Rusza Centralna Liga Juniorów

10.08.2019 (09:38) | Jacko | skomentuj (0)
W weekend rozpoczynają się rozgrywki CLJ U18. Prowadzona przez trenera Pietraszewskiego AP Śląsk broni tytułu wicemistrza Polski.


 

W związku ze zmianami regulaminowymi (kończącym rocznikiem jest 2002 bez możliwości grania zawodników o rok starszych) do rozgrywek przystępuje niemal całkowicie nowa drużyna oparta głównie na zawodnikach grających w ubiegłym sezonie w CLJ U17.

Z obecnych graczy w zespole wicemistrza Polski regularnie grał Tomasz Mamis oraz w mniejszym stopniu Dominik Stupieńko, Patryk Szymański i Kacper Głowieńkowski. Nową twarzą w zespole jest obrońca Wiktor Wawrzyniak z Fase Szczecin. Kolejny gracz czeka na potwierdzenie. Z wypożyczenia do Miedzi Legnica wrócił Dominik Basiński.

Po stronie Ubytków mamy Filipa Wędzikowskiego i Jakuba Piątka (szukają klubu), Filipa Turkowyda (trenuje z Wojskowym Śląskiem) oraz Antoniego Klimka i Jakuba Korotkiewicza którzy przechodzą do Wisły Kraków. I właśnie zespół Białej Gwiazdy będzie pierwszym ligowym przeciwnikiem Śląska. Mecz odbędzie e się w sobotę o 12 w Zabierzowie,

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane