Strzelcy: Angulo 24, Wieteska 70 - Robak 57, 82

Górnik Zabrze:(stroje: białe) Loska – Ambrosiewicz, Suarez, Wieteska, Koj, Matuszek, Żurkowski, Wolsztyński (67. Urynowicz), Kurzawa, Kądzior, Angulo Trener: Marcin Brosz
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Wrąbel – Pawelec, Celeban, Tarasovs, Čotra, Chrapek (85. Srnić), Riera, Madej (65. Vacek), Pich, Piech (46. Kosecki), Robak Trener: Jan Urban

Górnik Zabrze: Kasprzik - Wolniewicz, Szeweluchin, Olszewski, Grendel, Ledecky, Urynowicz
Śląsk Wrocław: Słowik - Augusto, Kosecki, Srnić, Vacek, Łuczak, Poprawa

Koniec meczu. Śląsk ratuje remis w Zabrzu dzięki dubletowi Marcina Robaka. Znakomite widowisko sportowe i sporo sędziowskich kontrowersji.

90+2 min. - Vacek próbował uruchomić Koseckiego, ten jednak nie ruszył do piłki bojąc się spalonego.
90+1 min. - Ofensywny faul Robaka.
90 min. - Srnić za mocno do Koseckiego.

Sędzia dolicza 3 minuty.

88 min. - Dwie stykowe sytuacje na połowie Śląska, ale sędzia odgwizdał faul dalej od bramki Wrąbla.
86 min. - Robak chciał piętką podawać do Koseckiego, ale przedobrzył.
86 min. - Čotra znów wrzuca z wonego, Loska ratuje się piątkowaniem.
84 min. - Srnić za Chrapka.
82 min. - Čotra z wolnego na zamieszanie. Loska wypluł piłkę, Robak był tam, gdzie powinien!
82 min. - Chrapek faulowany przy próbie przedarcia się skrzydłem.
81 min. - Kądzior do Wieteski, ten jednak tym razem pudłuje.
80 min. - Chrapek powstrzymuje w polu karnym Koja. Róg dla Górnika.
80 min. - Sędzia uspokaja Matuszka i Koseckiego, którzy zbyt zażarcie walczyli o piłkę.
79 min. - Čotra za mocno do Koseckiego.
78 min. - Niedokłądne podanie Chrapka przejmuje Kurzawa, podciąga parę metrów i uderza w poprzeczkę.
76 min. - Żurkowski długo przytrzymywał Vacka.
75 min. - Robak przegrał pojedynek biegowy z Wieteską.
75 min. - Chrapek z wolnego do Robaka, ten jednak był na spalonym.
74 min. - Szybka konta Górnika, Kązior wykłąda piłę Urynowiczowi, który pudłuje w sytuacji sam na sam.
70 min. - Kądzior z rogu, Wieteska głowa z bliska pakuje piłkę do siatki
70 min. - Pawelec wybija głową na róg.
67 min. - Urynowicz za Wolsztyńskiego.
64 min. - Vacek za Madeja.
64 min. - Kurzawa z wolnego w mur.

Kibice Śląska zagłuszają stadion petardami hukowymi.

63 min. - Wolsztyński faulowany 30 metrów na wprost od bramki Śląska.
62 min. - Piłka trafia Robaka w rękę w polu karnym Śląska.
61 min. - Żurkowski faulowany, znów wolny w niebezpiecznej odległości.
60 min. - Racowisko w sektorze gości.
59 min. - Kurzawa w mur. Po chwli Kądzior uderza silnie, ale Wrąbel świetnie broni.
58 min. - Celeban fauluje Angulo 25 metrów przed bramką Wrąbla.
57 min. - Robak z 11 metrów zmylił Loskę. 1:1!!!
57 min. - Karny dla Śląska!!!
56 min. - Sędzia sprawdza powtórkę.
56 min. - Piłkarze Śląska domagają się rzutu karnego.
55 min. - Čotra wywalczył róg.
54 min. - Gwizdy przy każdym kontakcie Koseckiego z piłką.
53 min. - Kosecki domaga się kary dla Żurkowskiego za faul.
52 min. - Bombowe uderzenie Kądziora z narożnika pola karnego, Wrąbel z najwyższym trudem na róg.
51 min. - Riera nie zdążył przed Żurkowskim i sfaulował go.
50 min. - Robak trafia w słupek, a nadbiegającemu Pichowi piłka odbija się od nogi i mija bramkę.
48 min. - Centra Pawelca, zaskakujące wejście Čotry, który pudłuje z kilku metrów.
47 min. - Strzał Madeja zablokowany.
47 min. - Riera dośrodkowuje, ale na pierwszego obrońcę.
46 min. - Robak do Madeja, rozpoczęła sie druga połowa.

Na drugą połowę Ślask z Koseckim w miejsce Piecha.

Konic pierwszej połówy. Szybkie żywe widowisko. Świetna gra Górnika, który atakuje z rozmachem. Śląsk jednak się nie poddaje, próbując się odgryzać.

45 min. - Robak szukał Piecha w polu karnym, lecz obrońcy Górnika zdołali się w tym połapać.
44 min. - Chrapek przyjął piłkę na 20. metrze na wprost bramki, ale posłał ją "panu Bogu w okno".
43 min. - Wrąbel wyłapuje wysoką wrzutkę z autu.
42 min. - Niecelny strzał Čotry zza pola karnego.
39 min. - Chrapek fauluje w polu karnym Górnika Kurzawę.
38 min. - Robak bliski przejęcia prostopadłego podania od Chrapka w pole karne.
36 min. - Čotra próbował uderzyć z dystansu, ale piłka ledwo dotarła w pole karne.
35 min. - Wieteska uderza po rogu głową, ale piłka skozłowała i Wrąbel z łątwością ją złapał.
34 min. - Prost strata RIery, Wrabel z trudem wybija strzał Kądziora.
33 min. - Celeban wybija groźną wrzutkę z wolnego Kurzawy.
31 min. - Wrzutka Żurkowskiego ląduje koło chorągiewki narożnej.
30 min. - Čotra zaatakowany wysoką nogą, trener Urban ma pretensje do sędziego za nieodgwizdanie faulu.
29 min. - Dośrodkowanie Pawelca, nieudana główka Piecha, próbował jeszcze zamykać akcję Pich, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.
27 min. - Wrąbel wyłapuje głęboką wrzutkę Kądziora.
24 min. - Sprytny strzał Kurzawy Wrąbel odbija na słupek, ale najszybciej do piłki dopadł Angulo i wbił ją z bliska do pustej bramki.
24 min. - Riera fauluje Kurzawę, 30 metrów do bramki Śląska.
22 min. - Niepilnowany Čotra przepuszcza piłkę na lewym skrzydle.
21 min. - Żurkowski uderza zza pola karnego, ale Wrąbel ponownie na posterunku.
20 min. - Pich padł w polu karnym Górnika, ale sędzia nakazał grac dalej.
19 min. - Upomnienie dla Pawelca za ostre wejście na połowie rywala.

Ogłuszający doping kibiców Górnika, ale początkowy impet drużyny z Zabrza osłabł.

17 min. - Udana interwencja Wrąbla po strzale z dystansu.
17 min. - Groźny strzał Robaka z ostrego kąta, Loska ledwo zdążył opanować piłkę przed nadbiegającym Piechem.
15 min. - Piech przeciskał się lewą stroną pola karnego, ale nie zdołał oddać dobrego strzału.
13 min. - Piech próbował zaskoczyć Loskę z boku boiska, ale bez powodzenia.
11 min. - Nieudana przewrotka Piecha w polu karnym gospodarzy.
9 min. - Ostrew wejście Riery przerwało kontrę Górnika. Bez kartki.
8 min. - Kiks Tarasovsa, na szczęście Wolsztyński był na spalonym.
7 min. - Celny strzał Picha z kąta, ale Loska nie dał się zaskoczyć.
6 min. - Wrabel wypuścuił piłkę z rąk, a Suarez z 10 metrów huknął w poprzeczkę.
6 min. - Instynktowna interwencja Wrąbla po strzale Suareza z kilku metów. Znów róg.
5 min. - Celeban powstrzymał Wolsztyńskiego. Kolejny róg dla gospodarzy.
4 min. - Kapitan Śląska już na boisku, z obandażowaną głową.

Celeban nadal opatrywany poza boiskiem.

3 min. - Kolejna wrzutka Kurzawy, Wrąbel piąstkuje w pole.
3 min. - Ostro bity korner Kurzawy, Wrąbel z trudnem paruje na kolejny róg.
2 min. - Tarasovs w ostatniej chwili wybija piłkę Matuszkowi. Róg dla Górnika.
1 min. - W pojedynku powietrznym ucierpieli Wolsztyński i Celeban.
1 min. - Wolsztyński do Wieteski, Górnik rozpoczął mecz.