Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Broź, Celeban, Golla, Cotra - Pich (83' Farshad), Łabojko (46' Augusto), Chrapek (74' Radecki), Cholewiak - Piech, Robak. Trener: Tadeusz Pawłowski
Legia Warszawa:(stroje: białe) Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Cafu, Martins - Kucharczyk (80' Pasquato), Szymański, Nagy (90' Kulenović) – Kante (69' Carlitos) Trener: Ricardo Sá Pinto

Śląsk Wrocław: Szczerbal, Augusto, Tarasovs, Pałaszewski, Radecki, Gąska, Farshad
Legia Warszawa: Malarz, Pazdan, Antolić, Pasquato, Carlitos, Radović, Kulenović

90+5 min. - Sędzia przybył kończy mecz! Śląsk przegrywa z Legią 0:1
90+4 min. - Rzut rożny dl Legii
90 min. - Zmiana w Legii. Za Nagya wejdzie Kulenović

Sędzia przybył dolicza 5. minut do regulaminowego czasu gry

89 min. - Rzut wolny dla Śląska na połowie Legii. Dośrodkowuje Augusto ale piłkę wyłapuje Cierzniak
86 min. - Nagy wyszedł sam na sam ze Słowikiem lecz bramkarz Śląska wygrał ten pojedynek
83 min. - Zmiana w Śląsku. Za Roberta Picha wszedł Farshad.
83 min. - Kolejna próba strzału zza pola karnego nieudana. Tym razem Pich
90 min. - Zmiana w Legii. Za Michała Kucharczyka na boisku pojawił się Pasquato
80 min. - Groźnie Carlitos w długi róg bramki Słowika
76 min. - Radecki próbował strzałem z dystansu zaskoczyć Cierzniaka lecz bramkarz gości pewnie wybronił sytuację.
74 min. - Kolejna zmiana w Śląsku. Za Chrapka na boisku pojawił się Mateusz Radecki.
72 min. - Cafu fauluje Augusto i otrzymuje żółtą kartkę
69 min. - Zmiana w drużynie gości. Carlitos zastępuje Jose Kante

20084 widzów dzisiaj na Stadionie Wrocław

63 min. - Broź dogrywa do Robaka który próbuje strzału z woleja lecz piłka nad bramką
61 min. - Tym razem to Kante fauluje Augusto lecz o dziwo sędzia tym razem pokazuje tylko żółtą kartkę.
60 min. - Okazuje się, że to Arkadiusz Piech nadepnął na Jędrzejczyka. Po wideoweryfikacji sędzia przybył pokazuje czerwoną kartkę napastnikowi Śląska. Gospodarze w dziesiątkę do końca spotkania.

Sędzia korzysta z wideoweryfikacji VAR

58 min. - Jędrzejczyk z impetem wpadł w Piecha. Obaj zawodnicy leżą na murawie lecz sędzia Przybył pokazuje, że piłka dla Legii.
56 min. - Kante fauluje Augusto
54 min. - Cotra przedarł się w pole karne Legii i zewnętrzną częścią stopy próbował zaskoczyć Cierzniaka lecz pomylił się minimalnie
53 min. - Celnie uderza Cholewiak ale prosto w bramkarza gości
46 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Augusto za Łabojko.
45+1 min. - Sędzia kończy pierwszą połowę.
44 min. - Łabojko zalicza karygodną stratę w środku pola. Legioniści jednak nie skorzystali ze swojej szansy.
39 min. - Raz po raz goście groźnie atakują bramkę Słowika. Tym razem Szymański oddaje strzał z dystansu lecz piłka przelatuje obok bramki
38 min. - Znowu groźne dośrodkowanie Legii. Wybija Cotra.
36 min. - Kante dośrodkow.uje do Nagya jednak fauluje on interweniującego Brozia. Od bramki rozpocznie Słowik
34 min. - Szymański uderza, piłka odbija się od słupka lecz dobija Cafu. Legia prowadzi 0:1
33 min. - Piech fauluje Nagya przed polem karnym Śląska. Rzut wolny dla gości

Trener Legii Sa Pinto zostaje upomniany przez sędziego za swoje zachowanie

31 min. - Arkadiusz Piech znowu złapany na pozycji spalonej
29 min. - Ładna akcja zawodników Legii lecz Cholewiak wybija na rzut rożny
27 min. - Robak wrzuca piłę do Piecha, ten próbuje efektownego strzału z powietrza lecz piłka odbija się od obrońcy. Rzut rożny dla Śląska.
25 min. - Robak fauluje Nagya i dostaje żółtą kartkę
23 min. - Hlousek dośrodkowuje na głowę Szymańskiego ale świetnie broni Słowik!
21 min. - Szymański fauluje Chrapka
21 min. - Szymański dogrywa do Kante ale ten jest pilnowany przez Cotre
18 min. - Cholewiak dośrodkowuje w pole karne ale żaden z kolegów nie nadążył za akcją
16 min. - Piech na spalonym
15 min. - Wrzut z autu na połowie Śląska wykonuje Broź
14 min. - Nagy źle przyjmuje podanie od Kucharczyka i Słowik od bramki
13 min. - Szymański dośrodkowuje, piłka trafia do Kucharczyka lecz ten strzela obok bramki Słowika
13 min. - Centrostrzał Legionisty wyłapuje Słowik
12 min. - Dośrodkowuje Kucharczyk, sytuacje wyjaśnia Cotra
11 min. - Cafu strzela na bramkę zza pola karnego. Odbija Słowik, a Celeban kieruje piłkę poza boisko. Rzut rożny dla Legii.
9 min. - Szymański przed szansą na strzał przed polem karnym lecz wyjaśnia Golla
9 min. - Strzał Kucharczyka w boczną siatkę bramki WKS-u
8 min. - Broź faulowany we własnym polu karnym. Wybija Słowik
6 min. - Chrapek powalony w polu karnym Śląska. Po chwili wstaje i jest gotowy do dalszej gry
5 min. - Aut dla Legii na wysokości pola karnego Śląska
5 min. - Chrapek uderza obok bramki Cierzniaka
4 min. - Rzut wolny dla Śląska na połowie Legii
3 min. - Aut dla Śląska. Wyrzuca Broź.
2 min. - Chrapek fauluje Kucharczyka w środku pola
1 min. - Kucharczyk wrzuca piłkę z autu w pole karne ale wyjaśnia Pich
1 min. - Sędzie Przybył rozpoczyna spotkanie!

Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE ze spotkania Śląska Wrocław z Legią Warszawa!

Autor relacji: Dominik Szpik