Podwójne podium oldbojów

29.10.2019 (10:21) | Jacko | skomentuj (1)
Dwie drużyny oldbojów Śląska rozegrały ostatnie spotkania jesienią. Rok 2019 obie ekipy kończą plasując się na podium.


 

Oldboje 45+ wygrali pewnie z GKS Oldboy Kobierzyce 5:2 (2:0) i kończą rok na II miejscu w tabeli.

W meczu z Kobierzycami Śląsk zaczął bardzo dobrze. Po bramkach Stańczaka i Oskierki (strzał z dystansu) Wrocławianie prowadzili 2:0. W II połowie ambitnie grający GKS dość nieoczekiwanie doprowadził do wyrównania. Odpowiedź Śląska była jednak zdecydowana – po bramkach Cioty, Miazgowskiego i Grochowskiego to Wrocławianie mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Skład Śląska: Tkaczyk(Wilczyński) – Oskierko, P. Tęsiorowski, W. Tesiorowski, Jankowski, Grochowsuki, Draczyński, Wróbel, Stańczak, Miazgowski, Przybyła oraz Ciota, Szukiełowicz, Mandziejewicz, Matusz, Kwiatkowski, Harucki ,Działa, Sekunda.

Śląsk po raz pierwszy wystąpił w tych rozgrywkach. Zaliczył słaby początek - drużyna była w fazie kompletowania składu i zgrywania się i przegrała2 pierwsze mecze. Potem było już dużo lepiej i zespół wygrał kolejne spotkania. Bramki dla Śląska 45+ jesienią strzelali:
7 - Grochowski
4 - Miazgowski
3 - Draczyński, Sznajder
2 - Ciota, Stańczak,
1 - Jankowski, Oskierko, PrzybyłaW zaległym spotkaniu pokonali KS Muchobór 4:0. Śląsk dość długo próbował znaleźć receptę na skutecznie broniącego się rywala. Dopiero w II połowie po podaniu Nakielskiego gola strzelił Obała. Kolejne 2 gole padły po dośrodkowaniach Rosińskiego z rzutów rożnych, a zdobyli je Nakielski i Kowalczyk. Wynik meczu ustalił w sytuacji sam na sam z bramkarzem ponownie Maciej Kowalczyk.

Skład Śląska: Tkaczyk, Jankowski, Nakielski, Brzęczek, Dudzik, Draczyński, Jasiński, Rosiński, Wielgus, Moskal, Kowalczyk oraz Stańczak, Miazgowski, Wiśniewski, Mikuś, Król, Obała, Grochowski.

Oldboje 35+ już tydzień temu zapewnili sobie tytuł lidera. Bramki dla Śląska 35+ jesienią strzelali:
11 - Kowalczyk
8 - Rosiński
3 - Moskal
2 - Jasiński, Miazgowski, Nakielski
1 - Obała, Król

KOMENTARZE
~FCB.WKS(2019-10-29 13:29:07)
Gratulacje, proponuje zastąpić pierwsza drużynę.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane