Lavicka: Daliśmy gospodarzom dwa prezenty

08.04.2019 (21:12) | Pawlak | skomentuj (1)

Vitezslav Lavicka: Gratuluję wygranej Wiśle Płock. Ten mecz to dla nas problem. Przyjechaliśmy do Płocka po dobry wynik. Nasza gra powinna być dobrze zorganizowana. W I połowie w obronie było ok ale brakowało nam jakości w ataku. W II odsłonie daliśmy gospodarzom dwa prezenty.


 

W ostatniej części meczu wprowadziliśmy zmiany. Mieliśmy swoje szanse w polu karnym. Niestety zabrakło skuteczności. Będziemy walczyć o punkty w następnym meczu.

Czym był spowodowany brak Cotry?
Djordje grał bardzo dobrze w ostatnich dwóch spotkaniach. Niestety nie zagrał z powodu urazu kolana. Bolało go po spotkaniu z Miedzią Legnica. Nasi fizjoterapeuci robili wszystko, żeby dzisiaj wystąpił, ale niestety to się nie udało.

Jaki ma Pan plan na Piotra Celebana, który dzisiaj sprezentował te brami Wiśle?
Nie będę na szybko podejmował żadnych decyzji. Piotrek popełnił dzisiaj błędy ale to doświadczony zawodnik. Przeanalizujemy ten mecz i wymyślimy co zrobić, żeby takie coś już się nie powtórzyło. Celeban jest bardzo walecznym i dobrym obrońcą.

KOMENTARZE
~TecSpec(2019-04-09 21:39:23)
Kolejny sezon "rzutem na taśmę", prawdopodobnie już się nie uda. Efekt "nowej miotły" w postaci Lavicki już minął i Śląsk jest nadal w dupie! Oj! Trzeba ruszyć ten mikstacko-kolesiowski beton, albo po prostu nie ma co chodzić na stadion, skoro ktoś robi nas w chuja i doi kasę!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane