcńw. Z łatwościa złapał Juszczyk.

Niemal wszyscy kibice założyli zielone koszulki dokładane do biletu

1 min. - Rozpoczeła Wisła: Brożek podał do Małeckiego