Udana inauguracja rezerw

10.03.2019 (11:36) | jacko | skomentuj (2)

Rezerwy Śląska udanie zainaugurowały rundę wiosenną wygrywając z GKS Mirków/Długołęka 5:0/. Gospodarzem spotkania byli rywale Śląska ale mecz odbył się na stadionie przy ul. Oporowskiej.
W drużynie trenera Jawnego zagrało kilku graczy z I zespołu Wrąbel, Pawelec, Gąska, Dankowski oraz Szczepan.


 

Wynik meczu został ustalony do przerwy a bramki strzelili Szczepan i Scalet po 2 oraz Gąska.
Skład Śląska Wrąbel - Dankowski, Kucharczyk (70' Calińśki), Pawelec, Sobczak (65' Sztylka), - Kazimierowicz (70' Łazarowicz), Młynarczyk (65' Izydorczyk), Gąska, Krocz (65' Kierkiewicz), Scalet (65' Kotfas)- Szczepan.

KOMENTARZE
~ddfollow(2019-03-15 19:12:52)
Brawo ! Hej Śląsk ! Szkoda tylko że w drugiej połowie troszkę odpuściliście. Trzeba było tym niemotom narąbać jeszcze z pięć bramek ! Piszę to dlatego że przez pewien czas byłem zawodnikiem tej długołęki.Ja jako nominalny boczny obrońca wystawiany zostawałem na napadzie i nie pomogły rozmowy z tzw. \" sztabem szkoleniowym\" ani też to że zdecydowanie przewyższałem umiejętnościami moich kolegów z obrony. Po tej że się tak wyrażę przygodzie skończyłem zabawę z piłką i poszedłem do normalnej pracy. Obrzydzili mi totalnie granie. Banda KOLESI ze wsi i tyle ! Spadać z powrotem do B klasy gałgany !
~ddfollow(2019-03-15 17:32:49)
Brawo ! Hej Śląsk ! Szkoda tylko że w drugiej połowie troszkę odpuściliście. Trzeba było tym niemotom narąbać jeszcze z pięć bramek ! Piszę to dlatego że przez pewien czas byłem zawodnikiem tej długołęki.Ja jako nominalny boczny obrońca wystawiany zostawałem na napadzie i nie pomogły rozmowy z tzw. " sztabem szkoleniowym" ani też to że zdecydowanie przewyższałem umiejętnościami moich kolegów z obrony. Po tej że się tak wyrażę przygodzie skończyłem zabawę z piłką i poszedłem do normalnej pracy. Obrzydzili mi totalnie granie. Banda KOLESI ze wsi i tyle ! Spadać z powrotem do B klasy gałgany !
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane