Sevela: To była świetna reklama piłki nożnej

21.09.2019 (22:23) | Szymon Janiec | skomentuj (0)
Martin Sevela, słowacki trener debiutujący w roli szkoleniowca Zagłębia Lubin, skomentował mecz ze Śląskiem na konferencji prasowej.


 

- Ten mecz to była świetna reklama piłki nożnej. Mieliśmy klasowego przeciwnika. To było wielkie widowisko. Zagraliśmy dobry mecz, ale Śląsk ma świetnego napastnika - Exposito. Strzelił trzy piękne bramki. My bardzo dobrze zareagowaliśmy, też strzelaliśmy piękne gole. Żivec - śliczna bramka, Slisz - jeszcze śliczniejsza. To był bardzo dobry mecz.

- Patryk Szysz wypadł przed meczem. Będzie pauzował około czterech tygodni. Z tego powodu zagrał dziś Rok Sirk, ale my widzimy, że to nie jest piłkarz gotowy na sto procent. Nie mógł zagrać pełnych dziewięćdziesięciu minut. W odwodzie jest jeszcze Asmir Suljić, ale musimy na niego poczekać. Wejdzie tylko wtedy, kiedy będzie w pełni gotowy. Na pozycji napastnika może zagrać Żivec albo Starzyński. Nie chcemy, aby tylko jeden zawodnik zdobywał bramki. Musimy grać dobrze jako zespół.

- Chciałem podziękować kibicom, którzy nas licznie wspierali i stworzyli świetną atmosferę. Mam nadzieję, że w Lubinie też będzie się pojawiać wielu naszych kibiców.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane