Strzelcy: Diaz 47, 63, 66, Sztylka 82, Kelemen 85
Sędziuje: Paweł Raczkowski Widzów: 8350 Aura: ciepło
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Wołczek (79 Dudek), Celeban, Spahić, Socha - Gancarczyk, Sztylka, Elsner, Sobota (73 Madej), Ćwielong - Diaz (74 Szewczuk) Trener: Orest Lenczyk
Arka Gdynia:(stroje: niebieskie) Moretto - Noll, Żołnierewicz, Szmatiuk, Budziński (66 Siebert) - Robakowski (59 Mawaye), Bożok, Glavina, Burkhardt (59 Giovanni) - Ivanovski, Labukas Trener: František Straka

Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Madej, Dudek, Szewczuk, Vukelja, Jezierski
Arka Gdynia: Zoch, Siebert, Siemaszko, Wilczyński, Czoska, Giovanni, Mawaye

90+3 min. - Koniec meczu!!! Śląsk Wrocław jest wicemistrzem Polski!
90+2 min. - Kontra Śląska, płasko uderza Ćwielong, ale obok bramki.
90+1 min. - Elsner wyłuskał na 5m wyłuskał piłkę spod nóg piłkarza Arki w polu karnym wrocławian.
90 min. - Za 3 doliczone minuty Śląsk zostanie wicemistrzem Polski.
90 min. - Po wykonaniu rzutu wolnego piłkę po chwili otrzymuje Garncarczyk, który oddaje celny strzał, ale zbyt mało groźny dla Moretto.
89 min. - Kontra Śląska. Garncarczyk po rajdzie odgrywa do Ćwielonga, który zostaje sfaulowany.
88 min. - Po dośrodkowaniu w pole karne Kelemen wybija piłkę na kolejny róg.
86 min. - Dośrodkowanie w pole karne Śląska, gdzie Garncarczyk ryzykownie wybija piłkę ponad bramkę Kelemena.
85 min. - GOOOOOLLLLLLLLDzisiaj niemożliwe staje się możliwe! Marian Kelemen zdobywa bramkę z rzutu karnego!
84 min. - Akcja Sochy lewą stroną, podanie na wolne pole do Ćwielonga, ten faulowany w polu karnym, Sędzia gwizdże karnego!
83 min. - Dariusz Sztylka otrzymuje żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki po strzeleniu bramki.
82 min. - GOOOOOOLLLLLLLLLFetujemy! Sztylka bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa czwartą bramkę dla Śląska w tym sezonie!
81 min. - Przed pole karnym zostaje sfaulowany Dudek.
81 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka ostatecznie opuszcza pole karne Arki. Spahić dobija z 40m, tajemniczą pozostaje fakt, jakim cudem Labukas nie doznał kontuzji.
80 min. - Kombinacja Ćwielonga na lewym skrzydle, zawodnik Śląska został sfaulowany na wysokości pola karnego.
79 min. - Ostatni zmiana w Śląsku. Dudek wejdzie za Wołczka.
78 min. - Mieszanina pod bramką Kelemena, jednak ostatecznie Spahić wyjaśnia sytuację.
76 min. - Tradycyjnie zbyt głębokie dośrodkowanie Arki.
74 min. - Zmiana w Śląsku. Szewczuk wchodzi za Diaza.
73 min. - Zmiana w Śląsku. Madej wchodzi za Sobotę,
72 min. - Piłka przez dłuższy czas utrzymywała się wpolu karnym Śląska. Ostatecznie strzał Mawaye zablokował Socha.
70 min. - Noll cofając się przedrybolował trzech rywali, po czym podał do zbyt zaskoczonego tym faktem partnera.
67 min. - Trener gości wreszcie usiadł.
66 min. - Zmiana w Arce. Siebert za Budzińskiego.
66 min. - GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLKontra Śląska! Garncarczyk na prawym skrzydle dośrodkowuje do Ćwielonga, ten kiksuje z 9m, do piłki pod ostrym kątem dopada Diaz i idealnym strzałem umieszcza piłkę w siatce!

Fiesta przy Oporowskiej! Dla Arki to ta ostatnia niedziela...

63 min. - GGGGGOOOOOOLLLLLLLLLSobota dośrodkowuje do Diaza, który ładną, kontrującą główką umieszcza piłkę w siatce!
62 min. - Kolejne dośrodkowanie w pole karne Śląska tradycyjnie za głębokie.
59 min. - Zmiany w Arce. Mawaye za Robakowskiego oraz Giovanni za Burkhartda.
59 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego małe zamieszanie w polu karnym Śląska. Na szczęście faulowany był zawodnik WKS-u, a nie gości.
58 min. - Kolejna ostra interwencja Wołczka i znowu ofiarą Budziński.
56 min. - Ostre starcie w środku pola Wołczka z Budzińskim.
54 min. - Dwie interwencje Tadeusza Sochy w odstępie jednej sekundy. Obie udane.
53 min. - Ni to strzał ni to dośrodkowanie w wykonaniu Glaviny. Kelemen asekuruje poprzeczkę bramki.
52 min. - Sobota ładnie zagrywa do Garncarczyka, ten pada w polu karnym, ale sędziemu nie chce się sięgać po gwizdek.
50 min. - Szarżujący Ivanovski faulowany przez Sztylkę. Rzut wolny dla gości z 40m.
49 min. - Sobota wypuszcza w pole karne Ćwielonga, ale skrzydłowy Śląska zostaje uprzedzony przez Moretto.
48 min. - Wracamy dzięki tej bramce na 2. miejsce w tabeli.
47 min. - GOOOOOLLLLLLCóż za początek! Sobota upada przed polem karnym, ale po chwili biegnie dalej, podaje do Diaza, który mija obrońców Arki i umieszcza piłkę przy drugim słupku bramki. Prowadzimy 1:0!
46 min. - Sobota do Diaza i zaczynamy!

Trybuny ożyły! Koniec protestu.

Piłkarze powrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się II połowa.

Kibice Śląska uzbierali 602kg kapski po piwie Piast, dzięki czemu przed kolejnym sezonem dostaną sektorówkę na nowy stadion Śląska Wrocław.

45 min. - Koniec I połowy.
44 min. - Tempo zahacza o spokojny niedzielny spacer z elementami tajskiego boksu.
43 min. - Oklaski po udanej interwencji Mariana Kelemena.
42 min. - Po dośrodkowaniu piłka została wybita przed polem karne, tam znajdował się Ivanovski, którego strzał został zablokowany.
40 min. - Dobre podanie Ćwielonga do wychodzącego Diaza i jeszcze lepsza interwencja Szmatiuka.
39 min. - Wrzutka Garncarczyka z prawej strony do Diaza, niestety napastnik Śląska został uprzedzony przez Szmatiuka.
37 min. - Okres mało efektownej i efektywnej gry na trybunach.
35 min. - Żółtą kartką upomniany został Rok Elsner za faul na pomocniku Arki Gdynia.
34 min. - Po dośrodkowaniu w pole karne wrocławian faulowany był Marian Kelemen.
33 min. - Piorunujący strzał Burhardta minimalnie obok brami Kelemena.
32 min. - Strzał skrzydłowego Arki bardzo niecelny.
31 min. - Strzał Diaza z 42m, piłka z trudem osiągnęła linię końcową boiska.
30 min. - Atak Arki lewą stroną jednak dośrodkowanie okazało się zbyt głębokie.
28 min. - Tempo gry zwolniło.
26 min. - Wrzutka Elsnera na wolne pole do Diaza, ten przewraca się w polu karnym ale gwizdek sędziego milczy.
24 min. - Labukas główkował 8m nad oraz obok bramki Kelemena.
22 min. - Po rzucie rożnym piłka trafia do niepilnowanego Garncarczyka, ten strzela, Moretto wybija przed siebie, ale Elsner znajduje się na spalonym.
21 min. - Soczyste uderzenie Ćwielonga, Moretto zostaje zmuszony na wybicie piłki na rzut rożny.
20 min. - Po dośrodkowaniu Ćwielonga obrońcy gości oddalają zagrożenie.
19 min. - Szarża Wołczka na lewym skrzydle zakończona faulem Robakowskiego oraz żółtą kartką dla niego.
17 min. - Długi przerzut Garncarczyka do Diaza, ten wpada w pole karne, ale jego strzał z ostrego kąta nieco ponad bramką.
16 min. - Seria zwodów Bożoka zakończona upadkiem, faulem i znowu upadkiem.
15 min. - Ćwielong na wolne pole ładnie do Garncarczyka, ten dośrodkowuje jednak prosto w ręce Moretto.
14 min. - Wrzutka Wołczka w pole karne, gdzie piłkę przyjmuje Garncarczyk, ale jego strzał ląduje prosto w bramkarza.
13 min. - Długi przerzut na skrzydło do Ćwielonga, ten odgrywa do Soboty, który dryblując traci piłkę.
12 min. - Płasie uderzenie Burkahrdta mija bramkę Kelemena.
10 min. - Arka spokojnie przedzierała się przed polem karnym Śląska do momentu, kiedy faulem popisał Sztylka.
9 min. - Dośrodkowanie Glaviny zostało złapane przez Kelemena.
8 min. - Spahić ładnie wyłuskał piłkę w narożniku boiska od Labukasa.
7 min. - Trener gości jest wyraźnie poddenerwowany - też byśmy byli, gdyby nasz klub spadał do I ligi.
6 min. - Strzał Nolla zatrzymał się na głowie Elsnera.
5 min. - Piłkę w środku pola, w mało spektakularny sposób traci Rok Elsner i musi uciekać się do faulu na 25m.
4 min. - Z trybun słychać: "Robert Kubica - jest szybszy niż błyskawica".
3 min. - Szybka kontra Arki zakończona główką Labukasa do nikogo.
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego przerywa ciszę protestujących.

Swojego miejsca na stadionie szuka właśnie wicepremier - Grzegorz Schetyna.

Ostatnie zwycięstwo Arki - wygrali losowanie.

Piłkarze Śląska prowadzeni przez Dariusza Sztylkę dumnym krokiem wychodzą na murawę.

Pojawili się również byli trenerzy Śląska Wrocław: Jan Caliński oraz Romuald Szukiełowicz.

Znany i lubiany spiker Śląska odczytuje właśnie nazwiska piłkarzy występujących w dzisiejszym spotkaniu.

Mecz z trybun będzie oglądało wiele znanych osobistości, m.in.: prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oraz Józef Birka.

Trybuny na stadionie przy ul. Oporowskiej już prawie zapełnione. Króluje piękny zielony kolor.

Piłkarze Śląska Wrocław też już są ;)

Wszyscy zawodnicy Arki Gdynia pojawili się na stadionie.

Na murawie pojawili się już bramkarze Śląska: Marian Kelemen oraz Rafał Gikiewcz.

Wierzysz w zwycięstwo Śląska? Zatypuj i wygraj pieniądze!

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN