Płacheta: Szkoda, że nie wygraliśmy

24.08.2019 (21:39) | Krzysztof Banasik / Filip Podolski | fot. Marcin Folmer | skomentuj (4)
Był chwalony po każdym dotychczasowym występie za przebojowość, dynamikę, dochodzenie do sytuacji strzeleckich, ale ciągle czekał na swoją premierową bramkę. Przemysławowi Płachecie sztuka ta udała się przeciwko Lechii Gdańsk w 6. kolejce. Szkoda, że nie wygraliśmy – powiedział nam po meczu.


 

Przemysław Płacheta: Na pewno cieszy mnie pierwsza bramka w Ekstraklasie. Szkoda, że nie wygraliśmy, ale to był ciężki mecz dla nas. Lechia to dobry zespół. Nie zagraliśmy jakoś bardzo źle, mieliśmy swoje sytuacje, jedną z nich udało mi się wykorzystać. Trzeba szanować ten punkt i myśleć o kolejnych meczach, to dopiero początek sezonu.

Czy piła do bramki leciała długo? Takie gole też padają, ważne, że strzał był precyzyjny, przy słupku. Faktycznie nie był mocny, ale skuteczny. Trzeba być gotowym w każdym momencie do strzału, musimy dalej ciężko trenować skuteczność i takie bramki też będą padać.

Kołyska po golu była dla Michała Polczyka, naszego trenera od przygotowania fizycznego.

KOMENTARZE
~kibol(2019-08-26 14:57:40)
Może skauci Śląska podpytają kibiców Śląska z Hiszpanii i Holandii o ewentualne propozycje transferowe - https://gol24.pl/david-i-ruben-holender-i-hiszpan-dwaj-zapaleni-kibice-slaska-wroclaw/ar/c2-14375633 Skoro sami znajdują tylko rekonwalescentów i nieudaczników ;)
~Kibol(2019-08-26 12:55:53)
poLegła wygrała z ŁKS dzięki dobitkom strzałów wybronionych przez bramkarza. W Śląsku zauważyłem, że nikt nie idzie na dobitkę, ani z Lechią nikt nie polował na wybitą piłkę po strzale Mąki i Picha, ani z Craxą, ani z Wisłą, ani z Piastem, a i z poLegłą były dwie takie szanse. Dlaczego nigdy Exposito, ani Szczepan nie potrafią w polu karnym zachować się jak typowe 9, w zeszłym sezonie Robak dzięki takim strzałom, znalezieniu się w polu karnym nastrzelał dla nas utrzymanie. Szkoda, że poza boiskiem nie potrafił zachować się fair, tylko kilka klubów zwiedził, aż wylądował w żydzewie. Zmieńmy Czarny Wiatr i France Statyste na nawet wypożyczonego napastnika normalną 9 - 2 za 1. Albo może testować napastników z rezerw - Szczepan nic nie pokazał, teraz sprawdzić Samca-Talara, potem Bergier, potem... może zdarzy się cud i znajdziemy kogoś kto coś pokaże, a pod okiem Lavicki rozwinie się w solidną 9 ? Jakoś w Markovicia nie wierzę, obawiam się, że to będzie drugi Despacito. Śląsk bez zębów niewiele wyszarpie z ekstraklasy dla siebie.
~acme(2019-08-26 11:38:20)
Brawo Przemek, ale mimo wszystko potrzeba nam dobrego napastnika bo bez tego to d.pa.
U nas najwięcej goli ma strzelonych obrońca - Broź, czy to nie kuriozum
~jzw(2019-08-25 09:29:05)
Jest pierwszy gol Przemka BRAWO !!! a był to w stylu starego wyjadacza: strzał mierzony i kąśliwy- - a wcześnie była gra dobra akcja zespołowa ,ostatnie było podanie Cholewiaka acz jako napastnik mógł sam zakończyć strzałem. Tak trzymać w tyn kolejnym meczu prawdy z P.Szczecin. hej Śląsk!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane