Dominacja oldbojów w derbach Wrocławia

08.10.2018 (23:46) | Jacko | skomentuj (1)
Oldboje Śląska wygrali z Polarem Wrocław 6:1. Poza pierwszymi minutami meczu dominacja Śląska nie podlegała dyskusji, Goście tylko w pierwszych minutach ostro zaatakowali i dwukrotnie zagrozili bramce Zdrojewskiego. Prowadzenie dla Śląska uzyskał z karnego Wielgus. Ten sam zawodnik, po podaniu Obały, podwyższył na 2:0. Przed przerwą dwa gole strzelił Maciej Kowalczyk.

W II połowie Śląsk wyraźnie przeważał i Wielgus z Kowalczykiem skompletowali hatt-tricki. Bramkę dla Polaru strzelił Hirsch.

Skład Śląska: Zdrojewski (Zborowski), P. Tęsiorowski, Kras, Haliniak, Jakiel Obała,, Jasiński, Rosiński, Draczyński Wielgus, Kowalczyk oraz Oskierko, Dudzik, Stańczak, Miazgowski, Przybyłą, Sekunda