Strzelcy: Radović 13', 85', Dossa Junior 22', 42' - Mila 34', Pich 48', Flavio 90'

Legia Warszawa:(stroje: biało-czarne) Kuciak-Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski- Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk, Duda (89' Saganowski), Żyro (87' Szwoch), Radović Trener: Henning Berg
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Pawełek- Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu- Droppa (88' Calahorro), Danielewicz (67' Hateley), Flavio, Mila, Pich (78' Ostrowski)- Machaj Trener: Tadeusz Pawłowski

Legia Warszawa: Jałocha- Lewczuk, Saganowski, Szwoch, Kosecki, Pinto, Sa
Śląsk Wrocław: Wrąbel- Ostrowski, Hateley, Grodzicki, Pawelec, Calahorro, Dankowski

Koniec emocjonującego meczu, brawa dla Śląska za walkę!

90 min. - Gol dla Śląska. Flavio wykorzystuje podanie Ostrowskiego. Śląsk nie poddaje się, walczy
89 min. - Saganowski za Dudę
88 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Calahorro w miejce Droppy
87 min. - Mateusz Szwoch w miejsce Żyro
85 min. - Śląsk dzielnie walczył o gola wyrównującego. Niestety to Legia zdobywa bramkę. Na listem strzelców ponownie wpisuje się Radović
84 min. - Dudu minimalnie za mocno do Droppy

78 min. - Kolejna zmiana w Śląsku. Ostrowski w miejsce Picha

Legia - Śląsk: doping (I połowa)

77 min. - Zieliński ofiarnym wślizgiem ratuje Śląsk przed stratą kolejnej bramki
76 min. - Zmarnowana znakomita sytuacja przez Toma. Strzał Anglika poszybował wysoko nad bramką Kuciaka.
73 min. - Zółta kartka dla Michała Żyro. Nieprzepisowo powstrzynywał wyprowadzjącego kontrę Hołotę
69 min. - Silny strzał Droppy. Kuciak na rzut rożny
68 min. - Na spalonym Radović, a wychodził na czystą pozycję

Od początku sezonu 2013/14, kiedy Legia strzelała przynajmniej jedną bramkę - nie przegrała żadnego meczu! Zremisowała tylko dwa razy, wygrała 27.

67 min. - Hateley w miejsce Danielewicza
63 min. - Żółta karta dla Kucharczyka... za dyskusję
61 min. - Poprzeczka po strzale Machaja! Atakujemy!
60 min. - Strzał Kucharczyka po rykoszecie trafia w boczną siatkę
59 min. - Kapitalna interwencja Pawełka, który zatrzymał Radovicia. To była 100% szansa
58 min. - Na spalonym Hołota
58 min. - Groźna akcja Śląska. Strzał Picha zablokowany

2. żółta dla Hołoty w tym sezonie

56 min. - Pierwsze napomnienie w tym spotkaniu. Kartkę obejrzał Hołota za faul na Kucharczyku

To 5. ligowe trafienie Roberta Picha

48 min. - GOOOLLL dla Śląska! Pich dobił strzał Machaja, piłka przekroczyła linię bramkową i jest już tylko 3:2.
46 min. - Zaczynamy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy. Śląsk przgrywa z Legią 1:3

44 min. - Strzał Flavio po indywidualnej akcji.

Ostatni raz 3 bramki do przerwy Śląsk stracił... rok temu na Legii

42 min. - Brzyski dośrodkowuje z narożnika boiska, do piłki dopada Dossa i zdobywa kolejną bramkę. Śląsk przegrywa już 1:3

To 40. mecz Dudu w barwach Śląska w Ekstraklasie

To 45. gol Mili w lidze i 4. przeciwko Legii. Kibice w Warszawie go serdecznie pozdrawiają.

37. gol Mili w Śląsku, było to zarazem 31. trafienie w Ekstraklasie

38 min. - Mocny i niecelny strzał Picha
37 min. - Kolejna szansa Śląska, Flavio traci jednak piłkę

Legia - Śląsk: fragment dopingu

34 min. - Mamy odpowiedź Śląska! Bramkę strzałem z 20 metrów zdobywa Sebastian Mila.
34 min. - Na minimalnym spalonym Radović. Serb wychodził sam na sam z Pawełkiem
33 min. - Na spalonym Michał Żyro
32 min. - Śląsk całkowicie stracił pomysł na grę

28 min. - Pojedynek sprinterski Hołoty z Radoviciem. Wygrywa stoper Śląska

Hołota rozgrywa dzisiaj 50. mecz w Ekstraklasie.

24 min. - Groźna akcja Śląska zakończona strzałem Picha. Kuciak na posterunku
22 min. - 2:0 dla Legii. Bramkę zdobywa Dossa Junior wykorzystując dośrodkowanie Brzyskiego
21 min. - Od dobrych kilku minut inicjatywę przejął zespół gospodarzy spychając Śląsk do defensywy
18 min. - Ostry faul Rzeźniczaka na Machaju

Bramka Radovicia była jego 50. trafieniem w Ekstraklasie

16 min. - Strzał Mili zza szestnastki nie sprawia Kuciakowi żadnych problemów
13 min. - Niestety Legia obejmuje prowadzenie. Bramkę zdobywa Miroslav Radović
13 min. - Kolejna ofensywna akcja Śląska. Strzał Droppy blokuje jednak Dossa. Gra Ślaska może się podobać
7 min. - Mariusz Pawełek pewnie interweniuje na przedpolu
6 min. - Strzał Machaja zza pola karnego niecelny. Od bramki Kuciak
5 min. - Śląsk zostaje na połowie Legii. Vdroljak fauluje Machaja.
5 min. - Zmarnowana doskonała sytuacja. Dośrodkowanie Dudu w pole karne minimalnie mija Flavio. Było blisko
4 min. - Pierwsza ofensywna akcja Śląska. Wrzutka Flavio nie znajduje jednak adresata
3 min. - Faul Dudu na Żyro

Duda podaniem do Radovicia otwiera spotkanie.

Oba zespoły pojawiają się na murawie. Jeszcze kilka minut i zaczynamy!

Dla kibiców mecz już się rozpoczął. Oba obozy wymieniają już od kilku minut uprzejmości

W drużynie gospodarzy od pierwszych minut wystąpi Tomasz Jodłowiec - były zawodnik Śląska Wrocław

Górna część sektora gości wypełniona po brzegi kibicami z Wrocławia!

Oba zespoły przygotowują się na murawie do rozpoczęcia zawodów. Pozostało już tylko pół godziny

Po pokonaniu lidera czas na mistrza Polski! Zachęcamy do śledzenia naszej relacji LIVE! Video, ciekawostki, opinie ekspertów na żywo!