Puerto: Taki jest futbol

24.08.2019 (21:10) | FPP/Drom | fot. Paweł Lipnicki | skomentuj (3)
Po spotkaniu w Gdańsku Israel Puerto ma świadomość, że popełnił błąd, który zakończył się golem dla Lechii. Hiszpan po meczu krótko podsumował "mecz przyjaźni".


 

I. Puerto: Z tego remisu możemy być w miarę zadowoleni. Walczyliśmy z dobrym przeciwnikiem, na ich stadionie i trzeba szanować ten punkt. Szkoda, że niestety straciłem w głupi sposób piłkę, co finalnie zakończyło się wyrównującym golem dla Lechii. To było trochę nieodpowiedzialne, mogłem zagrać do bramkarza albo do innego z kolegów, ale taki jest futbol. Teraz muszę wyczyścić głowę i skoncentrować się na kolejnym spotkaniu. Cieszę się, że po raz drugi wyszedłem w wyjściowym składzie, bo rywalizacja w drużynie jest na wysokim poziomie. Dlatego teraz już muszę zapomnieć o meczu w Gdańsku i skupiać się na treningach, by zagrać w najbliższym meczu z Pogonią.

KOMENTARZE
~Kibol(2019-08-25 10:34:03)
Cholewiak miał dziś przeciw sobie Augustyna, tak jak pisałem przed tym meczem w starciu z nim mało który zawodnik daje radę, tak jak niedługo przeciw Puerto, a kiedyś w Wiśle przeciw Chavesowi. Musonda przeciw Augustynowi by nie istniał.
~Wks47(2019-08-25 09:35:10)
Nawt najlepszym zdarzają się błędy. Z Puerto w wyjściowym składzie obok Golli jestem jakoś dużo spokojniejszy o naszą obrone.
~sa(2019-08-25 08:15:25)
Poza ta „asystą” to dobry mecz zagrał. Bambi wróci i będzie dobrze
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane