Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Celeban, Golla, Tarasovs, Cholewiak - Radecki, Łabojko (Chrapek 80'), Mączyński, Pich, Musonda (Farshad 70') - Piech (Szczepan 84') Trener: Vitezslav Lavicka
Zagłębie Sosnowiec:(stroje: czerwone) Kudła - Mygas, Cichocki, Toth (Polczak 65'), Udoviczić (Sanogo 46') - Gressak, Iwaniszwili (Nawotka 61'), Pawłowski, Możdżeń, Gabedawa - Nowak Trener: Valdas Ivanauskas

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Farshad, Chrapek, Gąska, Dankowski, Szczepan, Pawelec
Zagłębie Sosnowiec: Hrosso, Polczak, Milewski, Sanogo, Nawotka, Mraz, Ryndak

Koniec meczu! Śląsk pewnie pokonuje Zagłębie Sosnowiec po bramkach Piecha i Radeckiego!

90+2 min. - Piłka po rykoszecie trafia w rękę Sanogo. Sędzia dalej milczy
90+1 min. - Rzut rożny dla WKS-u
86 min. - Faulowany Radecki w polu karnym Kudły. Gwizdek sędziego milczy
84 min. - I ostatnia zmiana w szeregach WKS-u! W miejsce Arkadiusza Piecha wchodzi Daniel Szczepan
83 min. - Rzut rożny dla gości
80 min. - Zmiana w Śląsku! Wchodzi Chrapek za Łabojko
79 min. - Kontrę wyprowadził Piech, pociągnął Farshad, dograł Pich, strzelał Radecki! Hej Śląsk!

GOOOOOOL MATEUSZ RADECKI!

77 min. - Kolejna żółta kartka tym razem dla Picha za faul
76 min. - Żółta kartka dla Farshada za faul na Możdżeniu
75 min. - Znowu niebezpiecznie pod bramką Kudły ale nic nie wynikło z tej akcji
75 min. - Okazja! Piech pognał lewą stroną boiska aż do linii końcowej i w ostatniej chwili dograł do Farshada który trafił w obrońcę. Próbował jeszcze Pich ale piłka wyleciała na rzut rożny
73 min. - Farshad ładnie ograł rywali i przedostał się w pole karne gości lecz niecelnie dogrywał do Piecha
71 min. - Żółta kartka dla Gressaka za brutalny wjazd w nogi Łabojko

Pierwsza zmiana w Śląsku! Lubambo Musondę zmienia Farshad

70 min. - Możdżeń z dystansu obok bramki
69 min. - Wypuścił Piech na wolne pole Cholewiaka lecz zabrakło trochę szybkości
68 min. - Rzut wolny dla Sosnowca. Wyjaśniają sytuacje obrońcy WKS-u
66 min. - 14 fauli gospodarzy, 11 gości

I ostatnia dzisiaj zmiana w szeregach Zagłębia. W miejsce Totha wchodzi Polczak

63 min. - Aż 20 strzałów oddali do tej pory zawodnicy Śląska w tym 7 celnych

Zmiana w drużynie gości! W miejsce Iwaniszwilego wchodzi Nawotka

61 min. - Kontra Musondy i Piecha zakończona strzałem napastnika kończy się nad bramką
58 min. - Mocno uderzał Cholewiak z dystansu niestety w bok bramki
56 min. - Zablokowany strzał Musondy
55 min. - Ładnie krótko rozegrali ten stały fragment gry zawodnicy z Wrocławia ale uderzenie Celebana niecelne
54 min. - Faul na Lubambo. Rzut wolny w okolicy pola karnego gości
53 min. - Mączyński dośrodkował na dalszy słupek do Piecha a napastnik uderzył mocno niecelnie z okolic piątego metra
52 min. - Rzut rożny dla Śląska
51 min. - Igors blokuje groźną akcje Pawłowskiego w polu karnym
50 min. - Tarasovs fauluje Nowaka
49 min. - Próba Musondy z dystansu wyłapana przez Kudłę
47 min. - Rzut wolny dla gości. po dośrodkowaniu Możdżenia wybijają obrońcy

Zaczynamy druga połowę

46 min. - Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Na boisku pojawia się Sanogo w miejsce Udoviczicia

Sędzia Musiał kończy pierwszą połowę!

