Lavicka: Bardzo ważne będzie przygotowanie mentalne

13.05.2019 (18:01) | Krzysztof Banasik | skomentuj (1)
Vitezslav Lavicka: Ostatnie mecze są rozgrywane blisko siebie. Zrobiliśmy dobry wynik przeciwko Wiśle Płock i mamy teraz tylko dwa dni przerwy między spotkaniem w Legnicy. Po meczu z Wisłą nasi piłkarze przeszli odnowę jeszcze na Stadionie Wrocław, a w niedzielę był trening regeneracyjny.


 

Dziś mamy analizę gry Miedzi Legnica, a po jej zakończeniu trening taktyczny. Jutro spotykamy się na Oporowskiej – przed nami krótki rozruch, będziemy także ćwiczyć stałe fragmenty gry, ustawienie na boisku, a następnie wyjeżdżamy do Legnicy.

W tym ostatnim tygodniu sezonu przez natłok meczów nie ma zbyt wiele czasu na treningi, dlatego bardzo ważne będzie nastawienie mentalne. Dużo rozmawiamy z naszymi zawodnikami, staramy się dać im wsparcie i odpowiednio przygotować każdego piłkarza do nadchodzących spotkań.

Pozytywne jest to, że kontuzjowani zawodnicy wracają do treningów. Jedynie Igors Tarasovs leczy jeszcze swój uraz. Natomiast Mateusz Hołownia i Lubambo Musonda trenują już z zespołem. Jutro po zajęciach wybierzemy 18 zawodników, którzy pojadą do Legnicy.

Wiemy, że Miedź ma dobrą drużynę. Mierzyliśmy się z nimi ostatnio we Wrocławiu i zremisowaliśmy 0:0. Wtorkowy mecz będzie bardzo ważny dla obu zespołów. Gramy z trudnym rywalem i chcemy być jak najlepiej przygotowani.

KOMENTARZE
~Wrocek(2019-05-13 18:26:01)
Zwycięstwem w Legnicy Śląsk przypieczętuje utrzymanie w lidze. Kosztem Miedzi lub Wisły Płock. Stawiam 2-0 dla Śląska.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane