Łabojko: Analiza rywala dopiero przed nami

05.04.2019 (11:03) | Dominik Szpik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)
- W Wiśle Płock jest teraz trener Ojrzyński, który ma swój styl, więc na pewno będziemy na to wyczuleni - mówi Jakub Łabojko przed meczem z Wisłą Płock.


 

Jakub Łabojko: W Wiśle Płock jest teraz trener Ojrzyński, który ma swój styl, więc na pewno będziemy na to wyczuleni. Analiza rywala dopiero przed nami, ale na pewno bodziec mentalny będzie u nich widoczny. Musimy być na to przygotowni.

Natomiast ja chcę pokazywać się z jak najlepszej strony na boiskach ekstraklasy. Aby otrzymać powołanie od trenera Michniewicza trzeba przede wszystkim grać. Trzeba łapać minuty i to jest pierwszym wymogiem powołania na młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Równie ważna jest bardzo dobra dyspozycja i na tym muszę się skupić. Jeśli będę grał i będę w formie, na pewno mam szansę na wyjazd na mistrzostwa.

Szczerze mówiąc, rzadko jestem pod bramką przeciwnika, więc nawet takich strzałów nie trenowałem i nie strzelałem. Dla mnie to debiutancka bramka w LOTTO Ekstraklasie, cieszę się z niej bardzo. Nie ważne jaka padła, ważne że jest.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane