Strzelcy: Datković 82' - Pich 45'
Sędziuje: Jarosław Przybył
Widzów: 4 627
Aura: Deszcz

Cracovia:(stroje: biało-czerwono-czarne) Pesković - Siplak, Datković, Dytiatiev, Rapa - Javi, Dimun (46' Strózik), Gol (K), Zenjov (71' Piszczek) - Wdowiak (73' Vinicius), Dąbrowski Trener: Michał Probierz
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Wrąbel - Cotra, Golla, Celeban (K), Broź - Pich, Tarasovs, Chrapek (50' Augusto), Gąska (84' Radecki) - Robak, Piech (68' Cholewiak) Trener: Tadeusz Pawłowski

Cracovia: Stępniowski (B), Diego, Helik, Serafin
Śląsk Wrocław: Szczerbal (B), Ahmadzadeh, Pałaszewski, Pawelec

Śląsk remisuje z Cracovią 1:1 choć to wrocławianie byli stroną, która pokazała się z lepszej strony.

90+4 min. - Koniec meczu.
90+4 min. - Strzał Viniciusa wysoko ponad bramką.
90+2 min. - Żółta kartka dla Dytiatjeva i Radeckiego.
90+1 min. - Strzał Robaka z lewej nogi obroniony przez Peskovicia.
90 min. - Sędzia dolicza minimum cztery minuty.
90 min. - Sędzia upomina Michała Probierza.
88 min. - Radecki fauluje w kole środkowym.
85 min. - Strata Radeckiego.
84 min. - Radecki zmienia Gąskę.

Strzał Javiego z rzutu wolnego odbija się od poprzeczki, a Datković dobija go strzałem głową.

82 min. - Cracovia wyrównuje!
82 min. - Rzut wolny dla Cracovii z około 25 metra.
81 min. - Pierwszy celny strzał Cracovii w dzisiejszym meczu.
80 min. - Po rzucie rożnym wykonywanym przez Gąskę, Celeban próbował z przewrotki pokonać Peskovicia.
79 min. - Celeban wyjaśnił niebezpieczną sytuację w polu karnym Śląska.
77 min. - Trzecia żółta kartka w tym sezonie dla Robaka.
76 min. - Dwa rzuty rożne z rzędu dla WKS-u, ale po żadnym nie było realnego zagrożenia dla bramki Peskovicia.
74 min. - Nieudane zagranie Gąski.
74 min. - Corner dla Śląska po strzale Robaka i rykoszecie od gracza Cracovii.
73 min. - Ostatnia zmiana w zespole Cracovii. Za Wdowiaka wchodzi Vinicius.
71 min. - Piszczek za Zenjova.
71 min. - Cotra otrzymuje żółtą kartkę.
70 min. - Śląsk wyszedł z kontratakiem. Robak podał do Cholewiaka, który strzelił wprost w bramkarza.
69 min. - Gąska dośrodkowuje z rzutu rożnego, Zenjov wybija piłkę pod nogi Cotry, który decyduje się na strzał sprzed pola karnego.
68 min. - Cholewiak zmienia Piecha.
67 min. - Dośrodkowanie Augusto ląduje za linią końcową boiska.
66 min. - Dytiatiev na linii środkowej fauluje Robaka.
65 min. - Strzał Wdowiaka obok bramki.
64 min. - Siplak strzela z pola karnego wysoko ponad bramką Wrąbla.

Dzisiejszy mecz z trybun ogląda były trener Śląska - Jan Urban.

63 min. - Robak podaje do Augusto, ale Portugalczyk dośrodkowuje bardzo niecelnie.
62 min. - Dośrodkowanie Javiego wybite przez graczy Śląska.
62 min. - Rzut wolny dla Cracovii po faulu Picha.
60 min. - Robak przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.
59 min. - Nieudana indywidualna akcja Gola.
57 min. - Śląsk wyszedł z kontratakiem, ale Piech źle zagrywa piłkę i przejmują ją gospodarze.
56 min. - Corner dla Pasów po interwencji Celebana.
56 min. - Kolejne przeciągnięte dośrodkowanie gracza Cracovii.
54 min. - Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Cracovię.
53 min. - Augusto fauluje Javiego i ogląda pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu.
53 min. - Datković fauluje obchodzącego dzisiaj 22 urodziny Gąskę.
52 min. - Dośrodkowanie Brozia, po którym Celeban oddaje strzał głową, ale Pesković łapie piłkę.
51 min. - Broź faulowany przy linii bocznej.
50 min. - Augusto zmienia kontuzjowanego Chrapka.
50 min. - Chrapkowi udzielana jest pomoc na boisku.
48 min. - Dośrodkowanie Gąski, kiks Cotry, strzał Robaka obok bramki.
48 min. - Rzut rożny dla Śląska po wybiciu piłki przez Datkovicia.
47 min. - Wrąbel spokojnie łapie strzał Zenjova.
46 min. - Pierwsza zmiana w zespole Cracovii. Strózik za Dimuna.
46 min. - Druga połowa rozpoczęta.

Śląsk po pierwszych 45 minutach prowadzi z Cracovią 1:0. Bramkę dla zielono-biało-czerwonych zdobył Robert Pich po asyście Łukasza Brozia.

45+1 min. - Koniec pierwszej części gry.
45 min. - Sędzia dolicza do pierwszej połowy minimum jedną minutę.

Broź dośrodkowuje piłkę z boku pola karnego, a Pich strzałem głową umieszcza ją w bramce.

45 min. - GOL dla WKS-u!
45 min. - Strzał Cotry w poprzeczkę.
44 min. - Przeciągnięte dośrodkowanie Rapy.
43 min. - Robak podaje do Piecha, ale napastnik przenosi piłkę nad poprzeczką.
42 min. - Golla blokuje strzał Zenjova.
41 min. - Faul Celebana na Javim przy ławce rezerwowych gospodarzy.
40 min. - Efektowne, ale za krótkie rozegranie Piecha.
39 min. - Robak strzela bramkę po podaniu Brozia, ale sędzia odgwizduje spalonego.
38 min. - Piech faulowany w kole środkowym przez Dąbrowskiego.
37 min. - Przez chwilę w polu karnym Śląska było lekkie zamieszanie, ale sytuację wyjaśnił Dytiatjev swoim strzałem, który przeleciał daleko od bramki.
36 min. - Rzut rożny dla gospodarzy.
35 min. - Robak na spalonym.
34 min. - Tarasovs strzela z dystansu bardzo niecelnie.
33 min. - Chrapek z cornera do Cotry, ale obrońca strzela mocno i niecelnie.
32 min. - Gol wybija piłkę na rzut rożny.
31 min. - Pesković z trudem piąstkuje piłkę po zagraniu Chrapka.
30 min. - Dobra interwencja Wrąbla.
29 min. - Zablokowany strzał Javiego.
28 min. - Wrąbel pewnie wyłapuje dośrodkowanie Siplaka.
24 min. - Gąska zagrywa piłkę z rzutu rożnego, piłka po interwencji gracza Cracovii trafia do Picha, ale strzał Słowaka mija bramkę Pasów.
23 min. - Robak minął w polu karnym Datkovicia, ale zagranie zostało zablokowane przez Dytiatieva,
21 min. - Nieudany przerzut Golli przechwycony przez Wdowiaka.
20 min. - Strzał głową Javiego przeleciał nad poprzeczką.
19 min. - Pesković uratował sytuację po kiksie Dytiatieva.
17 min. - Zamieszanie w polu karnym Pasów. Piłka ostatecznie trafiła do Chrapka, ale jego strzał pewnie łapie Pesković.
16 min. - Siplak skutecznie przecina podanie Gąski.
12 min. - Blisko samobója Siplaka po dośrodkowaniu Gąski.
10 min. - Ciekawe rozegranie rzutu rożnego. Piłka trafiła przed pole karne do Cotry, ale strzał Serba został zablokowany przez gracza Cracovii.
8 min. - Rzut rożny dla Śląska po akcji Picha i Robaka.
7 min. - Chrapek zatrzymuje piłkę ręką na połowie gospodarzy.
6 min. - Śląsk rozgrywa piłkę na własnej połowie.
5 min. - Dobre zagranie Zenjova do Dimuna, ale strzał Słowaka pewnie łapie Wrąbel.
4 min. - Golla fauluje gracza Cracovii w kole środkowym.
3 min. - Chrapek zagrywa z rzutu wolnego do Piecha, ale napastnik Śląska nie dosięga piłki.
2 min. - Dimun fauluje Picha.
1 min. - WKS rozpoczyna spotkanie.

Śląsk nie wygrał z Cracovią ostatnich pięciu spotkań w Krakowie.

Jakub Wrąbel wraca na dzisiejsze spotkanie do podstawowego składu WKS-u. W tym sezonie wystąpił on jak dotąd tylko w dwóch meczach Pucharu Polski, w których nie stracił żadnej bramki.

Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE ze spotkania Śląska Wrocław z Cracovią!

Autor relacji: ADana