Golla: Muszę zwrócić uwagę na Igora Angulo

11.04.2019 (15:33) | Dominik Szpik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (2)
- Ja i cała drużyna zrobimy wszystko, by zagrać na zero z tyłu - mówi środkowy obrońca Ślaska Wrocław Wojciech Golla.


 

Wojciech Golla: W Płocku mieliśmy mecz walki. W każdym sektorze trzeba było wygrywać pojedynki, ale przegraliśmy po własnych błędach. Na pewno już ich nie popełnimy i nie chcę już wracać do tego meczu, bo koncentrujemy się na sobotnim spotkaniu z Górnikiem.

Za nami analiza naszego najbliższego rywala. Ja na pewno muszę zwrócić uwagę na Igora Angulo i już przygotowałem się na niego. Wiemy, jak porusza się na boisku i że ma dobrą lewą nogę. To zawodnik, który lubi zbiegać między środkowego a bocznego obrońcę, kiedy Górnik będzie przechwytywał piłkę w środku pola, musimy być przygotowani na podania prostopadłe w jego kierunku. Ja i cała drużyna zrobimy wszystko, by go powstrzymać i zagrać na zero z tyłu.

Górnik ma piłkarzy o dobrych warunkach fizycznych, więc stałe fragmenty w jego wykonaniu mogą być groźne. My jednak tracimy mało bramek po rzutach rożnych czy rzutach wolnych, także jesteśmy na to przygotowani. W tygodniu jeszcze ćwiczyliśmy ustawienie i mam nadzieje, że będzie dobrze.

KOMENTARZE
~Steffan(2019-04-15 10:46:43)
Golla bierz się do ciężkiej pracy a nie tylko do solarium łazisz.
~jzw(2019-04-11 18:57:53)
Hej Śląsk!--- 1 występ w rep. Polski -- czas na więcej - Hej Śląsk! --w sobotę tylko zwycięstwo.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane