LIVE: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (sobota, 17:30)

24.08.2019 (17:18) | Pawlak | skomentuj (4)
Zachęcamy do śledzenia naszych transmisji z meczu pomiędzy Lechią Gdańsk a Śląskiem Wrocław. Przygotowaliśmy dla Was klasyczną relację tekstową, w której znajdziecie zapis wydarzeń meczowych minuta po minucie. Zaglądajcie także na nasz nowy kanał na platformie Twitch, gdzie spróbujemy przeprowadzić transmisje LIVE dopingu ze stadionu oraz komentarz radiowy meczu.

Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu 5. kolejki ekstraklasy, w której Śląsk Wrocław zmierzy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Początek 10 minut przed pierwszym gwizdkiem, około godziny 17:20! ==>KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TEKSTOWEJ RELACJI LIVE

Będziemy również pisać i komentować na Facebooku oraz Twitterze!

Oglądaj transmisję z komentarzem meczu oraz doping bezpośrednio ze stadionu na www.twitch.tv/SLASKnet i dyskutuj na czacie <== KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO TRANSMISJI

Zachęcamy do założenia konta na Twitchu (można skorzystać z szybkiej opcji połączenia z kontem FB) i followowania naszego kanału, aby otrzymywać powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach, móc dyskutować na czacie, czy tworzyć klipy z fragmentami programów.
Dostępna jest również aplikacja mobilna (na systemy Android i iOS), dzięki której można m.in. oszczędzać pakiet internetu wybierając działający w tle tryb "audio only".

~Kibol(2019-08-25 11:09:10)
Błędy obrońców się zdarzają, dzięki nim padają gole, wcześniej Brozia i Cholewniaka, teraz akurat Peszko. Cóż remis na ustatkowanie i powrót do treningów, analiz i eliminacji błędów. Pich powinien ćwiczyć precyzję, bo ma potencjał, wraca do formy, Płacheta siłę strzału, bo technikę, precyzję i ciąg na bramkę ma. Obrońcy jeszcze lepszą asekurację i wydaje mi się, że grę dressingiem, bo dobrze to wygląda, wiem, że kosztuje dużo sił, ale Śląsk ma te siły i dobrze wygląda prowadząc grę - pierwsze 30 minut posiadanie 57 do 43 dla Śląska i wtedy mieli 3 super szanse na gola, gdyby tylko mieli Lopesa na 9, zamiast Exposito, no i w drugiej połowie Lopesa zamiast Szczepana.
~JPNZ(2019-08-24 18:47:57)
Duch Tarasovsa wiecznie żywy... złapał Puerto za nogi
~kibol(2019-08-24 11:08:12)
Ze względu na wyłączność praw transmisyjnych TVP i NC+ na mecze ekstraklasy pokazywane w czasie rzeczywistym, nie mamy możliwości oglądania meczy w TV klubowej (super, że Slasknet robi dobrą robotę pokazując doping i chat do dyskusji), kolejny raz jednak TVP pokaże mecz Śląska na sport.tvp.pl - https://sport.tvp.pl/44025425/pko-ekstraklasa-lechia-gdansk-slask-wroclaw-w-tvp-sport-transmisja-tv-live-online-stream-gdzie-ogladac. Kto nie może jechać do Gdańska, może oglądać transmisje w necie albo będąc za granicą na ekstraklasa.tv (tu niestety odpłatny streaming). Dopingujmy Nasz Śląsk na stadionie i przed telewizorami, monitorami - Śląsku Ty Nasz - Mistrzostwa nadszedł dla Ciebie czas - i dla Twoich kibiców.
~jzw(2019-08-24 08:49:54)
Dzisiaj mecz przyjaźni w Gdańsku WKS z LG = dobrego kibicowania. Niech żyje wolność i solidarność wśród fans Ślaska i Lechii. Dobrego meczu dla wszystkich. Hej Śląsk!