Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Pich, Celeban, Tarasovs, Pawelec - Riera, Chrapek, Vacek, Madej, Piech - Robak Trener: Jan Urban
Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Pawełek - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Cernych, Wlazło, Grzyb, Novikovas - Świderski - Sekulski Trener: Ireneusz Mamrot

Śląsk Wrocław: Wrąbel, Poprawa, Srnić, Łyszczarz, Pałaszewski, Scalet, Bergier
Jagiellonia Białystok: Węglarz, Wasiluk, Tomelin, Pospisil, Bida, Nikołaujk, Tomasik

Śląsk po zwycięstwie nad Jagiellonią został wiceliderem ekstraklasy w tabeli meczów u siebie

94 min. - Koniec !! 1-0
94 min. - Rzut wolny dla gości!! Pawełek w polu karnym
94 min. - Kartka dla Riery za odkopnięcie piłki
94 min. - Spalony po akcji wrocławian
93 min. - Faul Wasiluka na Pawelcu. Chyba nic złego już się nie wydarzy
93 min. - Jeszcze próbuje Jagiellonia

Adrian Łyszczarz po raz 10. w meczu Śląska.

91 min. - Na strzał połakomił się Łyszczarz. Piłka daleko ponad bramką
90 min. - 3 minuty doliczone!! Oby wrocławianie utrzymali koncentrację!
90 min. - Na murawie melduje się Wasiluk. Schodzi Guilherme
90 min. - Faulowany Piech. Cenne sekundy mijają...
89 min. - Skuteczna interwencja Słowika
88 min. - Schodzi Madej. W jego miejsce Srnić
88 min. - Rzut wolny dla białostoczan. Może być groźnie
85 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska. Bardzo dobra szansa bramkowa gości
83 min. - Schodzi Chrapek. Ważna postać w dzisiejszym meczu. Za niego Łyszczarz
82 min. - Korner i główka Runje. Niecelnie
81 min. - Ładna kombinacja gości. Kończy się na rzucie rożnym dla Jagi
80 min. - Tomasik zmienia Świderskiego
79 min. - Wrzutka Guilherme, dobrej szansy na gola nie wykorzystuje Świderski
77 min. - Chrapek do Riery, w polu karnym na uderzenie decyduje się Tarasovs. Broni bramkarz gości

4 504 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie

75 min. - Przewaga gości w posiadaniu piłki. Wrocławianie bardziej skupieni na grze z kontry
74 min. - Pospisil za Grzyba
73 min. - Wrzutka Madeja w pole karne. Bez adresata

Arkadiusz Piech strzelił 6 goli w 7 ostatnich występach. Serię tę rozpoczął od... niewykorzystania rzutu karnego w Płocku.

66 min. - Teraz przewaga gości. Rzut rożny dla Jagi

Arkadiusz Piech strzelił w meczach u siebie dla Śląska już 6 bramek. Tyle samo, co Marcin Robak

65 min. - Kontra gości. W polu karnym interweniuje Pawelec

Arkadiusz Piech strzelił 8. bramkę dla Śląska, w tym 7. w ekstraklasie

58 min. - W odpowiedzi dobra szansa po rzucie wolnym Riery. Broni Pawełek
57 min. - Niesamowita sytuacja! Karnego broni Słowik, potem piłkę sprzed linii bramkowej wybija Pawelec, następnie uderzenie Świderskiego w poprzeczkę!! Nadal 1-0
57 min. - BRONI SŁOWIK
56 min. - Ręka w polu karnym Robaka... Do piłki podchodzi Novikovas
56 min. - Rzut karny dla Jagi....
54 min. - Novikovas z rzutu wolnego w mur

Kapitalne prostopadłe podanie Chrapka do Piecha. W polu karnym napastnik Śląska pewnie pokonuje Pawełka

53 min. - GOLL. Oczywiscie Piech!!
48 min. - Burliga w polu karnym. Mija Tarasovsa, piłkę wybija Celeban
46 min. - Gramy!

Po jednej bardzo dobrej okazji dla obydwu zespołów. Na razie 0-0. Przerwa

46 min. - Zakotłowało się w polu karnym gości. Sędzia w najmniej oczekiwanym momencie zakończył pierwszą połowę
45 min. - Minuta doliczona do pierwszej części
40 min. - Madej dośrodkował do Piecha. Kuriozalne zachowanie obrońcy Jagi, który w ostatniej chwili uchylił się od piłki. Piech nie zorientował się w tej sytuacji i zdołał tylko musnąć piłkę
37 min. - Chrapek do Celebana, który nabiegał w pole karne. Stoper WKS-u minął się z futbolówką
36 min. - Ostatnie minuty to przewaga Jagiellonii. Goście coraz częściej na połowie WKS-u
31 min. - Najgroźniejsza akcja jak dotychczas w meczu. Novikovas w dobrej okazji zdecydował się na strzał. Boczna siatka
30 min. - Robak przekładał sobie piłkę w polu karnym. Zabrakło odrobinę do wykreowania sobie świetnej szansy na gola

Fragment dopingu kibiców WKS-u

23 min. - Uderzenie Świderskiego w polu karnym zablokowane
22 min. - Cóż za sytuacja! Zamieszanie w polu karnym. Próbował Robak, później Piech. Ostatecznie piłka po strzale Piecha odbija się od słupka i wychodzi w pole

Piotr Celeban rozgrywa 73. mecz z rzędu. To 10. najdłuższa seria w historii Śląska. Rekord należy do Waldemara Prusika (1982/83-86/87) i wynosi 146 kolejnych występów.

20 min. - Piech uderza z dystansu. Bardzo niecelnie
19 min. - Cernych ukarany żółtą kartką za faul na Vacku

Jakub Słowik po raz 90. w polskiej ekstraklasie.

16 min. - Kwadrans gry za nami. Wrocławianie są bardziej aktywni niż goście
14 min. - Madej do Robaka. Napastnik Śląska próbował uderzenia głową będąc w polu karnym. Interweniuje Pawełek

Mariusz Pawelec po raz 290. w polskiej ekstraklasie

10 min. - Uderzenie Robaka z dystansu. Piłka przechodzi daleko od lewego słupka

Michał Chrapek i Marcin Robak po raz 20. w Śląsku. Chrapek, Arkadiusz Piech i Igors Tarasovs rozgrywają 20. ligowy mecz dla WKS-u

6 min. - Chrapek podchodzi do rzutu wolnego. Piłka przechodzi 2 metry nad poprzeczką
5 min. - Pich faulowany 25 metrów od bramki gości. Dobra sytuacja dla WKS-u
3 min. - Strata Tarasovsa przed polem karnym. Przez moment było niebezpiecznie. Rzut rożny dla Jagi
3 min. - Riera dośrodkowuje, później uderzenie Picha. Bez problemu broni Pawełek
1 min. - Zaczynamy ostatni mecz w tym roku

W bramce gości Mariusz Pawełek - były kapitan Śląska Wrocław! Z kolei na ławce inny były gracz - Marek Wasiluk.

Czas na ostatni mecz Śląska w tym sezonie! Wrocławianie zmierzą się we Wrocławiu z Jagiellonią Białystok. Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE!

Autor relacji: mkierakowicz