Pawłowski: Z drugo i trzecioligowcami w składzie spadniemy z ligi

20.08.2018 (20:37) | adrdan95 | skomentuj (7)
Tadeusz Pawłowski: Uważam, że nie był to łatwy mecz dla nas. Pogoń grała od pierwszej minuty na kontrę, cofała się na swoją połowę po stracie piłki. Atak pozycyjny nie jest łatwy i mieliśmy z nim problem. Decydujące w tym meczu były akcje Roberta Picha i Arkadiusza Piecha. W drugiej połowie każdy z zespołów grał otwartą piłkę mieliśmy za mało stałych fragmentów gry. One mogły być kluczem do zwycięstwa w tym meczu. [więcej]

Kosta Runjaić: To był emocjonujący mecz

20.08.2018 (20:31) | prochu | skomentuj (1)
Śląsk Wrocław zremisował z Pogonią Szczecin 0:0 w spotkaniu 5. kolejki ekstraklasy. - Ważny jest punkt, ale też to, że zagraliśmy na zero z tyłu - komentował szkoleniowiec Portowców Kosta Runjaić. [więcej]

Remis w Opolu

20.08.2018 (12:18) | jacko | skomentuj (0)
Juniorzy młodsi AP Śląsk Wrocław zainaugurowali rozgrywki w CLJ U17. Podopieczni trenera Muzyki zremisowali w Opolu z Odrą 2:2. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, ale w II połowie w ciągu dwóch minut Śląsk odrobił straty po strzałach Basińskiego ( 63 min), Głowieńkowskiego (64 min) [więcej]

Pokaz skuteczności drużyny rezerw

19.08.2018 (13:07) | Dominik Szpik | skomentuj (1)
Rezerwy Śląska po raz kolejny pokazały swoją dominację w IV lidze pewnie pokonując beniaminka Zjednoczonych Żarów 5:1. Bramki zdobywali Kierkiewicz, Scalet, Vacek (2), Caliński natomiast dla gości Klimaszewski. [więcej]

Liczby Pogoni Szczecin

19.08.2018 (10:57) | Łukasz Maślanka | skomentuj (1)
W liczbach zawsze można znaleźć sporo ciekawostek o drużynach sportowych. Zajrzymy więc do statystyk Pogoni Szczecin, czyli najbliższego rywala Śląska Wrocław w Ekstraklasie. [więcej]

Walki o awans ciąg dalszy!

18.08.2018 (20:22) | Dominik Szpik | skomentuj (0)
Po mocnym początku sezonu rezerwy Śląska chcą podtrzymać zwycięską passę. Tym razem na ich drodze stanie drużyna Zjednoczonych Żarów. [więcej]

Tylko Śląsk #20

18.08.2018 (10:59) | prochu | skomentuj (1)

Zapraszamy na dwudziesty odcinek magazynu Tylko Śląsk. W nim Paweł Prochowski i Claudia Haor podsumują mecz z Koroną Kielce i opowiedzą o spotkaniu z Pogonią Szczecin. Ponadto w programie wypowiedzi trenera i zawodników WKS-u.