Marcin Brosz: Mieliśmy plan na to spotkanie

25.04.2019 (23:08) | Daniel Żuliński | skomentuj (3)

Marcin Brosz: Myślę ze oglądaliśmy dobre spotkanie. Wiemy w jakiej grupie jesteśmy. Wiele się działo pozytywnych rzeczy w naszej grze. Mnie cieszy to, że mieliśmy plan na to spotkanie. Pomimo utraty gola graliśmy swoje. Dążyliśmy do zdobycia bramki kontaktowej, a następnej do bramki zwycięskiej. Udało się i ciesze się niezmiernie z tego wyniku.


 

Szybkie kartki były jednym z powodów naszych zmian. Na szczęście obie zmiany okazały pomocne dla zespołu.

Nie patrzymy na to, czy już się utrzymaliśmy, czy nie. Dla nas każdy mecz jest meczem o życie. Wiemy na jakim miejscu w tabeli jesteśmy. W poniedziałek kolejny ważny mecz i nie można być niczego pewnym. Musimy już myśleć o następnym spotkaniu.

Chcemy oprócz punktów by była tez jakość w naszym zespole. W sytuacji jakiej jesteśmy punkty są celem nadrzędnym, jednak kibiców na trybuny przyciągniemy tez ładną i efektywną grą

To nie jest moment na analizy. Dla nas najważniejsze jest to, co wydarzy się w następnym meczu. My jako sztab szkoleniowy musimy wybrać najlepszy skład. Mamy tez swoje problemy. Kontuzje i absencje kartkowe. Jednak tak jak mówiłem, najważniejszy jest najbliższy mecz.

Nie wiem na ile poważny jest uraz Szymona Żurkowskiego. O tym zadecyduje sztab medyczny.

KOMENTARZE
~asd(2019-04-26 20:15:13)
Nie ma co, Brosz to ładnie ustawił. Górnik grał dobrą piłkę przez całe spotkanie. Cudem jest to, że przegraliśmy tylko jednym golem (podziękujmy ładnie Słowikowi i Pawelcowi)
~tadej1953(2019-04-26 13:24:14)
Przez ostatnie lata plan był też prosty. Gramy na Celebana on jest cienki. Jak nie na Celebana to na Danka lub Lewandowskiego. Zawsze coś z tego wychodziło (strata punktów).
~Smutnykibic(2019-04-25 23:33:36)
Plan był prosty, gramy na Tarasovsa on jest cienki.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane