Strzelcy: Marco Paixao 40, 80, Flavio Paixao 56 - Madej 82

Lechia Gdańsk:(stroje: biało-zielone) Kuciak - Milos, Wawrzyniak, Sławczew, Krasić (78. Balde), M.Paixao (82. Kuświk), Peszko (89. Oliveira), Augustyn, F.Paixao, Nunes, Łukasik Trener: Adam Owen
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Słowik - Pawelec, Celeban, Poprawa, Augusto - Tarasovs (90. Bergier), Chrapek (70. Łyszczarz) - Riera, Vacek, Kosecki (81. Madej) - Robak Trener: Jan Urban

Lechia Gdańsk: Zelenika, Balde, Lipski, Kuświk, Nalepa, Matras, Oliveira
Śląsk Wrocław: Wrąbel - Srnić, Madej, Łyszczarz, Pałaszewski, Scalet, Bergier

Koniec meczu. Lechia wygrywa 3:1 po trzech trafieniach braci Paixao, na które odpowiedział jedyni Łukasz Madej.

90 min. - Augusto napomniany za faul na Miloszu.
90 min. - Bergier za Tarasovsa.

Sędzia doliczył 3 minuty,

83 min. - Kuświk za Marco Paixao.
82 min. - Niezbyt udany strzał Madeja Kuciak przepuszcza między nogami.
80 min. - Szybka kontra Lechii, Flavio wykłada piłkę swojemu bratu, a ten silnym uderzenim po raz drugi pokonuje Słowika.
78 min. - Zbyt głęboka centra Augusto, Kuciak łapie piłkę.
77 min. - Kosecki próbował minąc zwodem obrońców Lechii w jej polu karnym, ale stracił piłkę
76 min. - Peszko wyprzedził Pawelca, ale jego wrzutkę przejął Celeban.
76 min. - Augusto dośrodkowuje na głowę Robaka, ale ten był na spalonym.
74 min. - Podanie Riery do wybiegającego na wolne pole Łyszczarza przejęte.
72 min. - Augusto z rogu, Robak główkuje niecelnie.
71 min. - Świetne dośrodkowanie Koseckiego, Vacek kiksuje przed bramką Kuciaka, a zamykający akcję Riera huknął w poprzeczkę.
70 min. - Łyszczarz za Chrapka.
68 min. - Przechwyt Vacka, ale Robak na spalonym,
67 min. - Kontra Śląska, ale Augusto za mocno zagrał do Riery, a ten, gdy już opanował piłkę, również zbyt silnie dośrodkował do Robaka.
66 min. - Wrzutkę Milosza wybija głową Augusto omal nie zaskakując Słowika, który w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.
65 min. - Peszko na spalonym.
64 min. - Ofensywny faul Chrapka na Marco Paixao.
63 min. - Nunes upomniany za faul na Rierze.
63 min. - Próba dalekiego prostopadłego podania Tarasovsa do Koseckiego nieudana.
61 min. - Strzał Vacka przyblokowany, Kuciak łapie piłkę przed wyjściem jej na róg.
58 min. - Rajd Koseckiego prawym skrzydłem, ale pomocnik Śląska został nabity i nie ma nawet rzutu rożnego.
56 min. - Słowik rzuca się w swoją prawą stronę, a Flavio Paixao posyła piłkę w środek, podwyższając prowadzenie Lechii.
55 min. - Po obejrzeniu powtórki Marciniak powonie wskazuje na wapno.
54 min. - Flavio ustawił piłkę na 11 metrze, ale sędzia przerywa grę celem wideoweryfikacji.
53 min. - Szybkie rozegranie rutu wolnego przez Lechię, interweniujacy wślizgiem Celeban zagrywa ręką, a sędzia dyktuje karnego dla Lechii
47 min. - Wrzutka Robaka, do wybitej piłki dochodzi Chrapek, ale nieznacznie przenosi piłkę ponad poprzeczką.
46 min. - Marco Paixao rozpoczął drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy. Niewykorzystany przez Robaka rzut karny zemścił się tuż przed końcem tej części gry po główce byłego snajpera Śląska, Marco Paixao.

45 min. - Flavio wpada w pole karne, oddaje płaski strzał w długi rog, który jednak mija słupek bramki Śląska.
44 min. - Kapitalne podanie piętką Robaka do Vacka, ale ten strzela obok słupka.
43 min. - Riera przedzierał się przez pole karne, ale nie wywalczył nawet rogu, uderzając piłkę w boczną siatkę.
40 min. - Wrzutka Peszki z rzutu wolnego na głowę Marco Paixao, który pokonuje Słowika.
40 min. - Nieporozumienie pomiędzy Poprawą i Słowikiem, Celeban instynktownie wybija piłkę, któa odbija się jeszcze od poprawy. Gdascy kibice domagają się karnegio, ale sędzia nie reaguje.
39 min. - Augusto z wolnego, Robak i Pawelec znaleźli się sami przed Kuciaka, ale nie mogli się zdecydować, który ma zagrać. Akcję przerwał sędzia odgwizdując spalonego.
38 min. - Sędzia uspokaja Peszkę, który tym razem nieprzepisowo zaatakował Rierę.
37 min. - Sławczew przeciął długie podanie Riery do Robaka.
35 min. - Śliczna akcja Krasicia i braci Paixao, ale Słowik kapitalnie broni strzał Marco z 16 metrów.
34 min. - Przy próbie kontry Peszko fauluje skaczącego do główki Pawelca.
34 min. - Robak z wolnego w mur. Dobitka Chrapka zablokowana.
32 min. - Wrzutka z autu pawelca, Robak przedłużył, zrobiło się zamieszanie w polu karnym Lechii, ostatecznie faul przed polem karnym.
26 min. - Flavio uderzał z 30 metrów, ale posłał piłkę wysoko ponad bramką.
19 min. - Kuciak broni strzał Robaka z 11 metrów! Róg adla Śląska.
18 min. - Wrzutka Koseckiego do Chrapka, lot piłki przecina Wawrzyniak zagrywając ręka - rzut karny dla Śląska!
15 min. - Centra Peszki wprost na głowę Marco, ale Słowik łapie strzał Portugalczyka.
11 min. - Świetne zagranie Chrapka do Riery, ten dośrodkowuje do Robaka, ale napastnik Śląska pilnowany przez obrońcę nie zdołał oddać strzału,
10 min. - Ostry gwizdek po fualu Peszki na Pawelcu,
8 min. - Tarasovs fauluje Krasicia, rzut wolny dla Lechii spod linii bocznej. Słowik piąstkuje trudną piłkę.
5 min. - Kąsliwy strzał Koseckiego zza szesnastki broni Kuciak.
4 min. - Łukasik ostro potraktował Chrapka na środku boiska.
3 min. - Celeban blokuje strzał Marco zza pola karnego.
1 min. - Robak do Tarasovsa. Śląsk zaczął mecz.