Strzelcy: Cvijanović 26', 72', Kaczarawa 67'

Korona Kielce:(stroje: żółto-czerwone) Gostomski - Kosakiewicz, Rymaniak, Kovacević, Kallaste - Cvijanović, Żubrowski, Możdżeń, Cebula (68' Jukić) - Soriano (62' Kiełb), Kaczarawa (75' Diaw) Trener: Gino Lettieri
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Wrąbel - Pich (69' Madej), Celeban, Pawelec, Cotra - Srnic (75' Pałaszewski), Chrapek - Kosecki, Vacek, Piech (46' Tarasovs) - Robak Trener: Jan Urban

Korona Kielce: Alomerović, Miś, Diaw, Burdenski, Jukić, Górski, Kiełb
Śląsk Wrocław: Słowik, Poprawa, Augusto, Tarasovs, Pałaszewski, Łyszczarz, Madej

Koniec meczu w Kielcach. Korona - Śląsk 3:0. Wrocławianie pozostają jedyną drużyną bez wygranej na wyjeździe.

Jeszcze 4 minuty męczarni Śląska w Kielcach.

88 min. - Nosze na boisku. Wygląda na to, że Cotra nie dokończy dzisiejszego spotkania.
86 min. - Fatalnie wyglądające zderzenie Cotry z Kosakiewiczem. Obaj piłkarze leżą na murawie. Raczej nie udają.
82 min. - Kiełb ruletą ośmiesza Tarasovsa. Idealny obraz dzisiejszego spotkania.
81 min. - Strzał z woleja Madeja obok lewego słupka bramki Gostomskiego.
77 min. - Kovacević gra dzisiaj jak profesor.Czyta każde podanie Śląska.
75 min. - Zmiana również w zespole gospodarzy. Diaw w miejsce Kaczarawy.
75 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Pałaszewski w miejsce Srnicia.
72 min. - Nokaut w Kielcach. Cvijanović strzela trzecią bramkę dla Korony.
69 min. - Madej pojawia się na boisku w miejsce Picha.
68 min. - Zmiana w Koronie. Jukić w miejsce Cebuli.
67 min. - Gruzin z najbliższej odległosci pakuje piłkę do bramki po strzale głową Możdżenia.
67 min. - Korona - Śląsk 2:0. Strzelcem gola Kaczarawa.
62 min. - Kiełb w miejsce Soriano.
61 min. - Kolejny nieudany rajd Koseckiego, który odbija się od obrońców Korony.
59 min. - "Wiszące" dośrodkowanie Kosakiewicza pewnie łapie Wrąbel.
55 min. - Faul Kosakiewicza na Koseckim tuż przy bocznej linii boiska.
51 min. - Korona nadal w natarciu. Śląsk zepchnięty do defensywy.
48 min. - Rzut wolny dla Korony w bocznym sektorze boiska, na wysokości 16 metra.
47 min. - Interwencja Pawelca po dośrodkowaniu z prawej strony.

Zaczynamy drugie 45 minut.

W przerwie w Śląsku zmiana. Tarasovs w miejsce Piecha.

Śląsk przegrywa po pierwszej połowie w Kielcach 0:1.

Pierwsza połowa potrwa 60 sekund dłużej.

41 min. - Strzał Picha lewą nogą wprost w Gostomskiego.
38 min. - Wrąbel - Możdżeń 2:0. Kolejny raz górą bramkarz Śląska.
37 min. - Kolejna znakomita interwencja Wrąbla ratuje Śląsk. Tym razem niebezpiecznie uderzał Możdżeń.
37 min. - Mocny strzał Vacka w środek bramki Gostomskiego.
35 min. - Kolejny rzut rożny dla Korony. Kielczanie przeważają.
32 min. - Wrąbel broni groźny strzał Soriano. Zapachniało drugą bramką dla gospodarzy.
32 min. - Kosecki upomniany przez sędziego za kiepską grę aktorską.
28 min. - Rzut rożny dla Śląska po akcji Robaka.
26 min. - Rzut karny na gola zamienia Cvijanović. Śląsk przegrywa w Kielcach 0:1.

Sędzia nie korzysta z VAR.

25 min. - Rzut karny dla Korony. Wrąbel wycina w polu karnym Kaczarawę.
22 min. - Rzut rożny dla Ślaska.
22 min. - Przechwyt w środku pola Srnicia, podanie do Robaka, który jednak traci piłkę,
21 min. - Taktyczny faul Kosakiewicza na Koseckim.
17 min. - Strzał głową Możdżenia nad poprzeczką.
17 min. - Żółta kartka dla zawodnika Korony - Marcina Cebuli.

Fragment dopingu

14 min. - Vacek uprzedza Soriano. To było ciekawe rozegranie stałego fragmentu gry. W porę połapali się jednak zawodnicy Śląska.
14 min. - Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.
11 min. - Na spalonym Robak po podaniu Celebana.

Pada coraz mocniej

9 min. - Poprzeczka po strzale Chrapka. Środkowy pomocnik otrzymał bardzo dobre podanie od Koseckiego. Strzał mocny, ale Gostomski końcami palców skierował piłke na poprzeczkę.
7 min. - Na spalonym Kaczarawa. Gospodarze prowadzą grę.
5 min. - Faul Pawelca na Soriano przerwał kontrę Korony.
3 min. - Pierwsza udana interwencja w obronie Picha.
2 min. - Żubrowski w środku pola fauluje Chrapka.
1 min. - Nieporozumienie Kaczarawy i Kallaste.

Zaczynają gospodarze.

Piłkarze obu zespołów są już na murawie.

Strzelecką rozgrzewkę Śląska prowadzi Łukasz Madej.

W Kielcach tradycyjnie... Jest zimno

Trener Jan Urban nie zmienił zwycięskiego składu.

Czas na pierwsze zwycięstwo na wyjeździe! Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE pełnej ciekawostek!