Strzelcy: Romanchuk 47' - Michał Mak 64'

Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Kelemen - Sitya, Runje, Guti, Burliga - Grzyb, Romanchuk (68' Kwiecień), Świderski (46' Frankowski), Pospíšil, Černych (79' Sekulski) - Sheridan Trener: Ireneusz Mamrot
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Wrąbel - Čotra, Pawelec, Celeban, Jović - Chrapek (70' Srnić), Tarasovs, Madej, Michał Mak - Piech (87' Łuczak), Robak Trener: Jan Urban

Jagiellonia Białystok: Węglarz, Szymonowicz, Chomczenowskyj, Kwiecień, Sekulski, Tomasik, Frankowski
Śląsk Wrocław: Słowik, Srnić, Augusto, Poprawa, Pałaszewski, Łuczak, Łyszczarz

90+6 min. - Sędzia Tomasz Kwiatkowski kończy spotkanie. Śląsk remisuje z Jagiellonią 1:1.
90+2 min. - Żółta kartka dla Sekulskiego.
90 min. - Sędzia dolicza cztery minuty.
89 min. - Dośrodkowanie Pospíšila, ale Sheridan nie groźnie uderza.
87 min. - Łuczak za Piecha.
86 min. - Robak podaje do Michała Maka, ten źle przyjmuje piłkę i łapie ją Kelemen.
85 min. - Pawelec wyjaśnia sytuację po dośrodkowaniu Pospíšila.
84 min. - Michał Mak fauluje Frankowskiego na środku boiska.
80 min. - Żółta kartka dla Kwietnia.
79 min. - Trzecia zmiana w zespole Jagiellonii. Sekulski wchodzi za Černycha.
78 min. - Rzut wolny dla Śląska praktycznie z linii pola karnego.
77 min. - Rzut rożny dla Jagiellonii po interwencji Wrąbla.
75 min. - Piękne dośrodkowanie Michała Maka do Piecha, ale napastnik Śląska strzela ponad bramką.
73 min. - Černych wrzuca piłkę w pole karne Śląska, ale Sheridan nie sięga piłki.
71 min. - Frankowski faulowany przed swoim polem karnym przez Piecha.

Dragoljub Srnić nadal z kompletem występów w tym sezonie. W 71. minucie zastępuje Michała Chrapka. #JAGŚLĄ

70 min. - Srnić zmienia Chrapka.

Śląsk wyrównał w wyjazdowym meczu po raz pierwszy od maja 2016 r. (1:1 na Wiśle Kraków). #JAGŚLĄ

68 min. - Kwiecień zmienia Romanchuka.

Śląsk strzela gola w 10. kolejnym meczu w Białymstoku śrubując swój klubowy rekord. #JAGŚLĄ

Michał Mak strzela swoją pierwszą bramkę dla Śląska. #JAGŚLĄ

Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Śląsk. Michał Mak wyszedł sam na sam z Kelemenem i posłał piłkę do bramki.

64 min. - GOOOOOOOOOOOL dla WKS-u.
62 min. - Tragiczne rozegranie rzutu wolnego przez Śląsk co przyczyniło się do szybkiej kontry Jagiellonii.
61 min. - Michał Mak faulowany przed polem karnym.
60 min. - Fatalne zagranie Tarasovsa, ale na szczęście dla wrocławian Frankowski uderzył obok bramki.
59 min. - Rzut rożny dla gospodarzy.
56 min. - Celeban znalazł się w idealnej sytuacji do strzelenia bramki, ale źle uderzył piłkę i ta wyszła poza boisko.
55 min. - Sheridan na spalonym.
53 min. - Słupek po strzale Pospíšila!
52 min. - Michał Mak faulowany przez Romachuka przy linii bocznej boiska.
49 min. - Okazja na szybką odpowiedź dla Śląska, ale będzie tylko rzut rożny dla WKS-u.

Taras Romanczuk strzela swoją drugą bramkę Śląskowi. Poprzednio jesienią ubiegłego roku we Wrocławiu. #JAGŚLĄ

Burliga podał do Romanchuka, a ten uderzył sprzed pola karnego tuż obok słupka.

47 min. - Bramka dla Jagiellonii.
46 min. - Jagiellonia rozpoczełą drugą połowę.
46 min. - Zmiana w Jagiellonii. Frankowski za Świderskiego.

Oba zespoły wróciły już na murawę.

