Grali młodzi

03.09.2019 (18:31) | jacko | skomentuj (0)
Prezentujemy kolejny raport z występów młodzieżowych zespołów Śląska.

O udanych występach juniorów w Centralnych Ligach Juniorów AP Śląsk pisaliśmy TUTAJ.

Juniorzy starsi WKS Śląsk (I WLJS, trener Król) rozgromili Polonię Stal Świdnica 10:1 (5:0). Po dwa gole strzelili Łuć i Leśniewski, a po jednym dołożyli Łukasiewicz, Łoniewski, Myjak, Maciołek, Molenda i Leśny.
Skład Śląska: Wrzos (60. Zmorczyński), Łoniewski, Tupaj, Myjak, Molenda (50. Sieczko), Leśniewski (68. Maciołek), Leśny, Łuć (67. Sołtys) Łukasiewicz (57. Ostrowski), Majewski (50. Draczyński), Nazar

Juniorzy młodsi AP Śląsk (I WLJM, trener Piekielny) po zaciętym meczu pokonali Zagłębie Lubin 2:1. Śląsk przegrywał do przerwy 0:1, ale w 78. minucie wyrównał Majewski. W ostatniej minucie meczu wynik ustalił Szymon Michalski. Obaj strzelcy bramek pojawili się na boisku w II połowie.
Skład Śląska: Budzyński, Wiśniewski (65. Burkowski), Grabowski, Wyrzykowski, Zawadzki (56. Majewski), Gurgul (56. Michalski), Lisiecki (69. Jezierski), Baj (56. Traczyk), Gryglak, Kurowski, Łyszczarczyk

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (I WLJM, trener Maligranda) przegrali u siebie z Chrobrym Głogów 0:2 (0:1).
Skład Śląska: Szymczyk, Haba, Bandziak (75. Dudek) Doździak (65. Woliński), Kuc (60. Rusinowicz), Lazarowicz, Leja (46. Jaworski), Nowicki, Olek, Podgórski i Rusek

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (II WLJM, trener Woźniak) przegrali z Parasolem 1:3, a bramkę strzelił Chajdziony.
Skład Śląska: Dec (45. Czapran), Juszczyk, Chajdziony, Grzesiak, Sobków, Szczepański, Zaród, B. Fuławka, M. Fuławka, Głąb, Łęcki oraz Bednarek, Kozik, Kubczak, Grzeszczak i Kurek

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (II OLJM) wygrali z UKS Academy Kiełczów 3:1 (1:1). Bramki strzelali Antos, Kluczkowski i Marciszewski.
Skład Śląska: Chrzanowski, Tomaszewski, Antos, Kluczkowski, Marciszewski, Borkowski, Krakowski, Rubaszek, Sendrowski, Tomczak, Zdobylak oraz Bohdanowicz, Pęksa, Popiołek, Przybylski, Torbus i Węgrowski

Trampkarze AP Śląsk (CLJ U11, trener Bartyzel) przegrali z Zagłębiem Lubin 0:5 (0:4).
Skład Śląska: Sobolewski, Galuba, Okulicz-Kozaryn, Ćwikła, Gruszecki, Kmiecik, Lipiński, Maszkowski, Ruman, Sikora, Wołczek oraz Bachar, Borys, Bujoczek, Goszczyński, Kruk i Marciniszyn

Trampkarze AP Śląsk (I WLT, trener Muzyka) rozgromili Górnika Polkowice 15:1. Cztery gole strzelił Benedyktowicz, trzy Basiński, po dwa D. Suski i Kosiba, a po jednym dołożyli Skóra, Ziętek, Zawada i Maroszek.
Skład Śląska: Andrzejewski, Maroszek, Krzciuk, Ziętek, Skóra, Krukowski, Zawada, Benedyktowicz, D. Suski, Basiński, Kosiba oraz Drzewicz, Kucharski, Kawałek, Rogowski, Sługocki, Sierda i Wypart

Trampkarze WKS Śląsk (I WLT, trener Wiśniewski) wygrali z Bobrzanami Bolesławiec 7:0. Trzy gole strzelił Szczyrbak, po jednym dołożyli Golińczak, Zapał, Jankowski i Kozak.
Skład Śląska: Kołodziej, Sokołowski, Rydziński, Golińczak, Kozak, Lech, Jankowski, Zapał, Nowicki, Szczyrbak, Mostowik oraz Selegrat, Szwarc, Kołodziejski, Wróblewski, Sowa i Woźniczko

Trampkarze WKS Śląsk (III OLT) Wygrali z Quick Mix Strzelinianką 2:1, a bramki strzelali Radomski oraz Chalicki.
Skład Śląska: Piestrak, Neuman, Kolman, Pierożek, Bogdanik, Chalicki, Gruszka, Jusza, Drąg, Radomski, Szczepański oraz Wancetel, Banach, Bernaś, Nowacki, Sołtowski, Szczepaniak, Ziemba

Młodzicy AP Śląsk III (II WLM) pokonali na wyjeździe FC Wrocław Academy 3:1. Bramki strzelali Słowiński, Rostek i Gajewski.
Skład Śląska: Kluba, Moś, Samołyk, Zieliński, Cyrek, Gajewski, Lipowski, Rostek, Słowiński, oraz Kosobudzki, Mirski i Wyszyński