Cholewiak: Wszystko wynika z naszej dobrej gry

22.08.2019 (14:01) | Claudia Haor/FPP | własne | skomentuj (3)
Poniżej zapis konferencji prasowej z udziałem zawodnika WKS-u, Mateusza Cholewiaka.


 

Jest mi bardzo miło, że kibice rodzina i znajomi docenili ten mój strzał tą moją akcję. Staram się strzelać z tej pozycji na treningach, oczywiście nie zawsze to wyjdzie, ale tym razem się udało i bardzo mnie to cieszy. Wyprzedziłem obrońcę, zszedłem do środka i zdecydowałem się uderzyć na bramkę.
Mimo wszystko to trener decyduje kto wychodzi w pierwszej jedenastce. Bez względu na to, czy zagram 10, czy 15 minut zawsze chcę dawać z siebie wszystko.
Ładne gole się zdarzają, tak jak bramka Łukasza Brozia w Poznaniu. Najważniejsza jest pierwsza myśl, tu kierowaliśmy się tym, by po prostu strzelać. Wszystko wynika z naszej dobrej gry. Uważam, że gramy teraz dobrą piłkę.

KOMENTARZE
~Luk2902(2019-08-23 08:35:08)
Jak ty się chłopie tyle lat ukrywałeś w tej pierwszej lidze ?
jkl(2019-08-22 16:35:20)
Dobrze, że nie w poprzeczkę, bo by bramkę trzeba było wymienić.... Niezłe to było.
~kibol(2019-08-22 14:34:05)
No to teraz czas, aby Płacheta wziął przykład z Cholewiaka i powtórzył jego wyczyn oraz pokazał w meczu to, co pokazywał w ostatnim Turbo Kozaku. Na Exposito i Musondę to już powoli nie ma co liczyć, oby chociaż potrafili dobrze podać, oby im wyszły choć celne wrzutki. Ciekawe jak wykonuje stałe fragmenty (czy potrafiłby zaskoczyć bramkarza z wolnego) Puerto ?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane