Hokejowy wynik rezerw w Pucharze Polski!

04.09.2019 (19:23) | Claudia Haor | fot. Rafał Sawicki | własne | skomentuj (2)
Zawodnicy Świtezi przeżyli dzisiaj prawdziwy horror. Klasyka kina grozy pod tytułem “Koszmar z ulicy Wiązów” rozegrała się dzisiaj nie na ulicy, a na boisku a-klasowego zespołu z Wiązowa. Rezerwy WKS-u zwyciężyły aż 18:0!

Strzelanine w Wiązowie w 11. minucie rozpoczął Jarzębowski. Strzelca pierwszej bramki dla Śląska z powodu urazu musiał na murawie zastąpić Głowieńkowski. Zawodnik wykorzystał fakt, że szybko pojawił się na boisku, ponieważ w pierwszej połowie zdołał ustrzelić hattricka. Kolejne gole w pierwszej części spotkania dokładali Młynarczyk i Samiec-Talar.

Śląsk po przerwie nie miał zamiaru się zatrzymać. Swój dorobek bramkowy podwyższył Głowieńkowski i bramkarza gospodarzy pokonał po raz czwarty.
W 50. minucie meczu padł już wynik dwucyfrowy, który ustalił Buławski na 10:0. Hattricka zaliczył także snajper WKS-u Samiec-Talar. W 65. minucie bardzo ładną paradą popisał się bramkarz gospodarzy, broniąc mocny strzał Młynarczyka tuż przy słupku. Zawodnik WKS-u minął kilku obrońców w polu karnym i pokonał golkiper Świtezi, zdobywając już 12 bramkę, a minutę później w podobny sposób również 13, również kompletując hattricka. Kolejne trafienie zanotowali jeszcze: Izydorczyk, ponownie Samiec-Talar (jeszcze 2 razy) i Młynarczyk.