Udany rewanż rezerw

12.05.2019 (12:23) | jacko | skomentuj (0)
Rezerwy Śląska zrewanżowały się Sokołowi Wielka Lipa za niedawną porażkę w Pucharze Polski, wygrywając w meczu ligowym 2:0 (1:0).

Tym razem także przeciwnik postawił bardzo trudne warunki i podopieczni trenera Jawnego do końca meczu nie mogli być pewni sukcesu. Trzeba dodać, że w zespole Śląska zabrakło kilku podstawowych zawodników (Sobczaka, Izydorczyka, Krocza, Scaleta, Łazarowicza i Obiały).

Prowadzenie wrocławianom dał w 27 minucie Daniel Szczepan z rzutu karnego podyktowanego za faul na Skrzypku. Goście mocno walczyli o doprowadzenie do remisu, a WKS wygrana przypieczętował tuż przed końcem meczu. W ostatniej minucie po podaniu głową, wprowadzonego na boisko parę minut wcześniej Matuszewskiego (debiut w IV lidze), na czystą pozycję wyszedł Szczepan i ustalił wynik meczu.

Skład Śląska: Szczerbal – Kierkiewicz, Kucharczyk, Maciak, Caliński, Kazimierowicz, Kotfas, Skrzypek, Młynarczyk, Kotowicz, Szczepan oraz Sztylka, Matuszewski, Golak, Jarzębowski i Łuczak.