Terminarz rundy zasadniczej

14.04.2019 (16:14) | Dominik Szpik | skomentuj (3)
Na początek wyjazd do Kielc, na koniec starcie u siebie z Arką. Prezentujemy terminarz Śląska w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy.


 

Terminarz Śląska w rundzie finałowej:

31. kolejka
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 18:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław

32. kolejka
Czwartek, 25 kwietnia 2019, 20:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

33. kolejka
Niedziela, 28 kwietnia 2019, 18:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

34. kolejka
Niedziela, 5 maja 2019, 15:30
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

35. kolejka
Sobota, 11 maja 2019, 15:30
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

36. kolejka
Wtorek, 14 maja 2019, 20:30
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

37. kolejka
Sobota, 18 maja 2019, 15:30
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Dokładny terminarz:

31. kolejka:



Sobota, 20 kwietnia 2019

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (15:30, Canal+ Sport / TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (18:00, nSport+)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)



Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Wisła Kraków - Wisła Płock (15:30, Eurosport 1)
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ Sport)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 1)



32. kolejka:



Wtorek, 23 kwietnia 2019

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 1)
Cracovia - Jagiellonia Białystok (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)



Środa, 24 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport)
Lech Poznań - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)



Czwartek, 25 kwietnia 2019

Wisła Płock - Korona Kielce (18:00, Canal+ Sport)
Arka Gdynia - Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (20:30, Eurosport 2)



33. kolejka:



Piątek, 26 kwietnia 2019

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (18:00, Eurosport 2)
Piast Gliwice - Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)



Sobota, 27 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin - Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)



Niedziela, 28 kwietnia 2019

Miedź Legnica - Wisła Płock (13:00, Canal+ Sport)
Korona Kielce - Arka Gdynia (15:30, nSport+)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)



Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 1)



34. kolejka:



Piątek, 3 maja 2019

Wisła Płock - Arka Gdynia (18:00, Eurosport 2)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)



Sobota, 4 maja 2019

Korona Kielce - Miedź Legnica (15:30, nSport+)
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Piast Gliwice (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)



Niedziela, 5 maja 2019

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (15:30, Canal+ Sport)
Cracovia - Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)



Poniedziałek, 6 maja 2019

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)



35. kolejka:



Piątek, 10 maja 2019

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 2)
Wisła Kraków - Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)



Sobota, 11 maja 2019

Śląsk Wrocław - Wisła Płock (15:30, nSport+)
Miedź Legnica - Górnik Zabrze (18:00, Canal+ Sport)
Cracovia - Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)



Niedziela, 12 maja 2019

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (13:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (15:30, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ / TVP / Canal+ 4K)

36. kolejka:



Poniedziałek, 13 maja 2019

Arka Gdynia - Wisła Kraków (18:00)



Wtorek, 14 maja 2019

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (20:30)
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (20:30)
Górnik Zabrze - Wisła Płock (20:30)



Środa, 15 maja 2019

Lech Poznań - Lechia Gdańsk (20:30, TVP)
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (20:30)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (20:30)
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (20:30)



37. kolejka:



Sobota, 18 maja 2019

Wisła Kraków - Miedź Legnica (15:30)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (15:30)
Korona Kielce - Górnik Zabrze (15:30)
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (15:30)



Niedziela, 19 maja 2019

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (18:00)
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
Piast Gliwice - Lech Poznań (18:00)
Cracovia - Pogoń Szczecin (18:00)

KOMENTARZE
~Cinek(2019-04-15 16:57:51)
Kiedy zarząd klubu poda się do dymisji???
40 tyś,50 tyś,60tyś pensje dla pseudo piłkarzy a oni nawet w pierwszej 8 jednej z najsłabszych lig Europy nie potrafili się dostać.
To nie wina trenera,wkłady do koszulek i zarząd powinien za to zapłacić Głowami!!!
kazo(2019-04-15 13:26:09)
erykom, albo odwrotnie
erykom(2019-04-14 20:53:50)
W ostatnim meczu Arka spuści Nas z Ekstraklapy jak My ją kilka lat temu ...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane