Strzelcy: 37' 80' Gąska, 42' Pałaszewski

Bytovia Bytów:(stroje: czerwone) Oszmaniec - Kuzdra, Wróbel, Dampc, Witkowski - Duda (45' Kuzimski), Wolski, Letniowski - Jakóbowski, Jaroch - Hebel (59' Burkhardt) Trener: Adrian Stawski
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone ) Wrąbel - Broź, Tarasovs, Golla, Cholewiak - Augusto, Pałaszewski - Pich (79' Celeban), Gąska, Farshad (58' Radecki) - Piech (76' Robak) Trener: Tadeusz Pawłowski

Bytovia Bytów: Witan, Bąk, Procyszyn, Chodyna, Błszkowski, Burkhardt, Kuzimski
Śląsk Wrocław: Szczerbal, Celeban, Chrapek, Robak, Radecki, Samiec-Talar, Łuczak

Śląsk awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski! WKS wygrywa z Bytovią aż 3:0!!!!

90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył co najmniej 3 minuty
88 min. - Zamieszania w polu karnym Wrąbla nie zdołali wykorzystać gospodarze
85 min. - Kolejna akcja Radeckiego z Cholewiakiem.

Śląsk prowadzi w Bytowie 3:0!!!

80 min. - Ależ fenomenalne uderzenie Gąski!
78 min. - Celeban za Picha
77 min. - Ostatnie 12 minut Śląsk zagra w osłabieniu
76 min. - Zmiana w Śląsku. Robak za Piecha
74 min. - Tarasovs otrzymuje czerowną kartkę
68 min. - Stały fragment gry Bytovii. Burkhardt dogrywa piłkę w pole karne, Kuzimski przestrzela
65 min. - Znów gorąco pod bramką gości. Kuzimski jednak nie trafia w piłkę i Tarasovs wybija
64 min. - Jakóbowski bał się uderzać, więc czekał na kolegów w polu karnym. Ubiegł go jednak Golla
60 min. - Podanie Burkhardta wykorzystuje Jakóbowski, ale ten oddaje niecelny strzał
59 min. - Zmiana - Burkhardt za Hebla
58 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Radecki za Farshada
56 min. - Kuba Wrąbel miał teraz okazję się rogrzać. Interweniuje przy strzale bytowian
56 min. - Świetny rajd Gąsk bez wykończenia po podaniu do Farshada. Szkoda
54 min. - Sam na sam znów Jaroch, ponownie wślizgiem wchodzi Golla!
53 min. - Zdaje się, że szczęście sprzyja dziś wrocławianom. Minimalnie pomylił się Wolski i wciąż mamy 2:0 dla gości
50 min. - Tarasovs rehabilituje się za poprzednią sytuację i przerywa zagranie do Jakóbowskiego
49 min. - Ponownie uderza Jaroch! Piłka minimalnie minęła poprzeczkę!
48 min. - Tarasovs skandalicznie traci piłke na rzecz Jarocha! Sytuację ratuje Piech
47 min. - Pich dobrze wbiegł w pole karne gospodarzy, jednak nie zdołał opanować dośrodkowania Gąski
45 min. - Przerwa dobiega końca, rozpoczynamy drugą odsłonę meczu.

Śląsk prowadzi do przerwy 2:0 po bramkach Gąski i Pałaszewskiego. Trzeba oddać Bytovii, że przez pierwszą część gry walczyła dzielnie. Bytowianie obili słupek i spojenie

43 min. - Piłka wypadła z rąk bramkarzowi gospodarzy po mocnym uderzeniu Pałaszewskiego. Śląsk teraz idzie za ciosem. Kolejnego gola usiłował strzelić Piech

Maciek Pałąszewski uderza z bardzo ostrego kąta! Jak on to wsadził?! Śląsk prowadzi już 2:0!

41 min. - Pałaszewski!!!!!
40 min. - Hebel oddaje strzał ze stałego fragmentu gry, jest rykoszet ale odbicie nie zagraża bramce WKS-u

Ładna bramka Gąski i prowadzimy w PP z Bytovią

37 min. - Gąska z główki gol!!!!
32 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego gospodarzy łapie Wrąbel
32 min. - Bytovia dochodzi coraz bardziej do głosu. Wślizg Golli ratuje teraz wrocławian przed groźną akcją w polu karnym
30 min. - Bytovia wyprowadza kolejną kontrę. Śląsk nie może przedrzeć się prze defensywę podopiecznych trenera Stawskiego
26 min. - Strzał Gąski ląduje niewiele nad poprzeczką...
26 min. - Rzut wolny dla Śląska. Przy piłce Pich i Gąska
24 min. - Wrocławianie tracą teraz wyśmienitą okazję..... Gąska mógł uderzać z pierwszej piłki
22 min. - Strzał Pałąszewskiego bez problemu broni Oszmaniec

Bytovia nie odstaje na tle ekstraklasowego przeciwnika. Gospodarze są dobrze ustawieni w obronie i wyprowadzają niebezpieczne kontry. Swoje okazję mieli duda, Jakóbowski i Letniowski

20 min. - Próba Picha z Piechem, ale bezskutecznie
17 min. - Wrocławska defensywa zdołała przerwać atak Bytovii, ale Duda miał szansę znaleźć się sam na sam z Wrąblem.
15 min. - Dobre zagranie Pałaszewskiego do Farshada. Irańczyk wykłada piłkę Pichowi, ale Słowak nie trafia do siatki

Śląsk ma szczęście. Wystarczy jedna strata wrocławian i bytowianie wyprowadzają groźne kontry....

13 min. - Letniowski uderza w spojenie!
10 min. - Niebezpieczną wrzutkę Letniowskiego zatrzymali wrocławianie.
10 min. - Rzut wolny dla Bytovii po faulu na Letniowskim
8 min. - Pałaszewski oddaje mocny strzał z dystansu, bardzo niecelny
7 min. - Dośrodkowania Cholewiaka z bocznej strefy boiska wybijają bytowianie
5 min. - Blisko bramki Arkadiusz Piech! Futbolówka mija nieznacznie słupek
3 min. - Choleiwak ładnie wypuścił Picha, ale piłkę wybija mu defensor Bytovvii

Tarasovs pozwolił się w łatwy sposób minąć Jakóbowskiemu, który oddaje prawie celny strzał na bramkę Wrąbla.....

2 min. - Jakóbowski strzela w słupek!
2 min. - Farshad faulowany przez Dudę
2 min. - Ruszyli wrocławianie. Dobre podanie Picha do Farshada przejmuje jednak Wróbel
1 min. - Pierwsza próba gospodarzy
1 min. - Gąska do Augusto i jedziemy!
0 min. - - Już za niecałe 10 minut sędzia Artur Aluszyk poprowadzi spotkanie 1/16 Pucharu Polski pomiędzy MKS Bytovią Bytów, a Śląskiem Wrocław

Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE ze spotkania Śląska Wrocław z Bytovią Bytów.

Autor relacji: Claudia Haor