45+2 min. - Znowu Musonda dośrodkował do Radeckiego który znowu mija się z piłką
45+1 min. - Pich uderzał z boku pola karnego lecz prosto w ręce Kudły
45 min. - Gol Radeckiego po wrzutce Musondy niestety nie uznany przez spalonego
43 min. - Dostał piłkę Radecki od Mączyńskiego w pole karne ale uderzył w trybuny
40 min. - Pognał skrzydłem Cholewiak, dograł do Piecha lecz strzał napastnika ląduje na poprzeczce. Śląsk cały czas dominuje!
39 min. - Próba Piecha z dystansu, interweniuje Kudła
37 min. - Pawłowski groźnie dogrywał do Nowaka w pole karne. Na szczęście dla gospodarzy napastnik był minimalnie spóźniony
36 min. - Ładnie wypuścił Celeban Lubambo ten dograł jednak Piechowi za plecy
33 min. - Próbował Pich z lewej strony uderzać na bramkę Kudły. Bramkarz gości spokojnie wyłapuje ten strzał
30 min. - Czerwona kartka dla Gabedawy! Gruzin ostro faulował Cholewiaka za co dostał druga żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę
29 min. - Wrzutka Celebana na Tarasovsa który przedłużył zagranie do Picha. Ten próbował mocno uderzać na bramkę lecz trafił prosto w bramkarza.
28 min. - Piech wywalczył aut na wysokości pola karnego gości
27 min. - Próbuje Musonda z dystansu lecz znowu niecelnie
26 min. - Mygas fatalnie przestrzelił w dogodnej sytuacji
25 min. - Gorąco pod bramką Kudły po rzucie rożnym! Mączyński wrzucił piłkę na piąty metr pola karnego lecz zawodnicy Śląska minęli się z futbolówką

BRAMKA ANULOWANA! Po weryfikacji VAR sędzia Musiał anulował bramkę po zagraniu ręką Tarasovsa

21 min. - To co nie udało się po rzucie wolnym udało się po rzucie rożnym! Pich krótko do Mączyńskiego ten wrzucił piłkę na głowę Tarasovsa a Litwin po krótkim rogu uderzył na bramkę!

- GOOOOOOL! IGORS TARASOVS!

19 min. - Mączyński z rzutu wolnego próbował dograć do Tarasovsa. Obrońcy wybijają na rzut rożny
18 min. - Była szansa na szybką kontrę lecz faulowany został Robert Pich
17 min. - Możdżeń niebezpiecznie do Pawłowskiego. Golla przytomnie blokuje na rzut rożny

552 - tyle minut na gola musiał czekać Arkadiusz Piech.

16 min. - Mączyński z rzutu wolnego do Piecha ten próbuje dogrywać w pole karne ale wybijają obrońcy
15 min. - Ostro faulowany Musonda

Śląsk w ostatnich 7 spotkaniach zdobył tylko 3 punkty - zremisował na wyjeździe z Górnikiem, Cracovią i u siebie z Koroną.

13 min. - Próbują zawodnicy z Sosnowca przedostać się lewą stroną pod bramkę Słowika lecz obrońcy nie pozwalają im przejść
12 min. - Pich fauluje
11 min. - Rzut wolny dla Sosnowca. Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafia do Słowika
10 min. - - Piłka po wybiciu trafia przed pole karne pod nogi Lubambo Musondy lecz piłka poleciała wysoko nad bramkę gości
9 min. - Cholewiak faulowany z boku pola karnego Zagłębia. Rzut wolny
8 min. - GOOOOOOOL! Po zamieszaniu przed polem karnym Mączyński główkuje do Celebana ten przedłuża do niepilnowanego Piecha który nie myli się będąc sam na sam z bramkarzem gości! Hej Śląsk!
7 min. - Mączyński wrzuca na Gollę lecz kapitan Śląska przegrywa walkę w polu karnym
7 min. - Rzut rożny dla Śląska
6 min. - Golla próbuje uruchomić Cholewiaka na boku ale wybija piłkę poza boisko
5 min. - Mygas wrzuca piłkę z autu na głowę Pawłowskiego w pole karne Śląska ale obrońcy wyjaśniają sytuacje
4 min. - Łabojko fauluje na swojej połowie
3 min. - Aut dla Zagłębia na połowie Śląska
2 min. - Długa piłka od Tarasovsa ląduje w rękach bramkarza gości