Serio, trwaj!

30.08.2019 (09:19) | Wojtek Peciakowski | skomentuj (1)
Już dziś o 17:45 w Brzegu odbędzie się spotkanie na szczycie III ligi. Stal Brzeg, zajmująca trzecie miejsce w grupie III ligi podejmie na własnym boisku liderujące rezerwy Śląska Wrocław. Spotkanie obejrzycie na naszym kanale na platformie Twitch www.twitch.tv/slasknet.


 

Obecny sezon rezerw jak na razie układa się nawet lepiej dla drużyny niż rozgrywki Ekstraklasy dla pierwszego zespołu. Drugi garnitur WKS-u w przeciwieństwie do ich kolegów z najwyższej klasy nie tylko wciąż nie przegrał meczu, ale po czterech kolejkach w dalszym ciągu może się pochwalić kompletem zwycięstw.

Stal Brzeg to z kolei obok Śląska II Wrocław, Foto-Higieny Gać i Rekordu Bielsko-Biała jeden z czterech zespołów chlubiących się serią bez porażki w trwających rozgrywkach. Zespół Stali nie będzie jednak faworytem tego spotkania mimo atutu własnego boiska, bowiem to Śląsk może się poszczycić kompletem zwycięstw i ani jedną straconą bramką.

Klub z Brzegu zremisował swój ostatni mecz przeciwko rezerwom Miedzi Legnica 1:1, z kolei WKS odniósł skromne zwycięstwo 1:0 w ważnym starciu 1:0 z rezerwami Zagłębia Lubin. Było to jednak czwarte zwycięstwo z rzędu Wojskowych i nie ma podstaw sądzić, bo rezerwom miała powinąć się noga. Łatwo jednak na pewno nie będzie. Stal wciąż nie przegrała meczu i z pewnością ani myślą przerywać taką pozytywną serię. Podejmują Śląsk na własnym boisku i na pewno nie odpuszczą. Śląsk musi wyjść na to spotkanie skupiony i skorzystać z faktu, że od początku sezonu są na fali.

5. kolejka III ligi, grupa III: Stal Brzeg vs Śląsk II Wrocław, piątek, godzina 17:45, Brzeg

KOMENTARZE
~Fiftyeight160(2019-08-30 11:19:26)
Bedzie dobrze! Rezerwy przykladnie oczyszcza Brzeg pod stalowe ladowanie Szczecinskiej Pogoni! Hej Slask!!!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane