Golla: Trzeba szanować ten punkt

24.08.2019 (19:56) | Wojtek Peciakowski | fot. Mateusz Porzucek | skomentuj (6)
Pomeczowa wypowiedź Wojciecha Golli.


 

Podsumowanie meczu.

Zaczynamy od gry defensywnej, mamy dobry kontratak i jesteśmy w tym mocni.

A na co was stać w tym sezonie? Początek był obiecujący. Śląsk może być Lechią z zeszłego sezonu, która trafiła do europejskich pucharów. Przewijają się takie myśli?

W naszych głowach jest chęć wychodzenia na kolejne mecze i punktować. W końcówce sezonu punkty będą potrzebne i wtedy zobaczymy.

Dało się powstrzymać ten strzał Sławomira Peszki?

Na pewno się dało. Tam chyba był błąd w wyprowadzeniu piłki i Lechia nas skontrowała. Ciężka sytuacja. Musimy to przeanalizować. Sławek dobrze złamał do środka, uderzył lewą nogą mocno i piłka w sieci. 1:1 i trzeba szanować ten punkt.

Dało się w takim razie wyciągnąć coś więcej z tego spotkania?

Na pewno mogliśmy wygrać, mieliśmy swoje sytuacje, dużo stałych fragmentów gry, ale Lechia też była mocna, dlatego uważam, że obie drużyny powinny być zadowolone z punktu.

KOMENTARZE
~sa(2019-08-25 11:53:02)
Kibol, raczej Augustyn by był wkręcany w ziemię, Musonda musi wrócić na następny mecz. Mam nadzieję, że szybko wyleczy kontuzję.
~Kibol(2019-08-25 10:51:18)
@sa Musonda przeciw Augustynowi by nie istniał, dopiero nabawiłby się kontuzji. Augustyna styl gry przypomina Chavesa kiedy był w Wiśle Kraków. Ocenę zawodnika trzeba wykonać uwzględniając przeciw komu gra i co mógł zrobić, a co zrobił. Lechia była wymagająca dobrze zareagował Lavicka, bo Płacheta w 2 połowie opadł z sił, jednocześnie schodząc mógł dostać brawa za gołą.
~sa(2019-08-25 08:10:16)
Dobry mecz Picha, Stigleca i Mąki. Brakowało Musondy, bo Cholewiak to tylko na zmianę może być, ogólnie poza asystą to najsłabszy na boisku razem z Exposito
~kibol(2019-08-24 22:34:28)
@bajanafun Masz poczucie humoru. Musonda niech zostanie tam, gdzie był w meczu z Lechią. Co do napastnika to wszyscy łącznie ze sztabem trenerski i prezesem wiedzą, że jest niezbędny - Waśniewski stwierdził, że problemy Śląska w minionych sezonach wynikały z błędnej polityki oszczędności za wszelką cenę, a tak się nie zbuduje drużyny walczącej o ambitne cele - Mam nadziej, że słowa przełożą się na czyny i w zimowym okienku pojawi się napastnik, a nie statysta Exposito i "czarny wiatr" vel Musonda.
~bajanafun(2019-08-24 21:10:27)
Pich tylko na środku, brakowało Musondy i napastnika z prawdziwego zdarzenia. Może Lewandowski zmieniłby Monachium na Wrocław?
~kibol(2019-08-24 20:22:13)
Niestety tym razem nie było "wejścia smoka", bo na ławce rezerwowych nie było "gwiazd". Wnioski tak na szybko - ewidentny brak napastnika 9 - Exposito był, a jakby go nie było, Płacheta wreszcie się wstrzelił, ale chyba powinien poćwiczyć siłę strzałów, bo nie zawsze strzał techniczny wejdzie, a silny szybko wpadający nie daje szans bramkarzowi, Przemek w 2 połowie opadł z sił, Pich próbuje, ale wciąż nie ma szczęścia, Putnocky King wciąż, tym razem Lavicka taktyką nie zaskoczył, co niestety wpłynęło na przebieg meczu. No cóż mecz rozstrzygnęła gwiazda - as, tym razem nie miał ich Śląsk, szczęście niezmiennie jest przy nas. Ten remis może więcej nam pomóc niż zwycięstwo, lekki kubełek zimnej wody na głowy, trzeźwe spojrzenie, wyciągnięcie wniosków i powrót do ciężkiej pracy, bo jest co poprawiać. Dyrektorze Sztylka - może jednak warto się zastanowić nad transferem last minute nominalnej 9, solidnego napastnika ? Napastnika na którego będą mogły grać skrzydła, bo Exposito już nic więcej nie pokaże, oby Markovic był lepszy i to o wiele, no i jak najszybciej gotowy do gry, myślę, że z Pichem mógłby dużo zdziałać lub z Radeckim na 10, a Pich jednak powrót na skrzydło.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane