LIVE: Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław (środa, g. 16:30)

02.10.2019 (10:35) | Redakcja | skomentuj (2)
Zachęcamy do śledzenia naszej transmisji wideo z komentarzem z meczu 1/8 finału Pucharu Polski okręgu wrocławskiego pomiędzy rezerwami Śląska Wrocław a Polonią Trzebnica.


 

Oglądaj transmisję z komentarzem na żywo ze stadionu w Trzebnicy i dyskutuj na czacie.


Oglądaj transmisję z komentarzem meczu oraz doping bezpośrednio ze stadionu na www.twitch.tv/SLASKnet i dyskutuj na czacie <== KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TRANSMISJI

Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału (serduszko) oraz włączenia automatycznych powiadomień (dzwoneczek), aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".

KOMENTARZE
~kibol(2019-10-02 19:33:43)
@WKSK Popieram. W przerwie można taką relację tekstową wstawić i dać powtórkę ze strzelonych goli, zamiast ponownej transmisji wywiadów, które każdy czytelnik Śląsknet widział, a kto nie widział, ten offline zawsze może zobaczyć - wystarczyłaby krótka reklama tego z kim był wywiad i czego dotyczył - jakie tematy poruszono, a szczegóły na twitch pod adresem - ….. Ot taka propozycja, może technicznie trudna do zrealizowania (te powtórki w przerwie, ale może jest to do ogarnięcia). Dzięki za dzisiejszą relację, po minionych popisach Śląska I fajnie było zobaczyć grę zwycięzców, gdyby tak Śląsk I wygrał z Jagą i utrzymał Twierdzę Wrocław... Obawiam się, że na trybunach w piątek będzie z 10 tys. i nic więcej, pogoda i wyniki przetrzebią kibiców, szkoda, bo znów Śląsk marnuje potencjał i szansę na środki finansowe ważne dla istnienia klubu.
~WKSK(2019-10-02 17:59:13)
Brakuje podczas transmisji live jakiejś relacji tekstowej. Chodzi głównie o skład i strzelców bramek.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane