Strzelcy: Frankowski (k) 61 - Kaźmierczak 38
Sędziuje: Robert Małek (Zabrze) Widzów: 6000 Aura: zimno
Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Sandomierski - Norambuena, Skerla, Kijanskas, Pejovic - Kupisz, Hermes, Grzyb, Essomba (46 Seratlic) - Burkhardt (69 Lato) - Frankowski (86 Pawłowski) Trener: Michał Probierz
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Socha, Celeban, Fojut, Pawelec - Sobota (83 Diaz), Sztylka, Kaźmierczak, Mila, Ćwielong (70 Gancarczyk) - Ł. Gikiewicz (66 Jezierski) Trener: Orest Lenczyk

Jagiellonia Białystok: Słowik, Kascelan, Lato, Pawłowski, Makuszewski, Arzumanyan, Seratlic
Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Diaz, Gancarczyk, Madej, Szewczuk, Elsner, Jezierski

90+3 min. - Koniec meczu. Śląsk remisuje 1:1.
90+3 min. - Dośrodkowanie Laty, piłkę pewnie chwyta Kelemen.

Remis będzie 10. meczem bez porazki w ekstraklasie. Tylko 4 razy Śląsk miał dłuższą serię - ostatnio wiosną 1989.

90 min. - Zbyt słabe dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 3 minuty.
88 min. - Faul Diaza na Grzybie.
87 min. - Piłką przyjął Diaz, który odegrał do Gancarczyka, który zbyt długo zwlekał ze strzałem.
86 min. - Zmiana w Jagiellonii. Pawłowski wchodzi za Frankowskiego.
86 min. - Idealna okazja do zdobycia gola! Gancarczyk dośrodkowuje do Diaza, który główkuje prosto w Sandomierskiego.
85 min. - Ładne zagranie Diaza, ale Gancarczyk nie zamierzał podbiec do piłki.
84 min. - Zmiana w Śląsku. Diaz za Sobotę.
84 min. - Do wejścia na boisko przygotowuje się Diaz.
83 min. - Lekkie uderzenie Soboty z narożnika pola karnego - Sandomierski łapie bez problemów.
82 min. - Akcja Gancarczyka, który jednak nie zdołał oddać strzału, piłka ostatecznie trafiła do Soboty, który oddał niecelny strzał.
80 min. - Po wysokiej wrzutce w polu karnym z trudem piłkę łapie Kelemen.
79 min. - Ręka Soboty - rzut wolny dla gospodarzy.
77 min. - Żółtą kartką zostaje ukarany Kijanskas za faul na Jezierskim.
76 min. - Dośrodkowanie z lewej strony, ale Fojut wybija piłkę.
75 min. - Kompletnie nieudane dośrodkowanie Seratlicia.
74 min. - Po dośrodkowaniu Mili, Kaźmierczak główkuje obok bramki Sandomierskiego.
73 min. - Szarża Soboty z lewej strony, Skerla wybija na rzut rożny.
72 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłka odbija się od jednego z naszych obrońców i wychodzi poza linię bramkową.
71 min. - Ładne, mocne uderzenie Soboty z 10m, ale Sandomierski wybija na rzut rożny.
70 min. - Zmiana w Śląsku. Gancarczyk za Ćwielonga.
69 min. - Zmiana w Jagiellonii. Lato wchodzi za Burkhardta.
67 min. - Podanie do Ćwielonga, który znalazł się na pozycji spalonej.
66 min. - Zmiana w Śląsku. Jezierski wchodzi za Gikiewicza.
64 min. - Seria rzutów rożnych Jagiellonii, ale piłkarze Śląska za każdym razem oddalają zagrożenie.
61 min. - Pewnie wykonany rzut karny przez Frankowskiego. Wielka szkoda - przypadkowy prezent od piłkarzy Śląska.
60 min. - Rzut karny. Faul Pawelca na Kupiszu. Dziwna decyzja sędziego.
59 min. - Uderzenie z dystansu Hermesa bardzo niecelny.
58 min. - Długie podanie do Frankowskiego, piłkę głową wybija Kelemen.
56 min. - Błąd Fojuta, który wystawia piłkę Burkhardtowi, z bramki wybiegł Kelemen, ale po dośrodkowaniu pomocnika gospodarzy obrońcy WKS-u oddalają zagrożenie.
55 min. - Dośrodkowanie Kupisza, ale żaden zawodnik Jagiellonii nie przeciął lotu piłki.
54 min. - Wrzutka Sochy, piłkę przyjmuje Ćwielong, który odgrywa do Kaźmierczaka, ale ten strzela niecelnie.
52 min. - Groźne dośrodkowanie z lewej strony, Fojut w ostatniej chwili uprzedza Frankowskiego.
51 min. - Niedokładne podanie Ćwielonga do Gikiewicza.
50 min. - Bieg Mili w pole karne z piłką, który zbyt późno odgrywa do Gikiewicza, w konsekwencji czego futbolówkę przejmą gospodarze.
49 min. - Sobota został ukarany żółtą kartką z powodu niesportowego wyrzucenia piłki po gwizdku sędziego.
48 min. - Faul Seratlicia na Sosze.
47 min. - Strzał Sztylki zza pola karnego niestety niecelny.
46 min. - Mila do Gikiewicza i zaczynamy.
46 min. - Zmiana w Jagiellonii. Seratic wchodzi za Essombe.

Zawodnicy obu drużyn pojawili się już na boisku. Za chwilę rozpocznie się II połowa spotkania.

W przerwie konkurs na murawie dla kobiet, które mają dzisiaj swoje święto - wszystkiego najlepszego!

Według miejscowych dziennikarzy 2 tygodnie temu bylo -17 stopni w godzinie meczu i podgrzewanie murawy nic nie dawało. W tej chwili jest -4 stopni Celsjusza.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45+1 min. - Wystawienie piłki przez Ćwielonga do Mili, który z pierwszej piłki strzela obok bramki.
45 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry I połowy doliczył 1 minutę.
44 min. - Ładne uderzenie Ćwielonga, niestety piłka wylądowała po zewnętrznej stronie słupka bramki gospodarzy.
42 min. - Dośrodkowanie Grzyba z narożnika pola karnego, na szczęście Kelemen łapie piłkę.
41 min. - Płaskie uderzenie Kaźmierczaka z rzutu wolnego obok bramki Jagiellonii.
40 min. - Wrzutka Sochy z autu, główkuje Kaźmierczak, ale Skerla wybija piłkę poza własne pole karne.
38 min. - GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL Podanie Ćwielonga przed pole karne do Kaźmierczaka, który technicznym strzał zza pola karnego zdobywa bramkę!
37 min. - Faul Pawelca na Burkhardcie.
37 min. - Strzał Sztylki zza pola karnego zablokowany przez Kijanskasa.
36 min. - Zbyt mocne dośrodkowanie Mili, po którym piłkę łapie bramkarz gospodarzy.
35 min. - Gikiewicz faulowany przy linii bocznej przez Kijanskasa.
34 min. - Dośrodkowanie Soboty niestety poza boiskiem.
33 min. - Po chwili niecelnie, po ziemi uderzał Kupisz.
32 min. - Dośrodkowanie Burkhardta, piłki nie zdołał przejąć Frankowski.
31 min. - Niebezpieczne zagranie Fojuta, który ubiegł czającego się za nim Frankowskiego.
30 min. - Po kolejnym dośrodkowaniu Mili, Gikiewicz fauluje Sandomierskiego.
29 min. - Po dośrodkowaniu Mili obrońcy Jagiellonii wybijają piłkę na kolejny rzut rożny.
27 min. - Ofensywny faul Essomby na Fojucie.
26 min. - Gikiewicz podaje w pole karne do Mili, który znalazł się na pozycji spalonej.
25 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybija Celeban.
24 min. - Dośrodkowanie Pejovicia, piłka po rykoszecie Sochy została wybita przez Kelemena. Było niebezpiecznie.
23 min. - Gikiewicz do tyłu odgrywa do Soboty, który strzela z 20m, piłkę po rykoszecie chwyta Sandomierski.
21 min. - Dośrodkowanie w pole karne, Fojut na szczęście wybija piłkę głową poza boisko.
20 min. - Podanie do Gikiewicza, który znalazł się na pozycji spalonej.
19 min. - Bardzo głębokie dośrodkowanie Pejovicia, które chwyta Kelemen.
18 min. - Indywidualna akcja Soboty, który wdarł się w drybling pomiędzy dwoma obrońcami i stracił piłkę.
17 min. - Faul Hermesa na Gikiewiczu.
15 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę piąstkuje Sandomierski.
14 min. - Druga żółta kartka w szeregach Śląska - tym razem ukarany został Gikiewicz za faul na Pejoviciu.
12 min. - Było groźnie! Dośrodkowanie Soboty z prawej strony boiska wprost na głowę Mili, ale kapitan Śląska źle uderzył piłkę, która poszybowała ponad poprzeczką.
10 min. - Zablokowane uderzenie Frankowskiego, a następnie niecelny strzał Grzyba.
9 min. - Strzał Burkhardta z rzutu wolnego zbyt mocny i piłka ląduje ponad bramką.
8 min. - Prostopadłe podanie do Grzyba, który zostaje sfaulowany przez Fojuta 30m od bramki Śląska. Zawodnik WKS-u został ukarany żółtą kartką.
6 min. - Strata Sztylki, a następnie faul byłego kapitana Śląska na Hermesie.
5 min. - Ćwielong wbiegł w pole karne z piłką, ale oddał niecelne uderzenie ponad bramką Sandomierskiego.
4 min. - Strzał Grzyba z 35m nie sprawia żadnych problemów Kelemenowi.
3 min. - Dośrodkowanie Kupisza w pole karne, piłki nie zdołali przejąć Frankowski i Grzyb.
2 min. - Strzał z rzutu wolnego Burkhardta prosto w mur.

Dzisiejsze spotkanie to 60. mecz Pawelca w Ekstraklasie w barwach Śląska.

1 min. - Burkhardt do Frankowskiego i zaczynamy.

Trójka sędziowska wprowadziła piłkarzy obydwu klubów na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Zawodnicy obu drużyn przeprowadzają przedmeczową rozgrzewkę.

Liczymy na piękny prezent dla wszystkich pań! Niech Śląsk w zaległym spotkaniu z Jagiellonią Białystok wygra i utrzyma swoją passę meczów w Ekstraklasie bez porażki.

Autor relacji: Pawlak/Delin