Strzelcy: 12' Iancu, 19' Stefanik - 57' Piech

Bruk-Bet Termalica Nieciecza:(stroje: pomarańczowe ) Mucha - Szarek, Kupczak, Putiwcew, Maksimenko - Jovanović, Piątek - Pawłowski, Štefanik (82' Janjatovic), Śpiączka (79' Gergel) - Iancu (85' Guba) Trener: Maciej Bartoszek
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Pich, Celeban, Tarasovs, Pawelec - Srnić (45' Chrapek), Madej, Riera, Vacek (83' Łyszczarz), Piech (86' Bergier) - Robak Trener: Jan Urban

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Trela, Kecskes, Gergel, Wróbel, Guba, Mrozik, Janjatovic
Śląsk Wrocław: Wrąbel, Poprawa, Chrapek, Łyszczarz, Pałaszewski, Scalet, Bergier

Za sprawą Chrapka, drugie 45 minut w wykonaniu WKS-u było znacznie lepsze. Szkoda, że Śląsk nie wraca do domu z, choć jednym punktem.

Po dobrej drugiej połowie Śląsk przegrywa w Niecieczy 1:2

92 min. - Jovanovic kartka
92 min. - Piłkę meczową miała teraz Termalika. Słowik genialnie broni
91 min. - Mucha destaje żółtą kartkę za grę na czas
90 min. - Faul Robaka w polu karnym Termaliki
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty
89 min. - To musi się wreszcie zakończyć golem dla Śląska!!!! WKS jest tak bardzo blisko!
87 min. - Bergier ukarany żóltym kartonikiem
86 min. - Szykuje się tez kolejna zmiana w Śląsku. Bergier za Piecha
85 min. - Kolejna zmiana w drużynie Bruk-Betu. Guba za Iancu
83 min. - Łyszczarz za Vacka
82 min. - Stefanik opuszcza boisko. W jego miejsce debiutujący przed wlasną publicznością Janjatovic
81 min. - Ależ emocje na koniec. Karty się odwróciły i teraz to Termalika się broni
79 min. - Gergel zmienia Śpiączkę
78 min. - Gorąco teraz na stadionie w Niecieczy. Śląsk gra kompletnie inaczej niż w 1. połowie
77 min. - WKS ewidentnie napiera! Rzut rożny WKS-u
76 min. - Śląsk miał teraz wyśmienitą okazję po ładnej akcji, ale obrońcy Bruk-Betu wybili piłkę
76 min. - Robak 100% sytuacja!
75 min. - Zmiana w zespole gospodarzy
73 min. - Bardzo groźna sytuacja po rzucie rożnym Termaliki. Maksimenko nie trafiaw bramkę
71 min. - Fantastyczny strzał Picha!!!! Skrzydłowy Śląska minimalnie przestrzelił!
69 min. - Niezła wymiana ciosów teraz między obiema drużynami.
67 min. - Dużo świeżości do gry WKS-u wprowadził Chrapek. Uruchamia zawodników z formacji ofensywnej
66 min. - Śląsk próbuje z rzutu wolnego. Było blisko, ale to wciąż za mało na bramkę.
64 min. - WKS szuka drogi do bramki Termaliki. Gonimy wynik!
62 min. - Śląsk zaczął się teraz śpieszyć, gra wrocławian widocznie nabiera tempa

Arkadiusz Piech strzela 7. bramkę dla Śląska, a 6. ligową. #BBTŚLĄ

59 min. - Celeban wybija teraz piłkę Stefanikowi, który jest na idealnej pozycji do strzału

Pich podaje do Piecha z prawej strony, a ten pakuje piłkę do bramki Muchy!

57 min. - GOOOL!!!! AKADIUSZ PIECH!!!!
56 min. - Piech posyła wysoką piłkę do Madeja, ale ten traci

Putiwcew bardzo skutecznie kryje dziś Robaka. Napastnik Śląska jest prawie całkowicie wyłączony z gry

54 min. - Makismenko minimalnie się myli... inaczej Słowik mógłby wyciągać piłkę z siatki..
53 min. - Ależ teraz interwencja obrońców Śląska! Termalika nie daje za wygraną
52 min. - Chrapek ukarany żółtą kartką
48 min. - Piech zupełnie bez sensu kiwa się w polu karnym Śląska. Termalika ma rzut rożny
47 min. - Bardzo niebezpieczny rzut rożny Termaliki. Cudem WKS nie stracił teraz gola
47 min. -
46 min. - Śląsk zaczyna walkę, by choć odrobić stratę

Michał Chrapek szykuje się do wejścia na murawę!

My jednak wciąż wierzymy, że Śląsk się ocknie i wynik ulegnie zmianie

Niestety to nie było dobre 45 minut w wykonaniu Śląska. Plotki głoszą, że po meczu z posadą pożegna się trener Urban

45 min. - Po zamieszaniu w polu karnym Tarasovs oddaje celny strzał, ale czujny Jan Mucha łapie futbolówkę
45 min. - Szarek fauluje Madeja. Wolny dla WKS-u
44 min. - Do regulaminowego czasu sędzia doliczył 1 minutę
43 min. - Dośrodkowanie niezłe, ale Śpiączka wybija głową
42 min. - Pawłowski fauluje Pawelca w okolicy rogu boiska. Rzut wolny dla wrocławian
41 min. - Piech uderza z dystansu. Niestety nie zdołał powtórzyć swojej "patelni" z meczu z Piastem i piłka przelatuje obok słupka.
40 min. - Co tu dużo mówić? Nieciecza ma dużo więcej z gry. WKS próbuje jedynie przejąć piłkę
38 min. - Piłkarze WKS-u fatalnie tracą piłkę
37 min. - Piech leży teraz w polu karnym Bruk-Betu

34 min. - Śląsk usiłuje coś stworzyć z przodu, ale obrońcy niecieczan nie pozwalają, by akcja zakończyła się strzałem..

Pawelec dał się wyprzedzić Pawłowskiemu, który miał dosłownie 100% sytuacje

31 min. - Słowik teraz bohaterem Śląska!!!! Pawłowski sam na sam z bramkarzem WKS-u, a ten ratuje wrocławian!

Kibice Śląska wyrażają niezadowolenie z gry wrocławian

30 min. - Vacek fauluje Kupczaka za co otrzymuje żółtą kartką
28 min. - Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Śląsk usiłuje ratować się przed utratą następnego gola

Wygląda na to, że wrocławska defensywa to tylko Pawelec..... Nikt nie asekuruje przeciwników!

26 min. - Celeban cudem przerywa strzał Pawłowskiego, ale piłka ląduje na nogę Iancu. Termalika niestety dominuje
25 min. - Rewelacyjna okazja Termaliki. Pawłowski do Iancu, ale ten nie trafił dobrze w piłkę. Obrona Śląska na stojąco.
23 min. - Pierwsza dobra akcja w wykonaniu zawodników trenera Urbana! Madej dośrodkowuje Piechowi na głowę, ale ten uderza zybt lekko
22 min. - WKS gra bardzo chaotycznie i nerwowo

Tarasovs nie przypilnował napastnika, Pich również spóźniony w tej akcji i mamy kolejną bramkę dla Słoni....

19 min. - Śląsk przegrywa już 0:2....... poszła kontra i Stefanik wykorzystuje podanie Śpiączki
18 min. - Tarasovs posyła górne podanie do Robaka, ale uprzedził go Putiwcew
17 min. - Rzut wolny dla Śląska. Madej dośrodkowuje na głowę Piecha, ale piłka jedynie mija bramkę
16 min. - Srnic przerywa podanie zawodników gospodarzy z czego mogła być dobra akcja WKS-u, ale sędzia gwiżdże faul
15 min. - Niecieczanie idą za ciosem, zaczęli grać odważniej. WKS się broni...
14 min. - Słowik broni strzał Łukasza Piątka. Było groźnie

Śląsk traci bramkę po stałym fragmencie gry. Przy tym strzale golkiper WKS-u był bez szans

13 min. - Do piłki pochodzi Iancu..... trafia prosto w okno bramki Słowika...
11 min. - Rzut wolny dla Bruk-Betu blisko pola karnego WKS-u.
10 min. - Pich zagrywa ręką. Za to otrzymuje żółtą kartkę

Niecieczanie coraz śmielej podchodzą pod pole karne Śląska. Obrońcy wybijają

Dla Łukasza Madeja to 110. ekstraklasowy występ w Śląsku. W tym sezonie zaliczył wszystkie mecze, poprzednio nie zagrał w kwietniu przeciwko Cracovii. #BBTŚLĄ

7 min. - Niezła akcja Śląska. Madej podawał do Riery, który zagrywał równoległą piłkę w pole karne gospodarzy
4 min. - Niebezpiecznie teraz pod bramką gości. Obrona zostawiła dużo miejsca Pawłowskiemu, ale Tarasovs blokuje strzał

Arkadiusz Piech i Igors Tarasovs po raz 20. w Śląsku. #BBTŚLĄ

3 min. - Pawelec ładnym zwodem minął rywala, ale Śląsk stracił piłkę w okolicy pola karnego Bruk-Betu
3 min. - Jovanovic oddaje strzał w kierunku bramki WKS-u, ale Słowik łapie bez problemów
2 min. - To będzie zacięte 90 minut! Obie drużyny weszły w mecz bardzo agresywnie
1 min. - Bramkarz gospodarzy od bramki. Śląsk rzucił się do pierwszego ataku
1 min. - Robak do Srnicia i rozpoczynamy mecz

Wrocławscy kibice meldują się na sektorze gości by wspierać WKS!

Piłkarze Śląska po raz ostatni wybiegną w tym roku na murawę w spotkaniu wyjazdowym. W Niecieczy liczymy mocno na komplet punktów!!!

Czas na ostatni mecz wyjazdowy w tym roku! Czy uda się wygrać po raz pierwszy na wyjeździe w tym sezonie? Wierzymy!

Autor relacji: Claudia Haor