Pietraszewski charakter Śląska

12.04.2019 (23:46) | jacko | skomentuj (1)
Drużyna juniorów starszych AP Śląsk (CLJU 18, trener Pietraszewski) wygrała z niepokonaną w tym roku Wisłą Kraków 2:1..Jak zwykle nie brakowało emocji – decydujący gol padł w doliczonym czasie gry. Po raz kolejny zespół pokazał charakter i grę do końca. . Do tej pory w 23 kolejkach Śląsk 13 razy zdobywał bramki w ostatnich 10minutach gry, w tym6 w 90 minucie. Co ważne aż 5 bramek decydowało zwycięstwie Wrocławian (w tym 3 w 90 minucie i to z takimi rywalami ze ścisłej czołówki jak Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin czy Wisła Krąków).

W meczu z Białą Gwiazdą prowadzenie uzyskał 24minucie Paluszek z karnego podyktowanego po faulu na Jarzębowskim. W II połowie goście wyrównali również z karnego. Wynik meczu ustalił tuż przed końcem meczu Skrzypek

Skład Śląska Frasik - Wypart, Chmulak, Paluszek, Musiał - Ostrowski (81' Skrzypek), Korzeniecki, Szpakowski, Jarzębowski, Poniedziałek (62' Wacławek) - Mamis (64' Matuszewski).