Śląsk Wrocław:(stroje: jednolite zielone) Słowik - Lewandowski, Tarasovs, Rieder, Celeban - Augusto, Chrapek (46. Piech), Pich, Riera, Cholewiak (76. Kosecki) - Robak Trener: Tadeusz Pawłowski
Wisła Płock:(stroje: jednolite granatowe) Dahne (54. Kiełpin) - Reca, Dźwigała, Uryga, Stefańczyk - Merebaszwili, Furman, Stilić, Rasak, Varela (72. Michalak) - Kante Trener: Jerzy Brzęczek

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Pawelec, Srnić, Kosecki, Piech, Vacek, Bergier
Wisła Płock: Kiełpin, Sielewski, Stępiński, Michalak, Łukowski, Biliński, Zawada

98 min. - Szarpaliśmy, ale się nie udało. Spotkanie kończy się remisem.

Osiem minut dolicza sędzia Kwiatkowski.

88 min. - Również Wisła dokonuje ostatniej zmiany. Schodzi Semir Stilić, zdobywca gola na 0:1. Zastąpi go Oskar Zawada.
86 min. - Boisko opuszcza Mateusz Lewandowski. Zmienia go Mariusz Pawelec.
83 min. - Rajd Koseckiego. Wywalczył rzut rożny.
82 min. - Kontra Wisły, ale na szczęscie nieczysto strzela Kante. Piłkę w koszyczek łapie Słowik.
77 min. - Żółtą kartką ukarany Sito Riera.
76 min. - Zmiana w Śląsku Wrocław. Schodzi Cholewiak, w jego miejsce Kuba Kosecki!
72 min. - Sytuację sam na sam miał Robak, ale strzelił fatalnie. Bez problemu piłkę złapał Kiełpin. Zmiana w Wiśle: schodzi Niko Varela, w jego miejsce Konrad Michalak.
67 min. - Dobre dośrodkowanie Riery mija się ze wszystkimi naszymi zawodnikami w polu karnym.
67 min. - Rzut wolny dla Śląska po faulu na Celebanie. Wznowimy spod rogu pola karnego Wisły.
65 min. - Żółta kartka dla Dominika Furmana.
58 min. - Pich dostał piłkę od Celebana i niecelnie dośrodkował. Było jednak tak groźnie, że piłka odbiła się od poprzeczki bramki Wisły.
56 min. - Strzał Merebaszwilego broni Słowik.
54 min. - Kontuzjowany Dahne opuścił boisko. Jego miejsce między słupkami zajmie grający z nr 87 Seweryn Kiełpin.

Mamy przerwę w grze. Jakiegoś urazu nabawił się bramkarz Wisły Dahne.

48 min. - Rzut wolny dla Śląska, niebezpieczne dośrodkowanie wybijają obrońcy "Nafciarzy", strzał z dystansu próbował jeszcze oddawać Pich, ale przeniósł piłkę ponad bramką rywala.
46 min. - Rozpoczynamy drugą połowę. Od początku zmasowany atak prowadzi Wisła Płock. Na boisko w barwach WKS-u wchodzi Piech za Chrapka.
45 min. - Robak pewnie wykorzystuje jedenastkę! Jest 1:1!
45 min. - Chrapek brutalnie faulowany w polu karnym. Rzut karny dla Śląska!

Wcześniej słabo widoczny Śląsk po stracie gola przestał być widoczny zupełnie. Piłkarze chyba już myślą o przerwie.

37 min. - Jedenastkę na gola pewnie zamienia Semir Stilić.

Do piłki podchodzi Semir Stilić.

36 min. - Rieder fauluje w polu karnym. Rzut karny dla Wisły.
35 min. - W pole karne dośrodkowuje Sito Riera, Pich oddaje strzał, ale piłka przelatuje obok bramki.
33 min. - Dwa zrywy Śląska, z których jednak nic nie wynikło. Najpierw kolegi nie widział Chrapek i stracił piłkę, a potem straciliśmy piłkę po podaniu w pole karne Wisły.
28 min. - Dobra akcja Śląska, Robak dostał piłkę z boku boiska, holował ją w pole karne i dobrze podał do środka. Podanie wybili jednak obrońcy Wisły
22 min. - Szansę na akcję sam na sam miał Pich, ale przyjął piłkę klatką tak daleko, że dopadł do niej Dahne.
20 min. - Rzut wolny dla Wisły spod linii bocznej na ok 30. metrze. Piłkę z naszego pola karnego wybija Cholewiak.
16 min. - Chrapek dośrodkowuje po ziemi w pole karne Wisły, ale podanie jest za lekkie i wybijają je obrońcy.
11 min. - Po ziemi dośrodkowuje Wisła, krótkie podanie do góry i strzał jednego z "Nafciarzy" na szczęście przechodzi ponad naszą bramką.
9 min. - Niebezpieczne dośrodkowanie Wisły okazało się być strzałem "za kołnierz" Słowika, na szczęście golkiper przeniósł piłkę nad bramką. Rzut rożny dla Wisły.
8 min. - Merebaszwili dośrodkowuje w nasze pole karne, a Reca oddaje strzał... klatką piersiową prosto w ręce Słowika.
7 min. - Okres dobrej gry Wisły pod naszym polem karnym, zakończony zablokowanym strzałem z dystansu.
3 min. - Rzut rożny dla Śląska.
3 min. - Dobre dośrodkowanie do Cholewiaka w pole karne, ale bramkarz "Nafciarzy" był szybszy.
1 min. - Śląsk Wrocław zaczyna od środka.

Zapraszamy do czytania naszej relacji LIVE ze spotkania Śląska Wrocław z Wisłą Płock.

Autor relacji: peciaq