WIDEO: ŚLĄSKnetLIVE - K. Cecota

20.09.2019 (10:55) | Drom | skomentuj (2)
Jeśli ktoś nie oglądał programu na żywo i nie skorzystał z okazji na dyskusję na czacie (transmisje live realizujemy na platformie www.twitch.tv/SLASKnet), zachęcamy do obejrzenia #SLASKnetLIVE - z udziałem Kacpra Cecoty, rzecznika prasowego Stadionu Wrocław.


 

Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału (serduszko) oraz włączenia automatycznych powiadomień (dzwoneczek), aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".


KOMENTARZE
~kibol(2019-09-20 14:55:32)
Zastanawiam się, jaki jest koszt organizacji meczu na Stadionie Miejskim, czy na przykład mogliby zagrać na nim (jakieś prestiżowe spotkanie) młodzi zawodnicy z innych drużyn Śląska Wrocław, dla tych chłopaków zagranie choć raz na takim stadionie, poczucie atmosfery, dopingu... dla nich byłoby to mega przeżycie i pewnie wielka motywacja dla niejednego z nich. Uważam, że stadion powinien (zwłaszcza ze względu na koszt napraw / wymian murawy) organizować więcej spotkań piłkarskich (np. mistrzostwo regionu do lat 14), do tego został wybudowany i temu powinien głównie służyć - to jest Stadion Śląska Wrocław i powinien zostać "udekorowany", "oznaczony" tak, by nie było wątpliwości, że to Stadion Śląska Wrocław, inne kluby z daleka mają widoczne stadiony i nie sposób ich nie zobaczyć lub nie domyślić się, która drużyna jest jego gospodarzem, a Śląsk Wrocław na tym stadionie, to wciąż, jak ubogi krewny, którego wyjątkowo wpuszczono do przedpokoju. Jadąc AOW z daleka w dzień i w nocy powinno być widoczne - Herb Śląska Wrocław, barwy zielono-biało-czerwone, telebimy (led tablice) z ostatnim wynikiem meczu, zapowiedzią kolejnego i pozycją w tabeli (myślę, że można to zorganizować za zgodą chyba ZDiUM Wrocław lub zarządu AOW ) po jednej i drugiej stronie AOW, tak by jadący do A4, jak i w stronę S8 mogli się z tym zapoznać...jest wiele pomysłów i sposobów, ale czy komuś się chce...? Niestety bez właściciela - takiego prawdziwego z kasą - nie ma szans na budowę prawdziwego klubu, a bez sukcesów Śląska Wrocław w ekstraklasie, LE i LM (czego wielu kibiców nie rozumie i tylko marudzi - nie pompujcie balonika -) nie ma szans na właściciela, który by zainwestował w Śląsk Wrocław, który za pomocą klubu reklamowałby na całą Europę (siebie i sponsorów - ilu ma kasę na reklamę, która poleci we wszystkich kanałach sportowych w Europie z meczu np. Śląsk - Cluj w fazie grupowej LE...nierealne ? wcale nie, skoro w tej fazie grupowej grają kluby półamatorskie np. z Luksemburga (a że rozwalają poLegłą, a kto twierdzi, że Śląsk nie może być lepszy od poległej, od dawna jej poziom nic nie wyznacza)). Śląsk musi wygrywać i być w czole tabeli, by mieć właściciela z prawdziwego zdarzenia i aby stworzyć solidny klub - a nie taki, którego nie stać na stworzenie Muzeum Śląska Wrocław, nie stać na restaurację klubową, na oświetlenie stadionu itd. Na potrzebę zwycięstw Śląska spójrzcie bracia i siostry kibice również od tej strony, nie tylko dla satysfakcji, nie tylko dla lansu... ale po to "starzy" kibole walczą i starają się o ten klub - walczą od lat o jego istnienie (pamiętajcie, że wypadnięcie z ekstraklasy i 2-4 sezony po za nią, to dla Śląska Wrocław może być wyrok, jak dla Ruchu, Polonii, itp.).
~kibol(2019-09-20 13:38:11)
Dobry pomysł - zaproszenie takiego gościa. Powinniście więcej też zapraszać gości z firm / partnerów i otoczenia Śląska, które mają większy lub mniejszy wpływ na działanie i sukcesy Śląska Wrocław. Proponuję zaprosić tych "bezgotówkowych" właścicieli i zadać im kilka poważnych pytań, oczywiście pierwszeństwo do udziału w programie mają władze Śląska Wrocław i sztab trenerski + rada drużyny...po kolei. Kibice interesują się grą zespołu, ale również Śląskiem Wrocław, gdyż jest on nasz - mamy go w sercach naszych - od kołyski, aż po grób. Chcemy sukcesu wszystkich drużyn Śląska, ale także sukcesu i solidnej stabilizacji klubu Śląska Wrocław, jako firmy, wobec której jesteśmy najbardziej lojalnym klientem i współtwórcą jej potęgi. Ostatnio dużo czytam i słyszę o Akademii Juventusu we Wrocławiu, ciekaw jestem, czy jest konkurencją dla Akademii Śląska Wrocław, czy jest szansa współpracy, czy to raczej tzw. "konkurent - wróg" zabierający młode talenty, a może warto się od nich czegoś uczyć - jak budować infrastrukturę i jak szkolić (w oparciu o najnowsze trendy i wymogi europejskiej piłki nożnej na poziomie LM), może zaprosicie kogoś ze struktur akademii np. Tadeusza Pawłowskiego wraz z Prezesem i zadacie kilka pytań z tej tematyki - kiedy zbudują akademię ? Z wczorajszej rozmowy wyszło jedno smutne przesłanie - możemy zrobić wszystko, ale trzeba pieniędzy (w domyśle, a tych w Śląsku Wrocław nie ma...bo szukamy mitycznego sponsora tytularnego stadionu, właściciela klubu itd. z taką determinacją i przekonaniem, jak poszukiwanie w XXI wieku wróżki, smoka lub kwiatu paproci). Pytanie jeśli inne kluby potrafią załatwiać podstawy (sponsorzy, właściciel), to co robicie źle w Śląsku, że Wy tego nie potraficie ogarnąć, jakie błędy lub jakie skomplikowane, odmienne warunki są we Wrocławiu ?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane