Kosztowna porażka oldbojów

09.04.2019 (20:11) | jacko | skomentuj (2)
Oldboje Śląska przegrali w Oławie z Moto Jelczem 2:3. Wynik meczu został ustalony do przerwy, a ta porażka kosztowała wrocławian utratę lidera.

W drużynie rywala zagrał były gracz Śląska Janusz Gancarczyk, który imponował - jak zawsze - szybkością. Na tej szybkości Moto Jelcz opierał swoją taktykę. Już na początku meczu po rajdzie i centrze Gancarczyka gospodarze uzyskali prowadzenie. W odpowiedzi Wielgus przebiegł z piłą pół boisku mijając po drodze 5 zawodników. Jego strzał obronił brakarz, ale dobitka Jasińskiego była skuteczna. Moto Jelcz znów skutecznie skontrował i strzelił kolejną bramkę. Wyrównał Moskal strzałem głową po podaniu Rosińskiego. Rywal przed przerwą ponownie wyszedł na prowadzenie.

W drugiej połowie oba zespoły próbowały strzelić kolejne bramki, jednak wynik się nie zmienił. Choć trzeba dodać, że sędzia z tyko sobie znanych powodów nie uznał bramki Stańczaka.

Skład Śląska Zdrojewski – Tęsiorowski, Hainiak, Nakielski, Jankowski – Draczyński, Rosiński, Brzęczek, Jasiński, Wielgus – Moskal oraz Miazgowski, Przybyła, Stańczak.