Śląsk w 10. kolejnym meczu nie przegrywa do przerwy. Poprzednio w majowych derbach w Lubinie. #JAGŚLĄ

45 min. - Arbiter do pierwszej połowy nie dodaje ani jednej minuty i kończy ją równo w 45 minucie.

Arkadiusz Piech z 2. żółtą kartką w Śląsku, a pierwszą ligową. #JAGŚLĄ

44 min. - Grzyb faulowany przez Piecha w polu karnym Jagiellonii za co napastnik wrocławian dostaje żółtą kartkę.
43 min. - Indywidualna akcja Robaka jednak piłkę przed polem karnym wybija Guti.

Marcin Robak upomniany żółtą kartką w 5. kolejnym meczu (4. ligowym). Nie zagra przeciwko Cracovii. #JAGŚLĄ

41 min. - Żółta kartka dla Robaka.
40 min. - Piech strzela daleko od bramki Jagiellonii.
39 min. - Za wysokie dośrodkowanie Chrapka, które przejmuje Kelemen.
38 min. - Trzeci z rzędu rzut rożny dla wrocławian.
37 min. - Kolejny corner dla WKS-u.
36 min. - Dobrze ustawiony Romanchuk wybija piłkę po dośrodkowaniu Čotry.
35 min. - Rzut rożny dla Śląska.
33 min. - Dobra asekuracja Wrąbla, który zabiera piłkę spod nóg Černycha.
32 min. - Nieudane podanie Burligi do Świderskiego i grę wznowi Wrąbel.
30 min. - Sheridan uderza tuż obok słupka po dośrodkowaniu Pospíšila.
29 min. - Pospíšil faulowany przez Tarasovsa na połowie Jagiellonii.
27 min. - Sheridan wygrywa pojedynek główkowy z Tarasovsem, ale Irlandczyk posyła piłkę obok bramki.

Łukasz Madej z 14. żółtą kartką w Śląsku, w tym 11. ligową, 3. w obecnym sezonie, w tym 2. w ekstraklasie. #JAGŚLĄ

26 min. - Żółta kartka dla Madeja za faul na Černychu przy linii bocznej boiska.
25 min. - Grzyb na spalonym.

Śląsk z Jagiellonią gra po raz 30. w ekstraklasie. Dotychczas wrocławianie wygrali 11 spotkań, przegrali 10, 8 razy padł remis, bramki 47:41.

23 min. - Kolejny rzut rożny dla wrocławian.
22 min. - Śląsk rozgrywa piłkę w środku pola.
19 min. - Celeban wybija piłkę po dośrodkowaniu Černycha.
18 min. - Nieudane dośrodkowanie Michała Maka.
15 min. - Romanchuk wybija piłkę po dośrodkowaniu Chrapka.
14 min. - Čotra wywalczył rzut rożny dla Śląska.

Piotr Celeban rozgrywa dziś 230. ekstraklasowe spotkanie w Śląsku. #JAGŚLĄ

13 min. - Rzut rożny dla Jagiellonii po interwencji Wrąbla.

Prócz tej trójki komplet spotkań zaliczyli dotąd Madej, Mak i Piech, a w lidze dodatkowo Chrapek. #JAGŚLĄ

Srnicia nie ma na boisku od 1. minuty po raz pierwszy w tym sezonie. Wyjściowego składu nie opuszczają Celeban, Pawelec i Tarasovs. #JAGŚLĄ

8 min. - Romanchuk po uderzeniu głową posyła piłkę nad bramką Wrąbla.

Jović debiutuje w podstawowym składzie Śląska. Arkadiusz Piech w wyjściowej jedenastce po raz pierwszy poza meczami w Gdyni. #JAGŚLĄ

6 min. - Piech fauluje Grzyba w środku pola.

W wyjściowej jedenastce po raz pierwszy gra Boban Jović. Mariusz Pawelec na stoperze, a Igors Tarasovs w roli defensywnego pomocnika. #JAGŚLĄ

W Śląsku brak dziś kontuzjowanego Jakuba Koseckiego i narzekającego na uraz Dragoljuba Srnicia (siedzi na ławce). #JAGŚLĄ

4 min. - Pawelec w ostatnim momencie wybija piłkę spod nóg Sheridana.
3 min. - Sheridan źle przyjmuje piłkę przed polem karnym Śląska.
2 min. - Dośrodkowanie Jovicia zablokowane przez obrońcę Jagiellonii.
1 min. - Zaczął Śląsk!

Trójka sędziowska wyprowadza zawodników obu ekip na murawę.