Grali młodzi

08.08.2019 (22:37) | Jacko | skomentuj (0)
Juniorzy WKS Śląsk w ostatnim czasie rozegrali dwa kolejne sparingi.

Przebywający na obozie juniorzy starsi (trener Król) przegrali z seniorami Zefki Kobyla Góra 1:6. Do 60. minuty utrzymywał się remis 1:1, ale potem doszło do kilku zmian w składzie juniorów, a rywal w dziesięć minut strzelił pięć goli. Bramkę dla Śląska strzelił Molenda.

Skład Śląska: Testowany – Myjak, Łoniewski, Łuć, Molenda, Testowany 2, Nazar, Łukasiewicz, Majewski, Leśniewski, Draczyński oraz Maciołek, Sieczko, Sołtys, Kosyl.
Nie zagrało pięciu zawodników, których zmogła choroba.

Juniorzy młodsi (trener Maligranda) w drugim swoim sparingu ponownie wysoko wygrali w derbach Wrocławia. W sobotę pokonali Parasol 6:0, a w środę rozgromili Ślęzę 10:0.
Po dwa gole strzelili Olek i Rusinowicz, a swoje bramki dołożyli także Rusek, Chajdziony, Kuc, Leja i dwóch zawodników testowanych.

Skład Śląska: Bullman, Marin, Dudek, Grzesiak, Leja, Droździak, Nowicki, Łazarowicz, Rusek, Rusinowicz, Jaworski, Woliński, Juszczyk, Olek, Szczepański, Chajdziony, Kuc, Podgórski i dwóch zawodników testowanych.