Pracowity okres oldbojów

07.10.2019 (23:08) | Jacko | skomentuj (0)
Oldboje Śląska mają za sobą intensywny okres. Od 3. sierpnia najstarsi zawodnicy Śląska rozegrali łącznie 15 spotkań - w kategorii 35+, 45+, dwa mecze charytatywne, spotkanie na otwarcie stadionu w Wiązowie i turniej w Osiecznicy.


 

Oldboje 45+ rozgromili w derbach Wrocławia Polonię 5:1. Śląsk bardzo szybko uzyskał przewagę po bramkach Miazgowskiego, Jankowskiego i Draczyńskiego (rzut karny). Przed przerwą gola dorzucił Sznajder. W drugiej połowie piątą bramkę strzelił Grochowski, na co Poloniści odpowiedzieli jednym golem.

Warto dodać, że Śląsku w tym meczu zagrali tak zaawansowani wiekowo zawodnicy jak Romuald Szukiełowicz (70 lat), Tomasz Wilczyński (68), Henryk Charucki (64) i Leszek Matusz (60).

Skład Śląska: Tkaczyk (Wilczyński) - Jankowski, W.Tęsiorowski, P.Tęsiorowski, Oskierko - Draczyński, Żuk, Miazgowski, Grochowski, Sznajder, Ciota oraz Przybyła, Charucki, Stańczak, Kozak, Działa, Sekunda, Szukiełowicz, Wróbel, Matusz.

Oldboje 35+ pewnie pokonali w Oleśnicy Pogoń 4:0. Wynik został ustalony do przerwy. Prowadzenie uzyskał Rosiński strzałem z ostrego kąta. Ten sam zawodnik uderzeniem zza pola karnego podwyższył na 2:0 po akcji Kowalczyka. Chwilę później role się odwróciły – po podaniu Rosińskiego do siatki trafił Kowalczyk. Wynik meczu ustalił Rosiński strzałem z dystansu po akcji Króla.

Skład Śląska: Jamowski, Jankowski, Dudzik, Nakielski, Obała, Draczyłski, Jasiński, Brzęczek, Rosiński, Wielgus - Kowalczyk oraz Przybyła, Sekunda, Król, Mikuś, P.Tęsiorowski, Grochowski, Stańczak.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane