Cholewiak: Bazuję na fizyczności

07.07.2018 (18:29) | Banan | własne | skomentuj (1)
Bramka cieszy, szkoda, że nie było zwycięstwa. Wynik w tym spotkaniu nie był najważniejszy. Wróciliśmy do Wrocławia po ciężkim obozie w Trzebnicy. Po powrocie do treningów na pewno przeanalizujemy sobie ten mecz – co było dobre, a co złe.


 

Powoli przyzwyczajam się do gry na lewej obronie, będę się starał grać tam jak najlepiej, chociaż oczywiście ciągnie mnie do przodu i nie jestem takim klasycznym lewym obrońcą.

Czy pracuję dodatkowo po treningach? Każdy czasami to robi, by ta fizyczność szła w górę. Nie jestem jakimś wybitnym dryblerem, nie wezmę piłki i nie przejdę trzech zawodników sam. Bazuję właśnie na fizyczności.

Atmosfera w drużynie jest dobra, mamy kilku nowych zawodników, ale większość z nich była z nami na obozie, dzięki temu mogliśmy się lepiej poznać nie tylko na boisku, ale i poza nim.Rozmawiali Claudia Haor i Michał Kierakowicz

KOMENTARZE
~jzw(2018-07-09 20:00:40)
Hej Śląsk! Brawo Mateusz -tak Trzymaj! Wszystko przed Tobą. Może jak Henryk . Kasperczak zadebiutujesz w reprezentacji Polski - w wieku 27 lat. = H.K. też grał w Stali Mielec...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane