Jest plan na Pawelca

05.06.2019 (09:04) | Dominik Szpik | Przegląd Sportowy | skomentuj (4)
Jak donosi dzisiaj Przegląd Sportowy, Śląsk nie chce się rozstawać z Mariuszem Pawelcem i trwają właśnie rozmowy w sprawie nowej umowy.


 

Popularny Mario jest ulubieńcem wrocławskich kibiców i sam mocno utożsamia się z WKS-em. Doceniane są przede wszystkim jego walka, determinacja i zaangażowanie, które widać u niego w każdym meczu, kiedy broni zielono-biało-czerwonych barw. W krytycznym momencie, kiedy Śląsk był bardzo bliski spadku trener Lavicka zaczął mocniej stawiać na doświadczonego obrońcę i śmiało można powiedzieć, że miał on kluczową rolę w utrzymaniu drużyny. - Piłkarza tak lojalnego i zaangażowanego, który dodatkowo czuje się mocno związany z Wrocławiem, warto nadal mieć w klubie – mówi prezes Śląska Piotr Waśniewski. Pawelec w ekstraklasie rozegrał 307 meczów i w Śląsku chcą, żeby po zakończeniu kariery nadal pracował w klubie.

KOMENTARZE
~ko(2019-06-07 20:52:08)
Jak tak będziemy rozumować to nigdy z tego nie wyjdziemy. Miejsce wśród Legend już ma, ale powinien już powoli kończyć
~kibol(2019-06-05 23:10:32)
Mario - wychowanek i weteran - legenda Śląska i takich zawodników należy zatrzymywać w klubie. Mario ksywa Wślizg dał Śląskowi nie jedno zwycięstwo i jeden z bardzo nielicznych, którym nigdy nie zarzuciłbym braku zaangażowania.
marenio(2019-06-05 13:25:06)
Mario, to dla nas świetna wiadomość. On jest tak jak my - Śląsk.
~FCB.WKS(2019-06-05 11:45:45)
I bardzo dobrze, takich ludzi należy szanować.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane