Raport medyczny z Rogli

07.07.2019 (12:50) | Daniel Żuliński / Marcin Polański | skomentuj (2)
Śląsk szlifuje formę przed nowym sezonem w słoweńskiej Rogli. Niestety kilku zawodników narzeka na mniejsze lub większe urazy. Postanowiliśmy zebrać informację o kontuzjowanych graczach.


 

Obóz w Rogli opuścili wczoraj Krzysztof Mączyński oraz Mateusz Radecki. Obaj udali się do Warszawy na szczegółowe badania. Wyniki mają być dziś po południu. W obu przypadkach chodzi najprawdopodobniej o urazy, które doskwierały im jeszcze w zeszłym sezonie.

Damian Gąska, który opuścił boisko we wczorajszym meczu sparingowym z drobnym urazem, dziś normalnie uczestniczył w zajęciach, więc w jego przypadku skończyło się jedynie na strachu.

Coraz bardziej klarowna za to staje się sytuacja nowego piłkarza Śląska, czyli Israela Puerto. Hiszpan w dalszym ciągu trenuje indywidualnie, jednak intensywność tych zajęć jest w jego przypadku coraz większa. Do treningu z zespołem powinien wrócić po powrocie Śląska do Wrocławia. Sztab szkoleniowy zapewnia, że Puerto będzie gotowy do gry w przeciągu miesiąca.

KOMENTARZE
~Baksik007(2019-07-07 15:22:53)
Wbrew pozorom bardzo latwo pilkarzowi zataic kontuzje w trakcie badan. Nawet jak go boli to zacisnie zeby i sie nie przyzna. Kto to sprawdzi? Na zadnym rozonansie nikt tego nie znajdzie bo pilkarze standardowo maja pogruchotane stawy i kosci i nikogo to nie dziwi. Tylko aby podpisac kontrakt i kasa leci na konto a pozniej to mnie leczcie...
~Andrew(2019-07-07 14:28:46)
Jak mozna kupowac zawodnika z ukryta kontuzja?Czy w naszym Klubie pracuja idioci?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane