Pałaszewski: Przyjechaliśmy tutaj wykonać ciężką pracę

06.07.2019 (18:33) | Daniel Żuliński | Fot. Drom | skomentuj (0)
Na kilka naszych pytań, tuż po końcowym gwizdku meczu ze Slavenem Belupo, odpowiedział pomocnik Śląska, Maciej Pałaszewski.


 

Jak ocenisz to spotkanie na gorąco?
Najważniejsze, że udało nam się wygrać ten mecz. Przed każdym spotkaniem, nieważne czy to sparing, czy mecz ligowy, nastawiamy się na to, żeby zwyciężyć. Wydaje mi się, że byliśmy dzisiaj lepsi od przeciwnika, mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych i zasłużenie wygraliśmy ten mecz.

W środku pola jest spora rywalizacja. Czy ty czujesz, żebyś był bliżej wyjściowej jedenastki?
Nie. Bardzo bym tego chciał, ale do tego jest jeszcze długa droga. Oczywiście to trener na koniec decyduje, kto jest bliżej jedenastki. Jest duża konkurencja, ale to tylko dobrze wpływa na naszą dyspozycję, bo każdy walczy, aby zacząć pierwszy mecz ligowy w wyjściowym składzie.

A jak się czujesz na tym obozie, w górach, jest dużo tlenu, mocne treningi. Pasuje ci to?
Tak, są ciężkie treningi, ale po to tutaj przyjechaliśmy. Chcieliśmy mocno trenować, żeby potem w meczach wyglądało to tak dobrze, jak teraz. Zmiany klimatu nie odczułem osobiście za bardzo, więc to nie jest przeszkoda. Ale tak jak mówię, przyjechaliśmy tutaj wykonać ciężką pracę, a przy okazji jeżeli jest okazja zagrać kilka spotkań, to chcemy każdy mecz po kolei wygrać.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane