Atrakcje dla dzieci przed #ŚLĄWPŁ

10.05.2019 (14:09) | Krzysztof Banasik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)
Podczas meczu z Wisłą Płock kibice Śląska mogą skorzystać z wielu atrakcji, które czekać będą na esplanadzie przy Sektorze Rodzinnym (Trybuna D). Warto przyjść na stadion wcześniej.


 

Arena Gigantów zapewni dmuchane zabawki i zjeżdżalnie, tak lubiane przez najmłodszych. Nie zabraknie również strefy Akademii Piłkarskiej, w której będzie można potrenować pod okiem trenerów, pracujących na co dzień z młodymi piłkarzami WKS-u.

Kolejny raz dzień meczowy urozmaici również firma Roboklocki, oferująca naukę poprzez zabawę i mnóstwo ciekawych rozrywek. Dzięki współpracy z Torem Wyścigów Konnych Partynice dzieci będą miały okazję przejechać się na kucyku. O dodatkowe atrakcje zadba także Aquapark Wrocław, przygotowując ciekawe konkursy, a Stadion Catering zapewni z kolei doskonałą oprawę gastronomiczną.

Klub zaprasza całe rodziny i poleca przyjść na stadion wcześniej. Bramy otwarte będą już o godz. 14, a więc 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane